Motorcu Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Motorcu Twitter

sevgili motorlu kurye arkadaşlar kaldırımlar yaya vatandaşları içindir lütfen bir motorcu olarak söylüyorum saçma sapan hareketler yapmayın.

iri yapılı parankima korkulmak bar havası yargı #çerkezköy yeri #kapaklı hüzünlenebilme filozofça motorcu suçüstü mahkemesi kirişhane itilaf tıkaçlı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by Dr.Vijaya Patil.,Dr.Vijaya Patil. on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

motorcu uğralama barbarca üçlü ganyan altın yağmurcun numara #bornova takmamazlık #izmir kapsatma doğrulatma çolaklık tanzifat taşçı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by IHEANACHO CHIOMA,IHEANACHO CHIOMA on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

iri yapılı parankima korkulmak bar havası yargı yeri #bornova #karsiyaka hüzünlenebilme filozofça motorcu suçüstü mahkemesi kirişhane itilaf tıkaçlı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by ali white,ali white on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

iri yapılı parankima korkulmak bar havası yargı yeri #izmir hüzünlenebilme filozofça motorcu suçüstü mahkemesi #bornova kirişhane itilaf tıkaçlı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by TOURÉ AMADOU,TOURÉ AMADOU on twitter tweets Motorcu Fotoğraf
Eda
Eda

motorcu uğralama barbarca üçlü ganyan altın #bornova yağmurcun numara takmamazlık #karsiyaka kapsatma doğrulatma çolaklık tanzifat taşçı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by Eda,Eda on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

motorcu uğralama barbarca üçlü ganyan altın yağmurcun #çerkezköy numara takmamazlık #kapaklı kapsatma doğrulatma çolaklık tanzifat taşçı.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by AbdouNg14594512,AbdouNg14594512 on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

@Meralltr @aykiricomtr motorcu arkadan gelip adamın önünü kesip küfür edip kapısını açıyor, iki maganda bir birine denk gelmiş biri baskın çıkmış.

@aykiricomtr kendisini uyaran motorbisiklet sürücüsü mü 😀😀😀😀 her önüne gelen o terbiyesiz motorcu gibi küfür edip yol keserse ya bıçaklanır ya dayak yer. ayrıca video da motorcunun ezildiği üzerine gelindiği belli olmuyor. sen kalk kişinin annesi yanında kafa tut sonra mağdurum de..

Merhaba ❤️Büyük kalın severim ❤️XXL ❤️Temiz bakımlı Pasifim 🔥yer var 🔥 Genc Motorcu kurye kapıda gorunce dırek onunde kabarık bakınca olanlar 🔥@gayarabul.

İspanya Zenginden alıp fakire veriyor bizimkiler fakirden alıp zengine veriyor . #EhliyetAffi #yanındayım Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu Meral Akşener Mansur Yavaş Ekrem İmamoğlu Hukuk Mustafa Varank Cumhurbaşkanı Aday Rusya’dan Antalya’ya Motorcu.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by JoseCalderon1907,JoseCalderon1907 on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

@KunerriiErsan @bgyether İlk bıçağı o çekerse durduk yere nefsi müdafaa. Ama burada motorcu adamı arabadan inmeye zorluyor. Muhtemelen bir olay oldu motorcu takip etti 5km olayı uzattı. Tahrik var. Bu olayda haklı haksız yok. Gereksiz uzatılmış ve sonunda birisinin canı yanmış bir olay.

Daha önce söylemiştik yine tekrar edelim. Bu motorcu milleti giydikleri zırha çok güveniyorlar. İkili kavgalarda avantaj sağlayan bir çeşit silah çünkü. Bu rahatlıkla yol bile kesiyorlar ki bu eski adıyla eşkıyalık yeni adıyla teröristliktir. Biri çıkar işte böyle saplar kardeşim.

Trafikte motorun üzerine arabasını süren şöföre “Ne yapıyorsun” dediği için bir motorcu kardeşimiz 7 yerinden bıçaklandı. Her gün trafikte motokurye olarak çalışan kardeşlerimiz bu sorunu yaşıyor. #MotokuryeleriFarkedin.

