Turkey flag

🕓

Mazhar Alanson Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Ozan Bingöl Mazhar Alanson Orhan Gencebay hastanede. Yandaş yalaka sanat projeleri suya düşünce üzüntüden yataklara düştüler. Çok üzüldüm çook 😂.

Mazhar Alanson Twitter

Mazhar Alanson Fotoğraf

Mazhar Alanson - Twitter'da en iyi Tweetler

An itibariyle Kadir Mısıroğlu, Orhan Gencebay ve Mazhar Alanson yoğun bakı 😂😂😂 Allah 17 yıl sonunda evreni tuttu ters çevirdi galiba..

Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor diye rahatsızlığını belirten Mazhar Alanson yoğun bakıma kaldırılmış. Umarım 1 hafta konuşulmaz..

Mazbata nın gelmesinden sonra, Peşpeşe mutlu haberler geliyor, Orhan Gencebay Mazhar Alanson En son mustafa Ceceli Baygınlık geçiyor hastalanıyor diye. Fesliyi saymıyorum bile. Nasıl bir sevap işlediysem artık. Günaydın güzel insanlar.

Ozan Bingöl Mazhar Alanson Orhan Gencebay hastanede. Yandaş yalaka sanat projeleri suya düşünce üzüntüden yataklara düştüler. Çok üzüldüm çook 😂.

Adli işlemi olmayan, takipsizlik alan/beraat eden masumlar iade bekliyor. #perşembe Hayırlı Sabahlar Mazhar Alanson Cüneyt Çakır Ey Rabbim Cezaevindeki KanserHastalari Çünkü O Selahattin Demirtaş Dersim Temel şampiyonlar ligi Koray Avcı Günaydın İstanbul @RTErdogan @abdulhamitgul.

Mazhar Alanson Fotoğraf

Dün Orhan Gencebay, bu gecede Mazhar Alanson yoğun bakıma kaldırılmış, noldu bu #Mazbata konusu yüreklerinemi indi :)).

@tele1comtr Bu mazbata ağır mazhar alanson , bu🥺 ee? sıradaki gelsin.🥴🥴.

Kadir Mısıroğlu, Orhan Gencebay, Hasan Kaçan ve Mazhar Alanson yoğun bakı Bahar havası çarptı sanırı 🤔.

Mazhar Alanson Fotoğraf

Mazhar Alanson haberi doğru değildir umarım. Allah acil şifalar versin. 😢.

ekrem imamoğlu,bir mazbatayla kadir mısıroğlu,Orhan Gencebay ve mazhar alanson u bitkisel hayata soktu,demekki cumhurbaşkanlığını kazansa,ülkede yaşayan akp li kalmayacak..

MAZHAR ALANSON, ORHAN GENCEBAY, YAVUZ BİNGÖL ve FESLİ KADİ Mazbatanın şerefine diyelim, hadi bakalım..

Mazhar Alanson yoğun bakıma alınmış.İki beğeni almak uğruna olayı mizaha döndüren itler çmiş.

chp,zafer şarkıları söylüyor,....kadir mısıroğlu,Orhan Gencebay ve mazhar alanson ...vb bitkisel İN 2019 U NEDEN BU KADAR ÖVDÜKLERİNİ ŞİMDİ ANLADINIZ MI?.

Geçmiş olsun Mazhar Alanson. Böyle kalbi temiz bir insanı İmamoğlu mazbatayı alınca yoğun bakıma kaldırıldı sözleriyle ilişkilendiren sizlere ne diyim ki Allah belanızı versin annesi E-5 kenarlarında gezen şerefsizler.

Mazhar Alanson Orhan Gencebay Kadir Mısıroğlu Hepsi bugün yoğun bakımda Aklıma şu ABD deki tarikatlar geldi hani liderleri zarar görünce müritleri de toplu intihar eder. Öyle bişey mi.

An itibariyle Kadir Mısıroğlu, Orhan Gencebay, Hasan Kaçan ve Mazhar Alanson yoğun bakı Bahar havası çarptı sanırım :).

Mazhar Alanson Fotoğraf

@yekbunkb artık bilgin var biraz Mazhar beyi de sorgular mısın 😂.

Hastanelere nedir bu akın? -Orhan Gencebay -Yavuz Bingöl -Mazhar Alanson Hımm anladı Bu mazbata zehirlenmesi kanımca. --yinede geçmiş olsun bu yakışır. Acil şifalar.

kadir mısıroğlu,Orhan Gencebay ve mazhar alanson örneğinde görüldüğü üzere,yetim hakkıyla alınan gıda maddeleri,vucudu hasta eder..

Seçim akşamı Yavuz Bingöl,2 gün önce püsküllü fesli Kadir,bugün akşam Orhan Gencebay,biraz önce Mazhar Alanson yoğun bakıma alındı.Bunlar İBBden maaşmı alıyorlardı acaba 😂.

Orhan Gencebay , Mazhar Alanson yoğun bakımdaymış.Allah şifalar versin diyoruz ama rüzgar yön değiştirdı sanki dikkatli olun derim !!!.

Lan bu Azrail zamanında selenayı çok izlemiş ellammm Yavuz bingöl-Deli kadir-Orhan gencebay-Mazhar alanson el ele tutuşmuşlar uçuşa geçiyorlar 😂😂😂😂😂😂.

Fesli Kadir yoğun bakım, Orhan Gencebay yoğun bakım, Mazhar Alanson yoğun bakı.

Hasan Kaçan, Mazhar Alanson, Orhan Gencebay arka arkaya yoğun bakımda haberleri Ateistler bunu da açıklasın bakalım ....

Orhan Gencebay Mazhar Alanson Fesli kadir Yavuz Bingöl. Birbirinizi unutmayın burada Hep birlikte gidin..

Turkey En Popüler Eğilimler