Muslera Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Muslera Twitter

Fernando Muslera: “Taraftarımızın karşısına seneye daha iyi çıkacağız” #ANTvGS 🔗.

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by Galatasaray SK,Galatasaray SK on twitter tweets Muslera Fotoğraf

Great saves from this season, featuring Muslera, McGregor, Hart, Trapp, Ter Stegen, and more! 🧤 Rank your top 🥇: 🥈: 🥉: @UKEnterprise | #UELsaves | #UEL.

Fatih de aynı golü yedi söylenmeyen kalmadı bire bir hatalar da aynı fakat Muslera yiyince “kurtarılamazdı” oluyor 😂.

A Spor
A Spor

Muslera: Çok kötü bir sezon geçirdik. Mutlu değiliz. Bizim elimizde olmayan bazı durumlar da oldu. Kulübün içinde bulunduğu durumu da erken zamanda çözeriz. Kendimizi düzeltmemiz, özeleştiri yapmamız lazım..

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by A Spor,A Spor on twitter tweets Muslera Fotoğraf

terim’in kulüpteki ayağı muslera’ya da değinmek isterim. 3 yıl önce harika kaleciydi, güzel şeyler başardı. ancak 3 yıl öncesi, 3 yıl öncesidir bugünü temsil etmez bugüne başarı getirmez. teşekkür edilip yollansın Galatasaray’ın şu an vefaya ödeyecek 40 milyon lirası yoktur..

@kadircetincali @Bist_cimbomlu Muslera sağolsun hoca yemekte çok çalışkandı Yediği 2 golde de hatalı. Frikik den aynı golü fatih yedi adamı.

VOLE
VOLE

Serdar Ali Çelikler: Muslera da kaptan olarak Arda için hocayla konuşmadıysa hatalıdır. 📺 SON RAUND - Canlı.

1. kaptanlık kendisine teklif edilince muslera burada 10 yıldır oynuyor 1. kaptan o olsun demek yeri geldiğinde ailesi ve kendine tehtid ve küfür yemek ve işin sonunda bunca fedakarlık ali sami yendeki son maçında kadroya alınmak ve doğru düzgün bir veda için yetmiyormuş..

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by emre,emre on twitter tweets Muslera Fotoğraf

GOMIS ❌ FEGHOULİ ❌ BABEL ❌ MUSLERA ❌ LUYİNDAMA ❌ OMAR ❌ FATİH ❌ İSMAİL ❌ KEREM 15M 💶 MARCAO 18M💶 MUSTAFA MUHAMMED 8M💶 DİAGNE 4M💶 SERİ ✅ HARROUİ ✅ BELOTTİ ✅ OKAN ✅ OZAN KABAK ✅ TREZEGUET ✅.

🗣Torrent: Sonunda istediğimiz gibi oynamaya başladık. - Muslera olmasaydı, kurtaramasaydı da aynısını söylermiydin. Yoksa yine benim kadrom değil miydi derdin. ÇAYCISIN sen..

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by Aysun (Akdeniz) Özkaynak,Aysun (Akdeniz) Özkaynak on twitter tweets Muslera Fotoğraf

Muslera: Şüphesiz ki çok kötü bir sezon geçirdik. İnişli, çıkışlıydı mutlu değiliz bu yüzden. Bizim elimizde olmayan bazı durumlar da oldu. Kulübün içinde bulunduğu durumu erken bir şekilde çözeriz umarım. Galatasaray her zaman şampiyon olmalı..

Fernando Muslera: Çok kötü bir sezon geçirdik. Bizim elimizde olmayan bazı durumlar da oldu. Kulübün içinde bulunduğu durumu erken şekilde çözeriz umarım. Galatasaray her zaman şampiyon olmalı..

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by MEKAN1905,MEKAN1905 on twitter tweets Muslera Fotoğraf

Maç gitti derken sahneye çıkan adamdır Muslera Yine maçın sonlarına doğru balotellinin şutunu çıkararak alkışı hak etti 👏.

Muslera ikizler burcu bu sebepden bir maç maçın adamı diğer maç en düşüğü olabiliyor normal.

İkisi de bizden! ❤️🤍 🇹🇷 Fernando Muslera 11, Ruud Boffin ise 10 yıldır ülkemizde kaleleri başarıyla koruyor! 😍.

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by Play Spor,Play Spor on twitter tweets Muslera Fotoğraf

Belotelli frikik kullanırken Muslera bir metre sağda ve bir metre öne çıksa o golü yemez durduğu yer bana göre anormal ..

Bugün harbiden duygusal bir gün. Arda, Belo, Soso üst üste geldi vallahi. Muhtemelen Nelsson, Muslera, Kerem, Marcao gibilerinin de son maçıydı..

@futbolarena @simp4watty dünyanın en vefasız kulübü Galatasaraydı Fatih Terim, Arda Turan, Sneijder muhtemel.

vakti geldiğinde muslera da eklenicek bu listeye. en kanser taraftar bizde yemin ediyorum..

Muslera yaka paça gönderilmeli diyenleri görünce takimimin taraftarindan soğuyorum. Sen gel 12 sezon oyna, oynadığın takıma sadece maçlar değil de üstüne kupalar kazandır tüm takım taraftarlarının bile sempati duyduğu bir kaleci ol ama sana şöyle bir cümle kursunlar. Nankörsünüz.

Kerem Nelsson Marcao Aanholt Sacha Boey Omar Muslera Berkan Barış dışında her oyuncu gönderilmeli güzel bir kadro kurulmalı.

@suckernigga aglı seni cok sevdigimizi bil kulüp her zaman vefasız oldu. Sneijder, belhanda, sen ve muhtmelen seni cok seviyoruz @ArdaTuran.

Muslera: Kendimize bir özeleştiride bulunmamız lazım. Kendimizi düzeltmemiz lazım, taraftarımızın karşısına seneye daha iyi çıkacağız..

Kimse kusura bakmasın. Muslera içinde yolun sonu gelmiştir. 2,5 milyon Euro alıp kimse böyle kalamaz. Artık bu paralar bizim ülkemizde müsrifliğin nirvanasıdır. Muslera ile bu sezon yollar ayrılmalı. Efsane olarak kalbimizde her daim kalmalı..

@CngzhannJK Muslera bir bir soru-cevap etkinliğine katılmıştı geçenlerde. En tembel oyuncu sorusuna Halil Dervişoğlu cevabı vermiş. Onu görene kadar ben de çok hevesliydim bu isme..

İki isabetli şutla maç kazanıp duruyor amına kodumun ballı pezevenkleri. Çakma Muslera mı yolladınız bana aq her geleni alıyor içeri ya, senin gibi oyunun ben amına kayayım FM..

Feghouli tribünlere el sallarken bir anda Muslera’nın da önümüzdeki yıllarda veda edeceği fikri geldi. Korktum..

alanlarının en iyileri birbirlerine bakıyor ve dünya o anlığına muslera ve fatih terim sayesinde güzellesiyor.

Muslera Fotoğraf,Muslera Fotoğraf by lavinia,lavinia on twitter tweets Muslera Fotoğraf

Balotellinin 40 metreden golü atacağı o kadar belliydiki. Çünkü muslera güven vermiyor..

Fatih Terim ve Muslera geçmişte Galatasaray’a çok katkıları oldu ve karşılığını fazlasıyla aldılar. Artık ikisininde bu takımda yeri yok. #GSvADS.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • GENEL AF İSTİYORUZ
  • Haydi İSTANBUL
  • Kaçacak
  • Kaçış
  • Kuzey Irak
  • #KılıçdaroğluNeSöyledi