Turkey flag

🕓

#MehmetTutulkan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Amacı eğlence olan bir oyuna, şiddet, nefret, kavga söylemleriyle yaklaşmak; bir insanın canını alacak kadar vahşileşmek, sırf senden değil diye canileşip katil olabilecek psikopatlığı kim nasıl izah edebilir? #MehmetTutulkan Hepimizin başı sağolsun.

#MehmetTutulkan Twitter

#MehmetTutulkan Fotoğraf

#MehmetTutulkan - Twitter'da en iyi Tweetler

Geçen hafta oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisi sırasında maç izlediği restoranda, rakip takım taraftarları tarafından darp edilen #MehmetTutulkan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti..

Geçen hafta oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisi sırasında maç izlediği restoranda, rakip takım taraftarları tarafından darp edilen #MehmetTutulkan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Fotoğraf

Dün Çok Değerli bir Beşiktaşlı Yönetici aynen şunu söyledi “Yeterki bir tek futbolsever ölmesin biz 25 sene şampiyon olmayalım” Bu öyle bir duruş ki dalga dalga tüm futbol camiasına yayılmalı #MehmetTutulkan.

Trending In Turkey: Çorlu #ErdalEren Türkiye Uzay Ajansı #AdliMahkumYasaBekliyor 3 TCDD Natalie Portman #TCMB Kız Kardeşler

#MehmetTutulkan Kardeşimizi son yolculuğuna uğurladık. Allah rahmet, dileriz . Tüm sevenlerine v Ailesine sabı.

#MehmetTutulkan Kardeşimizi son yolculuğuna uğurladık. Allah rahmet, dileriz . Tüm sevenlerine v Ailesine sabı Fotoğraf

niceliğiyle övünenlerden olmadık hiçbir zaman Asalettir, vicdandındır bizi farklı kılan! #MehmetTutulkan yüreğimizdesin 🖤🦅.

niceliğiyle övünenlerden olmadık
hiçbir zaman
Asalettir, vicdandındır bizi farklı kılan! #MehmetTutulkan yüreğimizdesin 🖤🦅 Fotoğraf

“Derdime vâkıf değil canan beni handan bilir, Hakkı vardır şad olanlar herkesi şadan bilir. Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil, Çektiğim âlâmı bir ben birde Allah’ım bilir.” #MehmetTutulkan Mekanı Cennet, ruhu şad olsun..

“Derdime vâkıf değil canan beni handan bilir,
Hakkı vardır şad olanlar herkesi şadan bilir.
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil,
Çektiğim âlâmı bir ben birde Allah’ım bilir.” #MehmetTutulkan
Mekanı Cennet, ruhu şad olsun. Fotoğraf

Sporun sadece, skor odaklı olduğunu düşünüp kaybedince her çılgınlığı yapanların sahadaki şu çocuklar kadar ŞEREFLİ VE ONURLU olamadığı bir dünyada yaşı Mekanın cennet olsun #MehmetTutulkan.

Sporun sadece, skor odaklı olduğunu düşünüp kaybedince her çılgınlığı yapanların sahadaki şu çocuklar kadar ŞEREFLİ VE ONURLU olamadığı bir dünyada yaşı Mekanın cennet olsun #MehmetTutulkan Fotoğraf

Bu çocuğun ahında boğulun şerefsizler!!! #MehmetTutulkan.

Bu çocuğun ahında boğulun şerefsizler!!!
#MehmetTutulkan Fotoğraf

Taraftarı kin ve nefrete sürükleyen herkes bu cinayetin sorumlusun. Katillerinin en yakın zamanda cezasını çekmesi dileğiyle. Huzurlar içinde uyu. #MehmetTutulkan.

Taraftarı kin ve nefrete sürükleyen herkes bu cinayetin sorumlusun. Katillerinin en yakın zamanda cezasını çekmesi dileğiyle. Huzurlar içinde uyu. #MehmetTutulkan Fotoğraf

Tribün hayattır bu hayattan kimse kopmasın. Atkın emanetimizdir. Başımız sağolsun. Mekanın cennet olsun. #MehmetTutulkan.

Tribün hayattır bu hayattan kimse kopmasın. Atkın emanetimizdir. Başımız sağolsun. Mekanın cennet olsun.
#MehmetTutulkan Fotoğraf

Sizin futbolunuzun da, holiganlığınızın da, takım sevginizin de içine tüküreyim. Ne olacak şimdi, Mehmet’in o küçük yavrusu? Koskoca camianın, 60 lı yaşlardaki kulüp başkanı, böyle aptalca söylemlerde bulunup, cahil insanları gazlarsa, sonunda olacağı budur! #MehmetTutulkan.

