#MuratKöseYalnızDeğildir Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#MuratKöseYalnızDeğildir Twitter

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, milletin huzuru için gerekli olan işlemleri yapmıştır. Ortada katliam yok, duyarlı belediyecilik var. Sokaklar köpekten geçilmiyor. Acaba ne zaman saldırıya uğrayacağız korkusuyla yaşamak istemiyoruz. #MuratKöseYalnızDeğildir.

Bir belediye başkanı sırf başıboş köpek sorununa el atmak istediği için linç ediliyor. Murat Köse, toplumun hassasiyetine kulak verip gerekenleri yapmıştır. Kendisi takdiri ve desteği hakediyor. #MuratKöseYalnızDeğildir.

Öyle hissettim ki Başkan Beye odada karşı çıkan avukat hanımın elinde güç olsa,hepimize birer ikişer köpek zimmetleyecek. Ona”Sen niye sahiplenmiyorsun”dediğimizde de “Benim çok işim var”diyecek! “İnsan önceliklidir”diyemeyenler çalıştaya katılmamalı. #MuratKoeseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Cüneyt,Cüneyt on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

Sonuna kadar destekliyoruz. Bu rantçı köpek istismarcılarına fırsat vermeyin. #MuratKöseYalnızDeğildir #KöpekleriToplayın.

Ya itleriniz Ya çocuklarımız #SehirdeSahipsizKöpekOlmaz #MuratKöseYalnızDeğildir.

Tehlikeli başıboş köpekler için gerekli müdahaleleri yapan @MuratKoseMamak ‘a teşekkür ediyoruz ve tüm başkanlara örnek olmasını umuyoruz… #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Harun Bilir,Harun Bilir on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse sokaklarımız güvenli olsun diye başıboş sokak köpeği çetelerini topluyor. Var olsun böyle güzel insanlar. #MuratKöseYalnızDeğildir.

İlaçla unutulması düşüncesine bile tahammül edemediğimiz masum canları; kürekle eze eze, işkence ederek öldürüyorlar. Gram utanç duygusu, empati hissiyatı olmadan #MuratKoeseYalnızDeğildir diye tag açıyorlar. Bunun halkın iyiliği için olduğunu savunuyorlar. #Konyadakatliamvar.

@MuratKoseMamak Hırsından gözü dönmüş, kötü kalpli bir kadının gazına gelmeyin! İyi partili bazı kendini bilmezlerin çığırtkanlık yaparak, belediye başkanını hayvan düşmanı gibi göstermelerine kanmayın. Murat KÖSE; vicdanlı, merhametli bir adamdır ve iyi bir başkandır. #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Murat Başkanın Sağ Kroşesi,Murat Başkanın Sağ Kroşesi on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

#MuratKöseYalnızDeğildir Sayın Murat Köse ye yapılan haksız saldırıyı kınıyoruz. Keşke Hayvanlar için yapılan hassasiyeti Çankaya Belediyesi içinde yapabilseler. Yapamazlar çünkü kendilerine dokununca işler tersine döner..

Köpeklerin insan öldürmesini doğal karşılamadığı için #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Hayat 🎮,Hayat 🎮 on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

@PawGuardsTr gerçek yüzü hangisi küfür edenlermi teşekkür edenlermi #MuratKoeseYalnızDeğildir.

H
H

Sokakta Başıboş köpek olmaz. Ama köpeklerin canice katledilmeleri de olmaz. acil uygarca bir cozum sart.#MuratKöseYalnızDeğildir.

Başıboş köpekler için önlem alan ve halkının huzur ve sükunu için çalışan sokak hayvanları rehabilitasyon merkezini en güzel hale getiren maddi manevi sokak hayvanlarını sahiplenenlere yardım eden başkanımız #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Soner TANINMIŞ,Soner TANINMIŞ on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

Köpeklerin toplatılmasına karşı çıkan mama lobicileri; alın o köpekleri evinizde besleyin. Veya alın yastığınızı yorganınızı o köpeklerle birlikte sokakta yatın. #MuratKoeseYalnızDeğildir Pitbull.

gezen insanları öldüren ,parçalayan yaralayan başıboş köpekleri toplayan mamak belediyr başkanına teşekkür ederim inş. Darısı gölbaşı belediye başkanına #MuratKöseYalnızDeğildir.

kendi ırkını milletini sevmeyen it sevici vicdan diyor, peki ey zalim duygusuz, son 7 ayda 29 insan itler tarafından vahşice öldürüldü. asıl sizler vicdansızsınız. #MuratKöseYalnızDeğildir.

arkadaşlar şehirlerde başı boş yırtıcı olamaz. 5199 sayılı kanunun değiştirilip sokakların yırtıcılardan temizlenmesi gerektiğini düşünüyorum. kaç defa kedilerin masalarda tabaklardan yemek yediğini gördüm. olmazki böyle. #MuratKöseYalnızDeğildir.