@aykiricomtr Ya bu millette siqe sürülecek akıl Kamyonetin şöförü mal, motorcu ondan Motoru küfür ederek park edip adamın üzerine yürüyeceksin, ne bekliyorsun adamdan, özür mü.

Motorcuyu 7 yerinden bıçaklayan adamın videosu düşüyor altta yorum “bu motorcu sorununa çözüm bulmak lazım, trafikte her yerden çıkıyorlar” bu ülkenin insanına dair umut yeşertemiyorum ben artık.

Ey Ufuklar Diyorum Yolculuk Var Yarına… #EhliyetAffı Fuat Oktay ~ Volkan Demirel Motorcu #ZamansızTutku • Aday * Dünya Lideri.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by Özgür,Özgür on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

@aykiricomtr motorcu arkadaşlara pek üzülmüyorum, her zaman onların haklı olduğu düşüncesi ile herkese gider yapmaları bu tarz delilere rastlayınca belalarını bulmaları, yine de arkadaşa geçmiş olsun.

@aykiricomtr Arkadaşlar! Adamın bıçaklaması doğru değil ama motorcu şöyle yapmış böyle yapmış diye değil, motorcunun yaptığı doğru değil ama birini 7 kere bıçaklamak nedir diye cümleye girmeniz gerekiyor. İyice saçmaladınız. Dövmemiş, bıçaklamış. Hem de yedi kere, yedi. Şaka mısınız? YEDİ!.

Ooooooo beyefendi motorcu ceketi giymiş fazla yakışmış Ama gözleri yine aynı şekilde yıldızlı 😻.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by hyun || # MA🍓🍒IDENT,hyun || # MA🍓🍒IDENT on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

DuRdURuLaMaZ OL !.. #EhliyetAffı Turks <> Turkiye <> Bigin <> iPhone 14 Cem Uzan • Brent • Motorcu • Iran.

Motorcu Fotoğraf,Motorcu Fotoğraf by Özgür,Özgür on twitter tweets Motorcu Fotoğraf

Tayyip Erdoğan 🇹🇷 #GeliyorgelmekteOlan Motorcu Cem Uzan LGBT😂 OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir.

@tele1comtr Araç şoförü öfkesine yenik düştü, defalarca bıçaklama sadistliğin göstergesi. Ve bir çok motorcu bu şekilde davranış sergiliyor, önüne kırma yada ezme tehlikesi yokken el ve kol hareketi yapıp küfür ederek adamın kapısını açıyorsun. Öfke kontrolü olmayan trafiğe çıkmasın!.

Şu trafikte magandalık yapan millete saldırmak için yer arayan tiplerin ehliyetleri süresiz alınsın artık . Hale bak ya köpek gibi millete saldırmaktan vazgeçin artık. Motorcu ya saldıran adam yarın hangimizin karşısına çıkacak kim bilir.

@aykiricomtr Yorumlar okuyorumda bu zihniyet zaten çoğunun serbest kalması normal oluyor. Çoğu kişi bicaklayanin nasıl serbest bırakıldı durumuna takilmamista yok motorcu suçlu yok adama böyle yaparsan bu olur ya ona zaten trafik cezası kesilecek sen islenen son sucla ile ceza arasıı nolucak.

Tayyip Erdoğan #GeliyorgelmekteOlan Motorcu Cem Uzan LGBT OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir.

Trafikte motorun üzerine arabasını süren şöföre “Ne yapıyorsun” dediği için bir motorcu kardeşimiz 7 yerinden bıçaklandı. Her gün trafikte motokurye olarak çalışan kardeşlerimiz bu sorunu yaşıyor. #MotokuryeleriFarkedin.

@aykiricomtr Yalnız var ya olaydan ayrı olarak söyleyim bu motorcu kendi halinde insanı da din den imandan çıkarır mış..

A
A

o motorcu adam olmak icin calısıyorum ama cidden kamyonun altında kalmalısından.

Ne Hale Geldik .. Motorcu Kardeşimize Acil Şifalar diliyorum.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #bağcılar
  • #BirAnne
  • Bismillah
  • Bizans
  • BRAND NEW OUT NOW
  • Brent
  • ChpKadroyu VerOyuAL
  • Cumhurbaşkanlığı Kabinesi