Sizin futbolunuzun da, holiganlığınızın da, takım sevginizin de içine tüküreyim. Ne olacak şimdi, Mehmet’in o küçük yavrusu? Koskoca camianın, 60 lı yaşlardaki kulüp başkanı, böyle aptalca söylemlerde bulunup, cahil insanları gazlarsa, sonunda olacağı budur! #MehmetTutulkan Fotoğraf

#KorayŞener ın haberini alıp Seni sevmeyen ölsün diye bağırdınız şimdide Mehmedimizi 15 adamla katlettiniz MÜHENDİS OKTAYIN KATİLLERİ kininizi diri tut diyen başkanınız bunun karşılığında ne söyleyecek. Bizimde kinimiz doldu taştı nefretimizsiniz ! #MehmetTutulkan.

Hiçbir futbol galibiyeti, şampiyonluğu, başarısı bir insanın canından ve bir çocuğun babasız büyümesinden önemli değildir. Allahım mekanını cennet eylesin #MehmetTutulkan.

Hiçbir futbol galibiyeti, şampiyonluğu, başarısı bir insanın canından ve bir çocuğun babasız büyümesinden önemli değildir. Allahım mekanını cennet eylesin #MehmetTutulkan Fotoğraf

Bu masum yavruyu babasız bırakanların Allah iki cihanda yüzünü güldürmesin Ocağına ateş düşsü Acil Yargı organlarının harekete geçip yakalayip cezalandirlmasinı istiyorum. #MehmetTutulkan.

Ah be abi 😭😭 Mekanın cennet olsun #MehmetTutulkan.

Ah be abi 😭😭
Mekanın cennet olsun #MehmetTutulkan Fotoğraf

sana adanmış hayatlar #Beşiktaş #MehmetTutulkan 😔.

sana adanmış hayatlar #Beşiktaş #MehmetTutulkan 😔 Fotoğraf

Fanatizm tedavi edilmesi gereken bir hastalıktı Önce insan olmak; işte bütün mesele !! #MehmetTutulkan.

Allah rahmet eylesin, rabbim ailesine sabır versin. BEŞİKTAŞ camiasının başı sağolsun #mehmettutulkan.

Allah rahmet eylesin, rabbim ailesine sabır versin.
BEŞİKTAŞ camiasının başı sağolsun #mehmettutulkan Fotoğraf

Hiçbir insanın hayatı ne oynanan maçtan ne de alınan sonuçtan daha değerlidir,şimdi bu güzelim kızımızı babasız bıraktınız ne için? Rizespor ile berabere kaldınız diye başkanınızın dediği gibi teakkuza mı geçeceksiniz gs? #MehmetTutulkan Başımız sağolsun.

Hiçbir insanın hayatı ne oynanan maçtan ne de alınan sonuçtan daha değerlidir,şimdi bu güzelim kızımızı babasız bıraktınız ne için? Rizespor ile berabere kaldınız diye başkanınızın dediği gibi teakkuza mı geçeceksiniz gs?
#MehmetTutulkan Başımız sağolsun Fotoğraf

Bir gol sevincine çocuk yetim kalır mı? Şerefsizsiniz Galatasaray’lılar #MehmetTutulkan.

#MehmetTutulkan Once yakinlarinin sonra hepimizin basi sagolsun. Futbol Rahmetin bol olsun kardesim #mehmettutulkaniunutmayacagiz.

Mustafa cengiz: Taraftarlarıma söylüyorum, kinlerini, hırslarını ve nefretlerini saklı tutsunlar. Kinlerini, hırslarını ve nefretlerini saklı tutamadılar başkan bir can aldılar. Şimdi hepiniz kına yakabilirsiniz!! @GalatasaraySK #MehmetTutulkan.

Amacı eğlence olan bir oyuna, şiddet, nefret, kavga söylemleriyle yaklaşmak; bir insanın canını alacak kadar vahşileşmek, sırf senden değil diye canileşip katil olabilecek psikopatlığı kim nasıl izah edebilir? #MehmetTutulkan Hepimizin başı sağolsun..

Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrası, yaşanan kavgada ağır yaralanan, Beşiktaş taraftarı Mehmet Tutulkan’ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Beşiktaş camiasına, Beşiktaş tribünlerine, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun. #MehmetTutulkan.

Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrası, yaşanan kavgada ağır yaralanan, Beşiktaş taraftarı Mehmet Tutulkan’ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Beşiktaş camiasına, Beşiktaş tribünlerine, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun. #MehmetTutulkan Fotoğraf

Mühendis Oktay ın katilleri utanmaz şerefsizler ne desek az Ama şöyle bir gerçek var ki KATİLSİNİZ ! #MehmetTutulkan.

Sizin gibi takımın ben olayan vicdanını sikeyim. @GalatasaraySK #MehmetTutulkan.

Turkey En Popüler Eğilimler