#muratkoeseistifa Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#muratkoeseistifa Twitter

#MamaktaKatliamVar ❗️Barınak önünde toplanan gönüllülerin desteğinize ihtiyacı var. Lütfen gidebilen herkes barınağa geçsin. Konumu instagram storyden paylaştık. Destek istiyoruz. Diğer şehirlerde olan herkesten bu iki hashtaga destek istiyoruz. #MuratKöseistifa.

Siz bu yayını yaparken #MuratKöseistifa tagı Türkiye Gündeminde 1. sıraya oturacak Başkan ! Sokak hayvanları mahalle sakinlerimizdir. Dokunamayacaksınız! Bugün tüm belediye başkanlarına ibreti alem olsun! #MamaktaKatliamVar.

Türkiyenin tüm vicdanlı insanlarına sesleniyoruz! Bugün Mamak Belediyesi aylardır yaptığı katliamda suç üstü yakalandı! Köpeklerimizi öldürdü. Gönüllüleri darp etti. Barınakta haklarını savunan avukata yumruk attı. #MuratKöseistifa diyoruz. Lütfen paylaşın. Sesimize ses olun 🙏.

@birdunyamel @MuratKoseMamak Sen avukat mısın? Adalet terazin böyle mi işliyor. Gözünle gördüğün işkenceye bakışın bu mu. #muratköseistifa #mamaktakatliamvar.

Murat Köse haklıdır. sözde hayvansever, özde insansevmezler sizler Önce insan sevmeyi öğrenin!! gerçi kime söylüyoruz insan olabilseniz anlardını başıboş köpekler sizin çocuğunuza saldırıp parçalamış olsa aynı şeyleri söyleyecek misiniz? #muratkoeseistifa.

Siz kimsiniz ki canları öldürmeyi,canlara işkenceyi kendinize hak görüyorsunuz#muratkoeseistifa.

#muratkoeseistifa çocuklarım aç yemek istiyorlar verecek yemeğim yok kardeşlerim evde ekmek bile yok gittim komşumda Bir parça ekmek istedim çocuklarıma onu verdim karnı aç eşim yok ayrıyım Allah için yardım edin yalvarıyorum paylaşın 8 aylık bebeğim var çocuklarımsa aç paylaşın.

Savunmasız, merhamet bekleyen bakışlara, kürekle başını ezmeye ne din ne vicdan müsade eder. Siz, elbisesinin üzerinde uyuyan kediyi, kalkmak istediğinde rahatsız olmasın diye, elbiseyi kesen peygamberin ümmeti olamazsınız. #muratköseistifa #MuratKöseYalnızDeğildir.

Hayvanlara vicdanı olmayan insanlarada olmaz!! Masumlara dokunmanıza izin vermeyeceğiz!! #muratkoeseistifa #Konyadakatliamvar.

Vicdani olan, ben insanım diyen herkes buna DUR Hayvansever olmanıza gerek yok. Söz konusu bir CAN .. #Konyadakatliamvar #muratköseistifa.

@Aysunalmd @MuratKoseMamak öyleyse ne diyoruz? inadına #muratkoeseistifa #muratkoseistifa.

B
B

Deprem çığ yangın sel ne azap varsa üzerimize inecek o canların ahı sizin yüzünüzden hepimizi bulacak #muratkoeseistifa.

Beş para etmeyen insanların neyse .... başım belaya girmesin murat köse (Dikkat ettiysen baş harfleri küçük yazdım, büyük yazmaya değmezsin) git. #muratköseistifa.

@MuratKoseMamak Hesap İstedigin kadar kuş böcek paylaş..sen istifa edene kadar peş vatanın her canının kıymetli oldugunu ö#muratköseistifa.

Memlekette VİCDAN SAHİBİ SAVCININ BU SUÇLULARI CEZALANDIRMASINI İSTİYORUZ #muratköseistifa.

@MuratKoseMamak #muratkoeseistifa en son troller ve paralı gazetecilerle bu vahşete karşı çıkanları fetöcü ve pkk ilan etmeye çalışmak kimseyi hedef göstermekten vazgeçin bir kadın Av aracının önünü kesen personeli ne yaptınız onu önce bir açıklayın @MamakKymkmligi.

O köpek gözümde senden 1000 kat daha değerli #Mamaktakatliamvar #muratköseistifa.

@Konyabuyuksehir OLDU BÖYLE KURTULACAKSINIZ ÖYLE Mİ 🤬 BİRİ GİDER DİĞERİ GELİR ARKA KAPIDAN SALARSINIZ HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEZ #konyadakatliamvar #MuratKöseistifa.

#muratkoeseistifa #Konyadakatliamvar o küreğin sapı GÖzÜNÜZE girsin, ya da başka bir yerinize siz nerenize isterseniz.

Savunanlar var delirecegim dilerim daha beterini yaşayarak can verirsiniz dilerim #muratkoeseistifa.

Hayvanlara yapılan zulme ses çıkarmak siyasi değil insani bir Zulme sessiz kalanlarda dahil #muratkoeseistifa.

Ölmek için allaha yalvarırsın inşallah ama asla can veremezsin #muratköseistifa.

#muratkoeseistifa Halkın oyuyla geldik diye ovunuyorsunuz ya, hakkınız inmenizi istiyor buyrun ?.

#Konyadakatliamvar #muratkoeseistifa CİĞERİMİZ YANDI SEBEBİ OLANLARN CİĞERLERİ YANSIN.

Bu mesele sadece hükümetin devreye girmesiyle çözülebilir. Belediyeler beceremez. Özel bir birim bu meseleyi çözecektir. Topla, iyi bak, sahiplendir ve son çare olarak uyut. Tıpkı medeni ülkelerin yaptığı gibi. İşte bu kadar basit! #MuratKöseYalnızDeğildir #MuratKöseistifa ++.

Instagrama cins köpekle fotoğraf çekilip atmakla hayvan sever olunmuyor !!! O görüntüleri izlerken nutkum tutuldu bu nasıl bir sey buna kimse niye sesini çıkarmıyor #Mamaktakatliamvar #muratkoeseistifa.

Bu katilamı yapan, yaptıran ve yapılmasına göz yuman herkes cezalandırılmalı ve görevinden alınmalıdır! Bu hayvan sevgisi meselesi değil, insanlık meselesidir! Allah belanızı versin Yaktığınız can kadar Allah bin katı canınızı yaksın inşallah #muratkoeseistifa #Mamaktakatliamvar.

@MuratKoseMamak Görüntülerin nesi manipülasyon! Belli ki utanmanız da yok! Ayrıca inisiyatif diye yazılır! #muratkoeseistifa.

Senin bu devletten yediğin ekmeğe de mi saygın yok ? Böyle yöneticiler önceden halktan korkar utanırdı. Bunlarda ar edepte yok gündem olmayı bekliyorlar #muratkoeseistifa.

Senin yatacak yerin yok Hayvanlara biz bakariz siz kimsiniz ki hayvanlari canli canli öldürüyorsunuz. ınız#muratkoeseistifa.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • özerengelli öğrtbeşbin
  • bilenkazanır googleamcada
  • #BirlikİradeZafer
  • CHP MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR
  • #cumartesi
  • CUMHURA OY PKKYA KURŞUN
  • #Darmaduman
  • De Paul