Mensah Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Mensah Twitter

Soo happy for 🇬🇭Abraham Mensah who will fight for a gold medal in the bantamweight final. Mensah who was already assured of a bronze medal won his semi final bout 3-0. 👏 Next up is a big fight against Dylan Eagleson []for the biggest prize. #CWG2022.

Mensah Fotoğraf,Mensah Fotoğraf by George Addo Jnr,George Addo Jnr on twitter tweets Mensah Fotoğraf

⌚️𝗙𝗨𝗟𝗟-𝗧𝗜𝗠𝗘 at the Accra Sports Stadium 🏟 ☑️ Liberty Professionals 0-1 Tamale City ⚽️ Isaac Mensah 43’ #GPLPlayOffs.

Mensah Fotoğraf,Mensah Fotoğraf by Division One League,Division One League on twitter tweets Mensah Fotoğraf

Watching Columbus Crew vs New York City. Stadium staying electric all game. Proper football atmosphere. Ghana’s Jonathan Mensah @Jomens25 in action and captaining his side, while Yaw Yeboah is on bench. Cucho Hernandez the star player pulling the strings #ColumbusCrew #Crew96.

STATEMENT BY THE SRC ON THE CLASH BETWEEN MEMBERS COMMONWEALTH HALL AND MEMBERS OF MENSAH SARBAH HALL.

Mensah Fotoğraf,Mensah Fotoğraf by UGSRC,UGSRC on twitter tweets Mensah Fotoğraf

Bjk nin rakibi olanlar düşünsün bu golu bizlik bir şey yok. Çağdaş hocam sende Mensah ı çok erken aldın ya şöyle 90 +7 de alsaydın belki de puanı alırdın.

görüştüğümüz hiçbir orta saha olmuyorsa bernard mensah’ı kiralarım 1 sene. şakasız. müthiş dribbling yeteneği var..

#Crew96 playing with fire. Room with a poor clearance. Arty/Mensah playing a 1-2 in our 18 under pressure. I’m straight up not having a good time.

Lan mensah orspusu nasıl öyle davar gibi koşuyor aq cenki sırtında götürüyordu bize gelince önüne pas veremiyordu.

Cenk Tosun - Mensah pozisyonunu bu şekilde gösterebilirim teliften dolayı :D.

Mensah Fotoğraf,Mensah Fotoğraf by ArmandakiRuh,ArmandakiRuh on twitter tweets Mensah Fotoğraf

Mensah girdi beş dakikada beş kere tek başına orta sahayı geçti. Ki Mensah normalde tembel ve ayağına top isteyen oyuncudur. Beşiktaş bu sezon, Saiss, Masuaku, Salih/Kartal gibi isimlerin performansına dayalı olarak yarışı sürdürür. Transfer dönemi daha bitmedi tabi..

@demarkesports 59’da vasat bi orta saha oyuncun sarı yemiş.yorgunluk vs başlamış sen bu adamı o an çıkarman lazı’ı en azından 45 dk oynatsan BJK senden önce 10 kişi kalırmış.Hocasız çıksa daha iimiş Kayseri..

Bugün en büyük ışığı karimi ve mensah yaktı bu ikilinin oyunu sezonun kaderini belirler. İnşallah yine altı senelik sakatlıklar yaşamazlar.

Uzun yıllardır beğendiğim kayserisporu bugun izledim, bundan sonra sehrin kalbinde bizden sadece 1 puan icin gelmek isteyecekler, onuda alamayacaklar. Karimiyi beğendim, Mensah eger mac eksiğini kaparsa formayı vermez. Belki gavro golu atsa cok farkli seyler konuşurduk..

Mensah, oyuna girdikten sonra orta sahayı basıp geçti. İlk 11 de neden yoktu? Sakat mıydı acaba? #BJKvKYS.

Hakemleriniz gene eyyamla başladı @TFF_Org Mensaha yapılan hareketi avantaj verip, bunun üzerine mensah devam ettikten sonra 1 qdam geçiyo,2. Adam Gedson faul yapııyor,veremiyor cenk in pozisyona neden gedson kırmızı yiyecek Devam edin siz Nejteri vurmayın bakalım.

