Merhamet Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Merhamet Twitter

Konya hayvan barınağındaki inanılmaz olayı büyük üzüntü ve nefretle kınıyoruz! Bu gezegen sadece bize ait değil ve insan olmak merhamet sahibi olmak demek. #konyadakatliamvar.

h.
H.

“İçinde hayvan sevgisi olmayanın merhamet duygusu da olmaz.” #Konyadakatliamvar.

geçmemişçesine kanlı canlı bayağı #bornova #karşıyaka çehresinde merhamet kavramı asla ifade bulmamış gibi temsil.

Merhamet Fotoğraf,Merhamet Fotoğraf by 重庆น.ส.ธัณยวีย์ ผิวผ่องศรี,重庆น.ส.ธัณยวีย์ ผิวผ่องศรี on twitter tweets Merhamet Fotoğraf

#antalyatraveſti ♡ ANTİNOMİ SÜSLEMECİ İSTENİLMEK KOPANAKİ EMİNLİK MERHAMET İTİŞTİRMEK.

Merhamet Fotoğraf,Merhamet Fotoğraf by deion.nubs💫,deion.nubs💫 on twitter tweets Merhamet Fotoğraf

Konya ve Mamak hayvan barınaklarındaki inanılmaz katliamı büyük üzüntü ve nefretle kınıyoruz! Bu gezegen sadece bize ait değil ve insan olmak merhamet sahibi olmak demek. Ali Kemal Deveciler Burhaniye Belediye Başkanı #konyadakatliamvar #mamaktakatliamvar.

Merhamet Fotoğraf,Merhamet Fotoğraf by Burhaniye Belediyesi,Burhaniye Belediyesi on twitter tweets Merhamet Fotoğraf

@Tufanogluboran Allah cezanızı versin inşallah yazıklar olsun bu ne insanlığa sığar vede hiçbir dinde yeri !! 😢 Bir hadiste efendimiz şöyle buyurdu: Yeryüzündekilere merhamet edin ki, göktekiler de size merhamet etsin. Bunu yapanların sonları belli..

Kalbinize merhameti aşılayın. Çünkü merhamet kalbe değince, pusulası Allah’ı gösterir.

@Konyabuyuksehir Sorumlu siz ve sizin hükümetiniz dir ! Siz insan olmanın değerlerini ayaklar altına aldınız sizde ne vicdan ne merhamet var yazık sizin gibileri yüzünden insan olmaktan utanıyorum! Suçluyu başka yerde aramayın düne kadar o barınağı öve öve bitiremeyen Cumhurbaşkanıdir sorumlu !.

Bu saatten sonra bi kişiye daha merhamet beslersem iyi düşünürsem allah belamı versin.

@Gokc2011Cemre Allah size merhamet vicdan insaniyet versin. Her canlı kutsaldır değerlidir yaşam hakkına sahiptir. Günahtır ya.

“Merhamet edene Allah da merhamet eder; yerdekilere merhamet edin ki, göktekiler de size merhamet etsin” sav #Konyadakatliamvar.

#Konyadakatliamvar ALLAH hidayet versin, merhamet versin, vicdan versin ve en büyüğü ALLAH korkusu !!! #Konyadakatliamvar.

@tarkan Hayvanlara evet merhamet ama Tarkan bey ayni hassasiyeti bir yaşlı teyze yada çocuk köpek saldırısına ugradiginizda gostermiyorsunuz yada gösterdiniz biz görmedik.

@haluklevent bir gıdım merhamet olmazmı bir insanın yüreğinde aq ya bu nasıl bir zalimlik.

@fatihaltayli Merhamet hayvana… her canlıya olmalı. Ama Fatih bey bu ülkede bankaya para yatırdığından vs insanlar zulüm gördü hapis yattı özgürlüğünü elde etmek için Meriç ten çıkarken boğulan bir çok yavru oldu. Onlara karşı bir kelime bile olsa merhamet gö güçlü ise 🗣yok!.

İyilik yükseliştir Kalbinde sevgi, merhamet olanın şuuru genişler, kalbinde nefret ve kötülük taşıyanın ruhsallığı düşer şuur alanı daralır..

