Turkey flag

🕓

Mustafa Akıncı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı! TÜRKİYE,Kıbrısı Devlet olarak tanıyan tek ü de bu yüzden Cumhurbaşkanı sıfatı aldın. Savunduğun Barış isteyen hangi Ülke,seni adam yerine koyuyor. Komünist olman Türkiye karşıtlığı mı gerektiriyor? Kimin hizmetindesin?#mustafaakıncıistifa.

Mustafa Akıncı Twitter

Mustafa Akıncı Fotoğraf

Mustafa Akıncı - Twitter'da en iyi Tweetler

Ahmet Hakan yazdı : Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı.

Mustafa-Akıncı Ekrem-İmamoğlu Mustafa-İslamoğlu Ahmet-Türk Cihangir-İslam İsimlere,soyisimlere ve duruşlarına,misyonlarına bakın. Ne acayip bir tezgah.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yaptığı küstahça açıklama ile resmen kendi şanlı tarihine leke sürmüştüöyle bir ismin o makamda oturması züldü #TerörDestekçisiYavşakAmerika.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın #BarısPınarıHerakatı hakkındaki açıklamalarından sonra yapmamız gereken, Kuzey Kıbrıs’ın tamamını Türkiye’nin 82. vilayet yapmak olmalıdır..

Mustafa Akıncı bey ne çabuk unuttunuz kurtarın bizi diye anavatana feryat ettiginizi size değil ama Kıbrıs halkına saygı duyuyorum sizi nefretle kınıyorum ve lanetliyorum.

@Hurriyet @ahmethc Akıncı tüm şehitlerimize saygısızlık yaptı şehitlerimizin kemiklerini sızlattın Mustafa Akıncı nankör.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı: Yanlış anlaşıldım.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ‘Suriye ile görüşülsün sorun diplomasi ile çözülsün’ dedi diye kimler neler söylemedi. Barışı savunmanın suç olduğu bir dönem yaşıyoruz. Üstelik 2007’de Kıbrıslı Türklerin KKTC pasaportu ile gidebildiği TEK ülke Suriye idi. Hüsnü Mahalli.

Aklı başında biri şu Mustafa Akıncı şahsiyetine bunun bir Suriye Türkiye meselesi olmadığını anlatsın bilader herif hâlâ çıkmış diplomasi diyalog diyor ... Ulan YPG PKK PYD köpekleri ile bizim derdimiz yani anlayacağın #YPGattacksCivilians ile #TerörDestekçisiYavşakAmerika.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ‘Suriye ile görüşülsün sorun diplomasi ile çözülsün’ dedi diye kimler neler söylemedi. Barışı savunmanın suç olduğu bir dönem yaşıyoruz. Üstelik 2007’de Kıbrıslı Türklerin KKTC pasaportu ile gidebildiği TEK ülke Suriye idi. Peki Ankara ne yaptı?.

kendisine bağlanan bir diğer burs olan Kennedy Bursu ile de Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde eğitim gördü. ABD’nin desteğini hiç esirgemediği Meral Akıncı KKTC nı Mustafa Akıncının EŞİ...!!!.

@Hurriyet @ahmethc Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı gibi yunan pezevenkleri KIBRISTA Cumhurbaskani olamzdi herhalde🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı: “Türkiye’deki duygu seli içinde mesajım yanlış algılandı” @Nagehanalci yazdı....

Mustafa Akıncı Fotoğraf

@eczozgurozel @MSTanrikulu Özgür bey dünden bu tarafa Mustafa Akıncı ya yönelik CHP tepkisi neden yok derken siz birde terörist sevici Sezgin Tanrıkulu na methiyeler düüzü doğrusu.

⁦⁦@ahmethc⁩ ; Denktaş yaşasaydı Mustafa Akıncı’ya nasıl saydırırdı? Mustafa! Kendine gel! - 1974’te Rumlar bizi Türkiye’ye “Sakın gelmeyin! Diyalog isteriz, diplomasi isteriz” falan mı dedik? Mustafa, #BarisPinarHarekati.

Mustafa Akıncı, Rumlar seni eccük dürtmeye başladığında acaba gelip bizim ....... yalayacak mısın ???.

İktidar’ın KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’dan onun Barış Pınarı Harekatı ile ilgili açıklamalarından rahatsız olmaya ve şikayet etmeye hiç hakkı yoktur. Kıbrıs Türkünün ve Türkiye’nin yılmaz savunucusu olan Rauf Denktaş’a nasıl düşmanlık yaptıkları hala hafızalarımızda tazedir.

@ahmethc Hacı Mustafa Akıncı son yüzyılın en iyi mimarlarından Sen anca onun getir götürünü yaparsı Sana 4 beden büyük Sen melihle falan uğraş...hadi canım dükkanın önünü.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın yaptığı açıklamaları anlamak mümkün değ Rumların işgalinden,zulmünden biz sizi kurtaracağız ve hala bizim yardımlarımızla ayakta kalacaksın hemde bizim güvenliğimiz için yaptığımız Barışpınarına laf edeceksin. Nasıl insanlarsınız siz ya.

Düşmanın güllesi yıkamaz bizi, dostun fiskesi yeter! Lakin Yılmayacağız Başaracağız! #BizTurkiyeyiz Mustafa Akıncı.

Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı daha önceki harekatta da buna benzer menfi sözler söylemiştir.

@MevlutCavusoglu Sener Elcil diye biri var .Sendika baskani falandi bir Akinci hislerimize tercuman oldu diye aciklamasi bu sn ilgi Turkiye karsitligi yapar..

Mustafa Akıncı Fotoğraf

Mustafa Akıncı senin şu an o koltuk ta oturuyor olman TÜRKİYE CUMHURİYETİ NIN 1974 barış harekatın sayesinde ukala herif.

Mustafa Akıncı istifa etsin, kendisinin Türk olduğundan şüpheliyim. #KKTC @MustafaAkinci_1.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı! TÜRKİYE,Kıbrısı Devlet olarak tanıyan tek ü de bu yüzden Cumhurbaşkanı sıfatı aldın. Savunduğun Barış isteyen hangi Ülke,seni adam yerine koyuyor. Komünist olman Türkiye karşıtlığı mı gerektiriyor? Kimin hizmetindesin?#mustafaakıncıistifa.

Turkey En Popüler Eğilimler