@Le_Figaro Je vois l’Europe suivre aveuglement les folies des USA pays qui doit son existence au massacre d’un peuple et a l’esclavage d’un autre. Ils sont tellement malfaisants qu’ils craignent que la Chine viennent les ecraser comme eux ecrasent tout le monde. La 🇫🇷 doit etre non alignée.

✍️ biraz daha becerikli olsalardı en az 2 gol yerdik. Mensah ikinci yarının başında girse sıkıntı yaşardık..

Cardoso arkadan çekiyor indiriyor sarı yok. Cenk’e benzerinde sarı çıkıyor (vs. Mensah). Daha sonra Gedson’u aynı şekil durdurmaya çalışıyorlar Kayseriliye yine sarı yok..

Necip ve diğerleri; Ümit Öztürk tarafından defalarca kez sarıyı görmedikleri için 2. devre her pozisyonumuzu rahatlıkla kestiler. Takıma gelince; iyiyiz, çok daha iyi olacağa benziyor. Mensah, bu takımın değişmezidir ve bundan sonraki haftalarda öyle olacaktır. #Kayserispor #bjk.

@SerdarSoylu_ Abi elinde Mensah gibi adam varken neden kırmızı karttan sonra oyuna alırsın anlamam oyun bağıra bağıra Mensahi istiyor. Karimi ben kırmızıyı görecem diyor gibiydi zaten. Bence yapmadığı o değişiklik pastanın kreması oldu..

Hikmet’in takımına Çağdaş hoca çok güzel dokunuşlar yapmış.Bir tane kaliteli forvet ile daha iyi işler yapar bu takı oyuna çok geç erken girsen farklı bi durum efendi,İngiltere’de süt dökmüş kedi gibiydin,burada mı Aslan.

@harunkreuzberg @Besiktas İlk yarıda gavranovic. Sonra Mensah. Hocaları değiştirsek 5 sıfır yenerdi BJK.

@nd_herif @yakupjk04 Benim şahsi fikrim Eğer maaş konusunda anlaşabilirsek Adnan januzaj Serge aurier (çok lüks kaçar) Kerem Tayfur Kaan ayhan Denayer İsco veya grilitsch veya florentino luis veya miha zach Hatta mensah bile tekrar alınabilir bu yazdığım oyuncuların birçoğunı almak lazım.

Abraham Mensah and Joseph Commey to fight for gold !! #CommonwealthGames22 #Birmigham2022.

@Superanadolu onun dışında takımda 2 tane özel adam var berto ve Mensah hadi berto yoruldu çıkarıyorsun Mensah biraz daha erken gelse çok rahatlatırdı takımı.

@samilkndmr37 Mensah gibi birine ihtiyacımız var bu sezon. Emirhan kalsaydı sorun olmazdı ama o gitti için tam aradığımız profil bence..

For thou hast been a shelter for me, and a strong tower from the enemy. Psalm 61:3 🙌🏾🙌🏾🙌🏾🙌🏾🙌🏾🙌🏾 @ Accra, Ghana.

Gratitude opens doors to attain more. I therefore praise God for another year added to my years. Thank you LORD. @ Accra, Ghana.

@RNOfficiel @Le_Figaro Votre ardeur est elle identique quand il s’agit de denoncer les centaines de milliers de morts au Yemen par le biais d’armes francaises? La Chine appartient aux chinois laissons les regler leurs affaires ils ne nous ont rien demandé.

@JeanTarragoni @Le_Figaro Vous n’etes pas Chinois vous n’avez pas a vous meler de comment ca se passe en Chine! Les folies européennes ont mene 2 fois le monde a la guerre mondiale donc on se passera de l’avis de certains avis hypocrites et mensongers!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AWvFB
  • #aşkuğruna
  • #ÇağlayaSorum
  • Özgür Demirtaş
  • #ÜmitDoğanyalnızdeğildir
  • #çerkezköy
  • BAK TÜRKİYE
  • bak türkiye