Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Twitter

kimler doğmuş kimler doğmuş elimizde büyüdün çok özelsin murti Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

İyi ki doğdun @MuratCeylanWish Güzel günler seninle olsun. Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf,Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf by Jemma 🦒,Jemma 🦒 on twitter tweets Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf

2018 de desteklediğim isimlerden çok seviyorum Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr murat ceylanin eski faniyim hala da hayranim her seyiyle mukemmel bir insan Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

saygılı kibar ve sevgi dolu oluşuyla katıldığı iki sezonda gönüllerde taht kurdun ve duruşunu hiç bozmadın allah yolunu bahtını açık etsin hep mutlu ol Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@Gozumuzacik @kolejlilerrr yok unutmuyoruz, ttlerini spamleyecegimiz fandomlarin listesi var elimizde Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr nbfc yapilan iyiligi de unutmaz kotulugu de Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@Thegreatgig32 bir adam düşünün karakteriyle yaptığı işlerle en önemlisi de güzel kalbiyle gönüllere taht kuran çok değerli ve kıymetli birisi olan kaç yıl geçerse geçsin sevgimiz ve kalplerimiz bir yıldızın hep parlasın başarın daim olsun iyi ki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@orangelff bir adam düşünün karakteriyle yaptığı işlerle en önemlisi de güzel kalbiyle gönüllere taht kuran çok değerli ve kıymetli birisi olan kaç yıl geçerse geçsin sevgimiz ve kalplerimiz bir yıldızın hep parlasın başarın daim olsun iyi ki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

adosumun kazandigini daha cok soylemen dileğimle saglikli yaslarin olsun askom ama azcik bagirma olur mu optum hadi bay Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım (nisa) Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

harika bir sanatçı ve her şeyinle örnek alınabilecek birisin Sen nadir insanlardansın Asla seni sevdiyim için utanmadım İyi ki doğmuşsun @MuratCeylanWish Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Bir adam nasıl asla yaşlanmaz aklım almıyor ilk günkü bebekliğinde resmen😻 HAPPY BIRTHDAY HANDSOME 🤤💙 Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf,Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf by Doğa Aykan ||💫,Doğa Aykan ||💫 on twitter tweets Mutlu Yıllar MuratCeylanWish Fotoğraf

@MuratCeylnWish bir adam düşünün karakteriyle yaptığı işlerle en önemlisi de güzel kalbiyle gönüllere taht kuran çok değerli ve kıymetli birisi olan kaç yıl geçerse geçsin sevgimiz ve kalplerimiz bir yıldızın hep parlasın başarın daim olsun iyi ki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Akfc destek tweti 2018 tarihinde yarışan en efendi ve güzel kalpli yarismacilarindan birisiydin hala da öylesin iyiki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalımmm Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalımm Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr enn çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr en cçok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Murtim nice senelere yaa bebiş halinden bu zamana kadar ne güzel büyüdün Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@Anilberkbaki19 bir adam düşünün karakteriyle yaptığı işlerle en önemlisi de güzel kalbiyle gönüllere taht kuran çok değerli ve kıymetli birisi olan kaç yıl geçerse geçsin sevgimiz ve kalplerimiz bir yıldızın hep parlasın başarın daim olsun iyi ki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr bir adam düşünün karakteriyle yaptığı işlerle en önemlisi de güzel kalbiyle gönüllere taht kuran çok değerli ve kıymetli birisi olan kaç yıl geçerse geçsin sevgimiz ve kalplerimiz bir yıldızın hep parlasın başarın daim olsun iyi ki doğdun Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@survilay @kolejlilerrr nbfc yapilan iyiligi de unutmaz kotulugu de Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@Rozi_hilmur saygılı kibar ve sevgi dolu oluşuyla katıldığı iki sezonda gönüllerde taht kurdun ve duruşunu hiç bozmadın allah yolunu bahtını açık etsin hep mutlu ol Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr saygılı kibar ve sevgi dolu oluşuyla katıldığı iki sezonda gönüllerde taht kurdun ve duruşunu hiç bozmadın allah yolunu bahtını açık etsin hep mutlu ol Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@Dicle7akfc saygılı kibar ve sevgi dolu oluşuyla katıldığı iki sezonda gönüllerde taht kurdun ve duruşunu hiç bozmadın allah yolunu bahtını açık etsin hep mutlu ol Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@MuratCeylnWish saygılı kibar ve sevgi dolu oluşuyla katıldığı iki sezonda gönüllerde taht kurdun ve duruşunu hiç bozmadın allah yolunu bahtını açık etsin hep mutlu ol Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr üç en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

@kolejlilerrr iki en çok ment atan potadaki yarışmacıların fandomuna yüz sms atacağım hadi bakalım Mutlu Yıllar MuratCeylanWish.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ak Gençlik
  • AK Parti
  • Algılaraİnat AlayınaHikmet
  • Alkol
  • Anıl
  • Aston Villa