Turkey flag

🕓

Menzil Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Medine-i Münevvere’den önce Taif’i, Menzil yapmak isteyen Rasûlullah(sav) Efendimiz, kendisini taşlayan Taifliler için şöyle dua etmişti: Bilmiyorlar Allahım! Bilselerdi böyle yapmazlardı..

Menzil Twitter

Menzil Fotoğraf

Menzil - Twitter'da en iyi Tweetler

Menzilcilerle uğraşmaya değmez. Benim bildiğim tek Cemaat CAMİ Cemaatidir. Allah ile Kulu arasında kimse yoktur. Din tüccarlarına fırsat vermeyin. Sadece Allahtan Dua isteyin. Şeyh ilk önce kendisini kurtarsın. Sadece artık ticarethaneye dönüşmüş TARİKATLAR. #menzil.

“ #menzil “ demişken, aklıma takıldı, pazar hani “ne istediniz de vermedik” diye kendini yırtan biri vardı; bir “örgüt” varsa, bu şahıs hakkında delil çeşitliliği vs her şey var, “örgüt yöneticisi” sayılması iç hakkında herhangi bir işlem yapıldı mı?.. bilgisi olan?...

Medine-i Münevvere’den önce Taif’i, Menzil yapmak isteyen Rasûlullah(sav) Efendimiz, kendisini taşlayan Taifliler için şöyle dua etmişti: Bilmiyorlar Allahım! Bilselerdi böyle yapmazlardı..

Üç köy birleşti tarikata karşı direniyor… Çocukları #Menzil’in merkezindeki okula gitmeye zorluyorlar!.

Menzil Fotoğraf

Spoiler vermek gibi olmasın ama iki sene sonra da Menzil tarikatı bizi kandırmış diyecekler..

Menzil Tarikatı için devlet ikna turunda.

Menzil Fotoğraf

Din Allah ile kul arasındadır kitabımız belli peygamberimiz belli açıp okuyun başınıza illa bi çoban aramayı Gerçi okusaydınız bu tarikatlar bukadar güçlenemezdi! #menzil kapatılsın!.

bir şeyler yapmak zorundayız #menzil tarikatı yüzünden bu aileler yerinden yurdundan mı olsun? Türkiye Cumhuriyetini tarikatlara teslim edecek kadar mı düştük biz? yazıklar olsun!.

#SONDAKİKA MSB: 27 Ağustos 2019 tarihinde başlayan S-400 Uzun #Menzil li Bölge Hava ve Füze Savunma Sisteminin ikinci batarya malzemelerinin Mürted Hava Meydanı/Ankara’ya intikali bugün tamamlandı Kudurun ulan kudurunnnnnn 💪.

Sadece Arap saraylarında altın klozet var diye bilirdim. Hiç tahmin edemezdim İngiliz sarayında da altın klozet olacağını☹️Hırsızlar Blenheim Sarayı’ndan “Amerika”adlı 1 milyon sterlinlik 18 ayar altın klozeti çalmışlar. #EkonomikDurum #menzil.

Menzil Fotoğraf

#menzil Bütün tarikatlar, cemaatler, yobaz vakıflar kapatılsın..

Menzil Tarikatının Merkezi Olan Buhara’daki Okul İçin Jandarma Eşliğinde Aileleri İkna Etmeye Köylere Giden Milli Eğitim Yetkilileri Ve Kaymakam Velileri Para Cezası İle Tehdit Ediyor Devletin Her Yerine Yerleştirmek Ve Oy Kitlesi Olması İçin Cahil Birey Yetiştiriyorlar Yazık..

Menzil Fotoğraf

Aaaa! Kimsil miş 🙄😂 Demiştim size Beni takip etmeyen babam da olsa takip etmem 😏 Takibe takip Kimse kimseden üstün değil Beyinciğinizin bir köşesine not yazın Beni takip etmek isteyen iki kez düşünsün lütfen 🤔 #menzil.

Menzil Fotoğraf

Menzilci degilim. Ama menzil in ne çok alkol ve uyuşturucu bağımlısını bundan kurtardığını, kaç tane gayri meşru hayat yaşayıp günah batağına batmış insanın MENZİL e gidip de orda duzeldigini biliyorum. MENZİL bu kadar insanı ıslah etmezse bu ülkede sokağa cikamazsınız pislikten.

#menzil Arkadaşlar! İçinizde 1 tane bile zengin olmayan tarikat gören var mı? Ben görmedim. İçinizde bir tane bile lüks mercedese binmeyen dergah lideri gören var mı? Yok mu? Peki dini yurtlarda çocuk istismarlarına ses çıkaran bir dindar vakıf? Yok. Dinleri imanları para çünkü.

Menzil tarikatının merkezi olan Buhara’daki okul için ailelere yapılan baskı giderek ş eşliğinde aileleri çocuklarını bu okullara göndermesi konusunda ikna için köylere giden Milli Eğitim yetkilileri ve kaymakam,velileri para cezası ile tehdit etti(Cumhuriyet).

Menzil Fotoğraf

#menzil dünün fetö cemaati bugünün ın metö olursa bunlar da şaşırmayı hepsi aynı.Süleymancılar menzilciler vs araplaştırırsan tarikatlarda çoğalıı kerimi okusanız peygamber efendimizin dediklerini yapsanız bu malları takip etmezsiniz.

Gündem de HDP nin çocuk kaçırıp dağa çıkarması varken hedef şaşırtma amaçlı #menzil tagı açan zavallılar bilmezki bu yolun yolcuları peygamber efendimizden bu yana vatanı milleti için mücadele eden mücahidler olduğunu, biraz tarih araştırma yeterli.👆🤘.

Nasıl olsa bir gün gelecek öleceğiz, Sevgilinin yolunda ölmek en güzelidir. #menzil.

Menzil Fotoğraf

Evet evet sırada ki gelsin, menzil tarikatı/kerhanesi için psikolojik harp sürecine girmiş bulunuyoruz, evet islamcı taşeron köpekler kökünüzü kazıyacaklar! Perinçek; bütün tatikatların kökünü kazıyacağız..

Menzil Her cemmati fetö ile irtibatlandımayın Türkiyenin has cemaatleri ile uğraşmayın Hepiniz dönme sebatistlersiniz.

Siyaset eliyle desteklenen cemaatler ve siyasi partiler halkın dini inançlarını istismar ettikleri gerekçesiyle kapatılmalıdır. Menzil.

Menzil denilen tarikat da FETO gibidir. Bu ülke şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz!.

Hangi anne - baba evladını bu adamların sahip olduğu tarikatlara okumaya gönderir? Menzil adı verilen tarikatta din istismarı sansar Gavs ...

Menzil Fotoğraf

Menzil midir ne boksa. Şu tiplere baksana! Vatana ne hayır gelir bu tiplerden.

Menzil Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler