Meral Akşener Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Meral Akşener Twitter

Açıklanan bu faiz kararı; artık ekonomi biliminin değil, psikoloji biliminin tartışma konusudur. Devlet, bilimle inatlaşarak yönetilmez. Devlet yönetmek rasyonellik ister!.

Takvim
Takvim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Ankara Etimesgut’ta gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, Açım, ölüyorum, perişanım diyen Nurgül Sipahi’nin İYİ Parti üyesi olduğu ortaya çıktı. Mağdur ayağına yatan kadının 2 adet daire sahibi olduğu da öğrenildi.

Rize’de görevi başındayken geçirdiği trafik kazasında şehit düşen kahraman Mehmetçiğimiz Osman Özsoy’a Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun… 🇹🇷.

Geçtiğimiz gün Pursaklar ziyaretimizde güzel sohbeti, samimiyeti ve misafirperverliğiyle bizleri ağırlayan Yaşar Kodal’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim… Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun….

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Meral Akşener,Meral Akşener on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

İzmit Belediyesi’nin hemşehrilerim için yapmış olduğu spor tesislerine rahmetli ağabeyim Nihat Gürer’in adını vermesi beni ve ailemi çok mutlu etti. Başta Belediye Başkanımız @fatmakaplan olmak üzere, emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum..

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Meral Akşener,Meral Akşener on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Ankara Etimesgut’ta gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, Açım, ölüyorum, perişanım diyen Nurgül Sipahi’nin İYİ Parti üyesi olduğu ortaya çıktı. Mağdur diyen kadının 2 adet daire sahibi olduğu da öğrenildi. Buyurun.

Meral akşener 2018 yılında bizi abdullah gül rezaletinden kurtardı, bakalım kk felaketinden kurtarabilecek mi.

Ekrem İmamoğlu Tunç Soyer Mansur Yavaş Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Aday’ı olursa #yanindayım diye twet attılar Millet İttifakı liderleri başta olmak üzere Meral Akşener ‘dende bir twet atmasını beklerdik ...

Meral Akşener; Dün “MHP babamın partisi” Bugün “Babam iyi bir CHP’li idi” Bırakta rahmetli mezarında rahat uyusun.

Rusyaya direkt verelim bu muhalefeti Takassız hemde Zaten Yabancı hayranligi var bunlarda koşa koşa DAVAY DAVAY REİS ZİLLETİ TAKASTA KULLAN Meral Akşener Mansur Yavaş Dünya Lideri Aday #yanindayım.

Talimatla değil, gönülden yanındayız. Hep bir adım geride, her daim yanındayız. @meral_aksener.

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Murat KAŞLI 🇹🇷☀️,Murat KAŞLI 🇹🇷☀️ on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

Meral’in babasının İnönü’yle fotoğrafı var diye övüncünü izlerken dedim ki “ Hah şimdi taşlar yerine oturdu.”.

Meral AKŞENER’in Mersin’de ki konuşmasından; “Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen, İki kazma kürek, iki de ırgat Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen, Bir Sinan, bir de Süleyman gerek.”.

İYİ Parti Genel Başkanı @meral_aksener bu akşam önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun adaylığı ile ilgili sorulara verdiği yanıtlar kafaları karıştırdı ama… Kim ne anladı? Soru;Meral Akşener Kılıçdaroğlu’nun adaylığına en nihayetinde destek verir mi? #AksenerTekeTekte.

Meral akşener,kılıçtaroglunun cumhurbaşkanı adayı olmasını kesinlikle mansur yavaş ,yâda imamoğlu ılıçdaroglu sayesinde seçimlere girdiğini unutmuş dünya böyle nankörlerin dünyasıdı abi sana paça kaptırmaz aplaa,.

Millet İttifakının adayı kim olmalı? #yanindayım Meral Akşener Kemal Kılıçdaroğlu.

Türkiyemin Anne şefkatine ihtiyacı var.İşte benim Cumhurbaşkanı adayım.⁦@meral_aksener⁩ ⁦@SBugraKavuncu⁩.

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Hakan Akkuş,Hakan Akkuş on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

@FatihDEMRKOL @meral_aksener son noktayı kılıçdaroğlu koyucaktır sen rahat fatih kardeş.

@meral_aksener Hakkını bizlere helal et şehidim. Yine bir anayı ağlattılar. @meral_aksener.

@Elibol24 @meral_aksener İyi güzel hoş da senin genel başkanın cumhurbaşkanı olmayacam demedi mi. Ben başbakan olacam dedi ne çabuk manevra yaptı anlamadım.

Bay Kemal Kılıçdaroğlu’na Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu neden #yanindayım diye destek verdi ? İnanın Abdullah Gül ve Meral Akşener de bugün yarın böyle twitler atacaklar Çünkü alayı #kemalkilicdaroglu ’nun öyle yada böyle hiç bir şekilde aday olamayacağını çok iyi biliyorlar.

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Mehmet -Reis - Vav Kuşağı,Mehmet -Reis - Vav Kuşağı on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

@meral_aksener Belediyelerinizde o kadar taciz vakaları oldu hangisini duydunuz🤔🤔🤔🤔.

Davutoğlu Tayyip Erdoğan Kılıçdaroğlu Meral Akşener Mansur Yavaş 😂.

@meral_aksener Baştan aşağa okyanus ötesi projesi olduğun 50 kilometreden belli oluyor.

@demecorg çok şükür ya valla helal olsun Sevgili Meral Akşener. Duruşunuz için iki tane fazla oy almak için Türk milletinin değerlerini ezmediniz , sahip çıktınız çok teşekkür ederim @meral_aksener.

@meral_aksener @meralkocaman20 Yolunuz açık olsun. Türkiye’mizin gururu 💗🇹🇷.

@denizcan_dede @meral_aksener Komiksiniz, biz pirogu aday göstereceğiz siz de RTEye oy verirsiniz artık, Mommy utanır aday olmaya nasılsa. Yavuz Ağıraliyi de gösterebilirsiniz..

Meral Akşener’in danışmanı @FatihDEMRKOL’dan 6’lı masaya rest: “Son noktayı Sayın @meral_aksener koyar.!!!”.

Meral Akşener Fotoğraf,Meral Akşener Fotoğraf by Haber Gündem,Haber Gündem on twitter tweets Meral Akşener Fotoğraf

@FatihDEMRKOL @meral_aksener Son noktayı CHP koyar. İtirazı olan halkın nezdinde yok olup gider NOKTA.

@meral_aksener Abla Hacilar yalan söylemez söyleyenede müsaade etmezmiş👇🏿😂.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BJKvsFB
  • Cansu
  • CHPye OY VERME
  • Dönem 6
  • Eda Erdem
  • emre akbaba
  • eşitaf acilenmeclise
  • fatihbütün antepbaşkanı