Turkey flag

🕓

Mustafa Denizli Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli: Oyunun son dakikalarında kendi hatamızla 2 puan kaybettik. Ortaya adil bir sonuç çıktı diyebilirim..

Mustafa Denizli Twitter

Mustafa Denizli Fotoğraf

Mustafa Denizli - Twitter'da en iyi Tweetler

Denizli kaçan 2 puana yanıyor: Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor mücadelesinin 2 puan kaybettikleri bir maç olduğunu söyledi..

Mustafa Denizli Fotoğraf

Galiba mustafa denizli ile sıfır çektiğimiz sezon tam bir puan alacakken son dakika gölü.

💌 ADNAN OKTAR: İSTİSMAR İFTİRASI AHLAKSIZLIKTIR. İFTİRAYI YAPAN KENDİSİNİ ANLATIYOR. 💌 ♌ Azat Yeni Bir Başlangıç Mustafa Denizli cansız uzun uzadıya afyonlu ♌.

🐺 🐺 🌳 Mustafa Denizli #gidemezsin Azat dönüvermek kafası tembel ihbarlı otantik 🌳.

@TekTabanca_Fb 39 yaşındayım nasil hatirlamam mustafa denizli zamanı galiba son maçtı son dakikada geldi bu gol..

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Bursaspor mücadelesinin 2 puan kaybettikleri bir maç olduğunu söyledi. sondakika.

Mustafa Denizli Fotoğraf

Mustafa Denizli: Oyunun son dakikalarında kendi hatamızla 2 puan kaybettik. Ortaya adil bir sonuç çıktı diyebilirim.

Mustafa Denizli: ‘Oyuna düşündüğümüz gibi başlayamadık’ #kasımpaşa.

Oyunun son dakikalarında kendi hatamızla 2 puan kaybettik. Ortaya adil bir sonuç çıktı diyebilirim. Mustafa Denizli - Kasımpaşa Teknik Direktörü.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli: Oyunun son dakikalarında kendi hatamızla 2 puan kaybettik. Ortaya adil bir sonuç çıktı diyebilirim..

Mustafa Denizli: Son dakikada iki puan kaybettik.

Mustafa Denizli Fotoğraf

🗣️Mustafa Denizli: Oyunun son dakikalarında kendi hatamızla 2 puan kaybettik. Ortaya adil bir sonuç çıktı 🗣️Mesut Bakkal: Oyunun hakkı galibiyetti 👉.

Mustafa Denizli Fotoğraf

@TekTabanca_Fb Ben çooook hatırlamıyorum mustafa Denizli 0 puan kazandırdı 99 yılında Rüştü topu sadece izledi 1 sonra cincon 1 puan alan tek Türk takımı olarak tarihe geçti ballılar.

@haluk_levent 19 Mayıs 100. Yıl kutlaması düzenliyoruz canım abim, balım, bebeğim gel hadi kırma bizi.(BİLETİ 5-10 LİRAYA SATARIZ GELİRİ @ahbap_denizli YE VERİRİZ) 15Mayısta Denizli Mustafa kaynak Anadolu Lisesine bekleniyorsunuz. #halukleventmkale.

Mustafa Denizli [Kasımpaşa TD] 🗣 Hiç olmayacak bir pozisyon bize penaltı olarak döndü. VAR hakemleri doğru karar vermiştir diye düşünüyorum..

Mustafa Denizli Fotoğraf

Mustafa Denizli: Böyle puan kaybetmek üzüyor.

Mustafa Denizli Fotoğraf

🗣 Mustafa Denizli: Final paslarını iyi yapamadık. Gereksiz, hiç olmayacak bir pozisyon bize penaltı olarak döndü. Halbuki Yaşar hoca pozisyona çok yakındı. Keyifli bir maç oldu. Hakkaniyeti olan bir sonuç ortaya çıktı. (beIN Sports).

Mustafa Denizli Fotoğraf

@TekTabanca_Fb Mustafa Denizli döneminde şampiyonlar ligi maçı. Meşhur 0 cektiğimiz dönem. Tek puana yAklaştığımız maçtı.

Mustafa Denizli: Keyifli bir maçtı ve her iki ekip de sahadan galibiyetle ayrılabilirdi. Bundan sonra maçları kazanarak hedefimizin içinde kalmak istiyoruz. 2 puan mı kaybettik, 1 puan mı kazandı Hakkaniyetli bir sonuç ortaya çıktı diyebiliriz.

Mustafa Denizli: Hiç olmayacak bir pozisyon bize penaltı olarak döndü. VAR hakemleri doğru karar vermiştir diye düşünüyorum..

Mustafa Denizli Fotoğraf

@HiGHWAYMOUSETR Bu her olayda var. Mustafa Denizli geldi. Oyuncuların eldivenleri attı. Daum geldi şu oldu. Yeni müdür geldi kravat şart. Daha yenisi geldi özgürlük. Saçmalardan seçmeler..

@TekTabanca_Fb Ikiz kulelerin çöktüğü sene Leverkusen maçı iptal olmuştu yanlış hatırlamıyorsam Teknik Direktör Mustafa Denizli.

@TekTabanca_Fb Şampiyonlar ligi 01-02 sezonu Hocamız Mustafa Rüştü’nün Rüştü zamanları zaten sonraki sezon Barcelona’ya gitmişti ve ne yazık ki o sene gruplarda puan alamamıştık buda o grubun son maçı....

@TekTabanca_Fb Mustafa Denizli’nin çalıştırdığı sezon ve puansız bitirdiğimiz grubun son maçı son dakika golü....

@mehmetayan75 Abi sosyaligden koitayi cikartirmisin Mustafa Denizli pericayi oynatıyor koita yedek koita yerine Boyd iyi gider.

Turkey En Popüler Eğilimler