Mehmet Büyükekşi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Mehmet Büyükekşi Twitter

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına seçilen hemşehrimiz Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum..

Yousef Al-Obaidly: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi kaçak yayınlar için önlemler alınacağını söyledi. Bu kararımızda etkili oldu. 💔.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: Digitürk ile milyar lira üzerinden anlaşma sağladık..

Yousef Al-Obaidly: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi kaçak yayınlar için önlemler alınacağını söyledi. Bu kararımızda etkili oldu. Aynaya baksalar taraflı yayıncılığı bıraksalar, taraftara fahiş fiyatlar çekmeseler zaten kimse kaçak izlemez..

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: beIN Sports ile anlaşmamız hayırlı ve uğurlu olsun..

Halk TV
Halk TV

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: Hakem atamalarında yapay zeka kullanmak istiyoruz.

💬 Tek amacımız futbolun güzelleşmesi. Seyircilerimizin stadyumlara daha fazla gelmesi için çalışmalarda bulunacağız. Hakemlerimizle alakalı da yeni adımlarımız olacak. 🎙️ Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, #beINSPORTS mikrofonlarına açıklamalarda bulundu..

❌İLLEGAL YAYIN BİTECEK! Yousef Al-Obaidly: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi kaçak yayınlar için önlemler alınacağını söyledi. Bu kararımızda etkili oldu..

Mehmet Büyükekşi: Yeni hakemlik sistemi ve kurullarımızın belirlenmesi hedefimiz var..

Sözcü
Sözcü

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den yayın ihalesi açıklaması! beIN Sports’un ödeyeceği rakam….

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by Sözcü,Sözcü on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, hakem atamalarında yapay zeka kullanmak istediklerini açıkladı..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by Vaziyet Spor,Vaziyet Spor on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

Mehmet Büyükekşi sonunda beklediğim açıklamalardan birini yapmış Yazılarımda sürekli internetin icat edildiği ilk yıldan kalan bir sayfa ile hizmet ediyorlar cümlemi artık kurmak istemiyorum. Mümkünse süper lig için resmi hesap ve ilgi çekici içerikler de lütfen @TFF_Org.

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by Murat Altun ©,Murat Altun © on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

Mehmet Büyükekşi: Futbol yayıncılığında öncü olan ve önemli yatırımlar yapan Bein Media ile iş birliğinin uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum. Türk futbolunda artık yeni dönem başladı. Kulüplerimiz mali gerçeklere göre hareket etmeliler..

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: 1959 öncesi şampiyonluklar geçmişe dair bir konu, biz geleceğe bakıyoruz..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by OKANGS,OKANGS on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

@ajansfenercom Mehmet büyükekşi Amerika modeli getirecek galiba siz anladınız onu , ama bu adamdan çok rahatsız oluyorım sanki 2011 i devam ettirmek için yıllarca bu günü beklemiş gibi hissediyorum Camiamızın dikkat etmesi lazım , maç sonrası konuşmalar bi işe yaramaz.

🔹 TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: beIN Sports ile anlaşmamız hayırlı ve uğurlu olsun..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by 7/24 Canlı Maç Yayını 🖥,7/24 Canlı Maç Yayını 🖥 on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

💬 Mehmet Büyükekşi: Tek amacımız futbolun güzelleşmesi. Seyircilerimizin stadyumlara daha fazla gelmesi için çalışmalarda bulunacağız. Hakemlerimizle alakalı da yeni adımlarımız olacak..

Galatasaraylı @TFF_Org Başkanı Mehmet Büyükekşi, Galatasaray-Eyüpspor ŞİKE yapılanmasına göz mü kapayacak ? Şu rezil demece bakın. Yarın benzer işi biz de yaparız, sonra ağlamak yok. Mk şikecileri @GalatasaraySK 107 yıllık tarihiniz bunlardan ibaret.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: Hakem atamalarında yapay zeka kullanmak istiyoruz.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den yayın ihalesi açıklaması! beIN Sports’un ödeyeceği rakam… Ümit Ersan - #AkilliGundem.

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by akıllıgündem,akıllıgündem on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

🎙️Yousef Al-Obaidly: TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi kaçak yayınlar için önlemler alınacağını söyledi. Bu kararımızda etkili oldu..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by SporCafe ☕️,SporCafe ☕️ on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: beIN Sports ile anlaşmamız hayırlı ve uğurlu olsun..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by Trkspor,Trkspor on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

🔥 TFF Başkanı Büyükekşi: Hakem atamalarında yapay zeka kullanmak istiyoruz: Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, gözlemci notlarına dayanan hakem notlarının hazırlanmasında ve hakem atamalarında yapay zeka kullanmak istediklerini açıkladı..

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı; işte yayıncı kuruluşun ödeyeceği rakam.

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by TR ⚽ Sᴘᴏʀ,TR ⚽ Sᴘᴏʀ on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı; işte yayıncı kuruluşun ödeyeceği rakam.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi açıkladı; işte yayıncı kuruluşun ödeyeceği rakam.

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by Haberdar Spor,Haberdar Spor on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: Hakemler, uçak pilotları gibi Psikolojik testlerden geçecek..

TFF başkanı Mehmet Büyükekşi:şerefli Türk hakemleri düdükler ve YOKLAR olarak ayrılacak. Türkçesi;liglerde kaos ortamı artarak devam edecek,bahis şikesi ile aklanacak olan kara para bir ton değil iki ton olacak. Yayıncı kuruluş da işin içinde. Fayflı değil siksli çete bunlar..

Mehmet Büyükekşi: VAR hakemleri ayrı olacak.

Mehmet Büyükekşi Fotoğraf,Mehmet Büyükekşi Fotoğraf by İddaa Tahmin Haber 🇹🇷,İddaa Tahmin Haber 🇹🇷 on twitter tweets Mehmet Büyükekşi Fotoğraf

@bbosports Böyle açık saçık finansal fair-play şikesine @TFF_Org ve yeni başkanı Mehmet Büyükekşi nasıl izin verecek? Yoksa futbolda şikeyi önlemekten daha önemli ve acil işleri mi var?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Açlık
  • abdurrahman
  • Alpay
  • Alım
  • Arda Okan
  • #asgariücret