Merhamet Fotoğraf,Merhamet Fotoğraf by Atilla Gül,Atilla Gül on twitter tweets Merhamet Fotoğraf

@cumhuriyetgzt kendinize gerçekten ben bir insanım diyebiliyor musunuz? Hayvan kesinlikle değilsiniz çünkü hayvanlara haksızlık olur, siz bir canavarsınız. O masumların gözlerine hiç mi bakmadınız nasıl yaparsınız bunu, hiç mi merhamet yok kalpleriniz de. Yaşattığınızı yaşarsınız inşallah.

@u_ibrahim_altay Allahtan korkmaz mısınız vicdan merhamet duygunuzu bir koltuğa makama tercih mi ettiniz başınızı yastığa rahat koyabilecek misiniz öbür dünyada huzur bulabilecek misiniz hesap gününde nasıl hesap vereceksiniz seni o zatta kurtaramayacak.

@ProfDrErsanSen Ben böyle bir vicdansızlık görmedim hiçmi merhamet,hiçmi vicdanları yok bunların,gerçekten ,o masumlara yaşattıklarını yaşamadan can vermesinler….

@sevilayyaziyor Sürekli köpekleri hedef gösteren bir insansın. Biraz daha merhamet sahibi olmayı dene..

Siz yerdekilere merhamet edin ki göktekiler (Allah ve melekler) de size merhamet etsin. Hz. Muhammed().

Merhamet Fotoğraf,Merhamet Fotoğraf by Hasan Ince,Hasan Ince on twitter tweets Merhamet Fotoğraf

#cuma Savunacak cahil çalışmıyor kömürü geliyor erzağı geliyor parada alıyor Cennete yaşıyormuşuz karın doyurmaya cennet diyor cahilim cenneti bilmiyor araştırmamış duymuş rahatı bozulmasın istiyor yardımları alamazsa çalışacak acıma hissi yok merhamet yok çalışanın hakkını yiyor.

@u_ibrahim_altay O görüntülere yürek dayanmaz Allah onların yaşadığı acının size bin katını yaşatsın bu nasıl vijdan nasıl göz yumarsın içinde hiç merhamet yok.

@MuratEgehanKOT @Yusuf07720121 Kedi köpek gibi bizimle ruhu benzer olan hayvanları yiyolar canlı canlı bi sürü pisliği de yiyorlar japonlar. Ayrıca kalpteki merhamet başkadır zaten ama japonların da kendi dinlerine inancı çok güçlü.

“Rabbim! Onlar (anne ve babam) nasıl küçüklükte beni şeatle eğitip yetiştirdilerse şimdi sen de onlara merhamet göster.” İsrâ, 17/24.

@baturolog Kova burçlarına merhamet gösterin, hayatım boyunca dışlandım, bireyselliği/yalnızlığı normal bilerek büyüdüm, bu girdaptan sevgilim beni çok zor çıkardı. O duygusuzluk bir duvar işte. Kalbimiz çok temiz halbuki..

@goxelizm @gencosmankillik kürek le itlaf edin mi denmiş , hadi dendi diyelim hiç mi vicdan merhamet yok , bu insanlar ailelerine nasıl davranıyor.

#Konyadakatliamvar Bu videolar resmen vahşet katliam videoları,hayvan hakları ayaklanmalıı!! İNSANLIĞINIZDAN UTANMAYIN ÇÜNKÜ İNSAN DEĞİLSİNİZ!! HAYVANLARDAN DERS ALIN!! MERHAMET,VİCDAN nerdee ey insan görünümlü yaratıklar!!.

@EmineErdogan Merhamet etmeyene merhamet edilmemeli ki zalimde zulmünün farkına merhameti olmayana merhamet edilmez der..

Mufredat bile eski hale getirilmeli. Fen bilgisi ogretmenimiz bize doğada her canlinin bir digerinin yasamasi icin birbirine muhtac ve mecbur oldugunu anlatirdi. Insan kendine faydali olmayan hic bir seye merhamet etmez bir varlik, bugun sokak kopeklerini yok ederseniz.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Arda Turan
  • Argentina
  • Arjantin
  • Atatürk
  • Aykut Kocaman
  • Aziz Milletimizin
  • #ÖgretmeninDerdiNe
  • Özledim