Turkey flag

🕓

#Mescidiaksa Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

NotreDame için kaza sonucu çıktığı sö ancak aynı zaman da #MescidiAksa da da çıkması manidar. Sanki birileri ibadethaneler de kaos çıkarmak için uğraşıyor gibi emareler var👆.

#Mescidiaksa Twitter

#Mescidiaksa Fotoğraf

#Mescidiaksa - Twitter'da en iyi Tweetler

Siyonizmin kuşatmasından çıkmaya çalışan Avrupayı yeniden dizayn etmek,Büyük İsrail projesini gerçekleştirmek,MescidiAksayı yıkıp yerine Süleyman mabedini yapmak,Kıyamet Savaşını başlatmak amacıyla Avrupaya da Avrupa baharına hoşgeldinizdiyorlar! #MescidiAksa #NotreDameCathedral.

#Mescidiaksa Fotoğraf

Hırvat yazar Ivana Sojat, hakkaniyetli bir şekilde söylemiş. Biliyorum çok ütopik ama yinede umut ederim ki; Batı ve sözde lidercikleri de duymuş ve anlamıştır. #MescidiAksa #NotreDameCathedral Kadir Mısıroğlu.

#Mescidiaksa Fotoğraf

#MescidiAksa için yalandan da olsa bir kere üzüntü duysaydınız keşke.!.

1. #NotreDame ve #MescidiAksa yanıyor ve biz insanlar organize dinlerin mensuplarının birbirlerinin acısına yaklaşımını görüp utanç içinde izliyoruz. Katedral de cami de aynı işi görür, insanların kendileri gibi ibadet edenlerle buluşup duanın enerjisini sinerjiye dönüştürürler..

#MescidiAksa İlk kıblemiz ilk göz ağrımız Miraç merdiveni Namaz müjdesi aldığınız aksa yangın var Asıl yanlın ümmeti Muhammed yüreğinde ama farkında değil Kendi kutsalına duyarsız olmak imanınız sorgulamamız gereken hakikat.

#Mescidiaksa Fotoğraf

NotreDame için kaza sonucu çıktığı sö ancak aynı zaman da #MescidiAksa da da çıkması manidar. Sanki birileri ibadethaneler de kaos çıkarmak için uğraşıyor gibi emareler var👆.

#MescidiAksa da yanıyor. Neyseki kontrol altına alınmış. #NotreDame yangınını da bunu da üzülerek karşılıyoruz..

mesele tarihse ikisi de tarih ama müslümanların tarihi pek kıymet görmüyor nedense! #MescidiAksa #NotreDameCathedral.

#MescidiAksa Notredame ... Lanetli tacir yeni dünya düzeni için düğmeye basmış, her yere ateş salacak !!!.

Eğer biz imanın tadına varıp bu lezzetin kıymetini bilseydik, bu lezzetten mahrum kalmış insanlara imanı taşımak için yanıp tutuşurduk. @m_eminyildirim #MescidiAksa.

@mansuryavas06 @Anne_Hidalgo Başkan aynı hassasiyeti #MescidiAksa içinde beklerdik ama tabi sende haklısın herkes kendi memleketi için kaygılanır ve üzülür geçmiş olsun.

Fransa’da CH olur dünya ayağa kalkar ve birleşir. Müslümanlar ölür ses yok. ND yanar, Mescid-i Aksa’nın altı oyulur. Sonuç değişmez #MescidiAksa #notredameparis.

#MescidiAksa inşallah bir gün hep beraber mutlu bir şekilde yaşayacağız kardeşlerim.

Mescid-i Aksa’daki Mervan camii de yangına esir olmuş zira yıllardır yanıyor . Yıllardır . 🙁 ‘Allah emanetçilerin en eminidir .’ #Mescidiaksa.

#Mescidiaksa Fotoğraf

@alperaltun @blackrock7367 Aynı gün iki yangın Mescide aksada ki 1200 yıllık mervan camii de de yangın çıkmış #MescidiAksa #mervancamii.

Ya Resûlallah ben Kudüsüm.! Allahın dokunulmaz kıldığı üç hareminden biriyim. Yeryüzünün süslerinden bir süsüm kalbinde Mescid-i Aksayı taşıyan. ❗❗ #Kudüs #MescidiAksa @dalierzincanli 🕌☝🏼.

#Mescidiaksa Fotoğraf

Neyse ki yangın kontrol altına alınmış. Yarın daha kötü haberlerle karşılaşmayız umarım. Tesadüf #mescidiaksa.

#Mescidiaksa Fotoğraf

Amerikayı yöneten sarı ördek #NotreDameParis deki yangın için havadan su dökün diye dalga geçmiş. Bu gece #MescidiAksa da da yangın çıkmış hayırdır aynı anda dünyanın çok önemli değerlerine saldırı? çok çok ilginç..

Hiçbir tarihin yanmasına, yok olmasına vicdan razı gelmez/gelmemeli! Yok olan din değil; insanlık, bilim, felsefe, eğitimdir! #MescidiAksa.

Müslümanlığın simgesi mescidi aksa da yanıyor bugün gerçekten dünya mirası açısından çok kötü bir gün umarım en az zarar gelir #MescidiAksa.

Dünyanın en önemli miraslarina neler oluyor böyle. İnsanlık tarihine hançer bunlar :/ #MescidiAksa #NotreDame.

Önce #NotreDame yandı sonra #MescidiAksa yanı Dünya tarihimizi kim yok etmeye çalışıyor anlam veremiyorum 😢😔.

#MescidiAksa #NotreDame bi gecede tüm tarihimizi gerçek anlamda tarihe karıştırıcaz sanırım değerlerimiz yanıyor..

Noluyo ya #notredame #mescidiaksa ikisi aynı anda yanıyo.

#Mescidiaksa Fotoğraf

Önce #Notre_Dame ardından #MescidiAksa. Bunlarla beraber içimiz de yanı.

Turkey En Popüler Eğilimler