Sokakları köpeklerden,köpekleri sokaklardan kurtarın. Şu hale 👇 bakın bu halde insanlar sokağa nasıl huzurlu çıkıp dolaş #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir DİYENLER HEPİNİZE KATİLSİNİZ 500TL VERİYORDU NE YAPTINIZ YEDİNİZNİ KİSİRLASTİRMA YAPTİNİZMİ VERDİNİZ BARINAĞA ÖLDÜRDÜNÜZ ONLAR BİZE EMANET DEĞİLMİYDİ.. PARDON SİZ İNSANMİSİNİZ?SİZ ŞEYTANSİNİZ ESAS ŞEYTAN KAÇTI SİZDEN NEYSE YERİNİZ BELLİ CEHENNEM DOLMUŞ.

Çocuklar ölmesin diyoruz. Çok bir şey istemiyoruz. #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Recep İkiz,Recep İkiz on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

Başıboş sahipsiz saldırgan çocuk katili sokak köpeklerini halka huzur ortamı sağlamak için toplayan tüm belediye başkanlarını sahipsiz bırakmayalım gerekirse protestoya kalkılmalı! Sokak köpekleri toplansın. Sessiz kalmayın!! #MuratKöseYalnızDeğildir.

@superhaber @MuratKoseMamak #MuratKoeseYalnızDeğildir . Başkanım teşekkürler . Bir farkındalık oluşturdunuz . Sabah işine yaya olarak başıboş köpeklerin arasından giden insanların sesi oldunuz. Köpek bulunduğu ortamı sahiplenmek ister dolayısıyla yanindan geçen insanı tehdit diye algılayabiliyor..

Yıllarca köpekleri kisirlastirmak aşılamak çiplemek için gelen bütçeyi afiyetle yiyip yumurta kapıya dayaninca köpekleri katleden murat köse yalnız değilmiş. Yalnız degilsin elbet daha ağa babalarını ifşa edeceğiz #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir diyenler o yapılan işkenceler hakmdır hakkı konuşmak gerek..

@MuratKoseMamak Hırsından gözü dönmüş, kötü kalpli bir kadının gazına gelmeyin! İyi partili bazı kendini bilmezlerin çığırtkanlık yaparak, belediye başkanını hayvan düşmanı gibi göstermelerine kanmayın. Murat KÖSE; vicdanlı, merhametli bir adamdır ve iyi bir başkandır. #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf,#MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf by Murat Başkanın Sağ Kroşesi,Murat Başkanın Sağ Kroşesi on twitter tweets #MuratKöseYalnızDeğildir Fotoğraf

doğru söylüyorlar yalnız değildir. pnun gibi yüzbinlerce *r*sp* çocuğu var #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir Bu ittaparların saldırıları yıldırmasın sayın başkanım sizleri, Necip Türk milleti politikalarınızı destekliyor ve tüm belediyelerce örnek alınmasını istiyor @MuratKoseMamak 👏👏👏🇹🇷.

Hayvanlara yapılan bu zulmü savunanlar insallah hayvandan bile medet umacaginiz dertlere yakalanırsınız!!! #MuratKöseYalnızDeğildir.

#MuratKöseYalnızDeğildir aç kopekler sokaklarda tehdit bu net. -Ya her sokaga dilsizler icin yemek konulmali ki bu gunumuz turkiyesinde imkansiz. -Ya da insanlar icin bir sekilde zararsiz hale getirilmeliler. Ama bu sekilde.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ALLAH BİM BELANIZI VERSİN
  • Aslı Baykal
  • Çavuşoğlu
  • çekehapis cezasıkalksın
  • Brezilya
  • cezaevi saglikmemurlari
  • DahaNe Bekliyorsunuz
  • dsvecik uzmanlari