Nadir Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Nadir Twitter

Il s’appelait Nadir et venait de fêter ses 19 ans. Il est décédé ce mardi : un malaise cardiaque lors du bac. Ses camarades accusent les adultes présents de l’avoir laissé « longtemps seul », au sol, inanimé, sans aide. La rage en lisant ça :.

Nadir Fotoğraf,Nadir Fotoğraf by Sihame Assbague,Sihame Assbague on twitter tweets Nadir Fotoğraf

Bunun haricinde yerli savaş uçağı, yeni iha, TOGG siparişleri ve sonunda çok nadir değerli element buldu yine halk güldü geçti… Ayasofya dedi artık pek bir etkisi kalmadı halk fakirlikten şikayetçi halk adaletsizlikten şikayetçi…+.

On va polémiquer, cela ne va pas me rendre Nadir. Il éait un ange, j’ai profité à fond de lui, ça n’allait pas durer. Mon enfant avait un problème cardiaque, il faut être sincère. On a le droit de savoir ce qui s’est passé, sans incriminer les gens..

Les camarades de Nadir ont essayé de l’aider, d’alerter. L’un d’eux raconte « on a dit qu’on ne pouvait pas continuer, que qq’un était en train de mourir. Il [le proviseur] a répondu que c’est une étape de la vie & que quitter la salle, c’est abandonner le BAC » MAIS ÇA VA PAS ?.

Nadir Fotoğraf,Nadir Fotoğraf by Sihame Assbague,Sihame Assbague on twitter tweets Nadir Fotoğraf

Truth is torn to smithereens by BJP ministers who have alleged, “Rahul Gandhi has insulted country’s institutions”! Again, nadir of falsehood. If the Constitutional institutions of the country have suffered a bloody blow or coerced to abject submission, it is by BJP.@INCIndia.

@KingsLeague @EdgarAlvarx la gente lo ha votado un poco por tendencia, para nada ha sido el mejor del partido cuando ha estado anulado todo el partido. Mucho mejor Nadir o Giles. Y eso que no soy de Aniqui..

Dram demesine bakmayın baya güldürüyo ayrıca içinde 7292018291 tane mesaj var baya kendinizi iyi hissettiren bir dizi finali doğru düzgün olan nadir kdramalardan alın izleyin seversiniz tam puan kaptı.

Nadir Fotoğraf,Nadir Fotoğraf by Mery,Mery on twitter tweets Nadir Fotoğraf

Agustin Guardis marcando tendencia siempre Todos lo quieren imitar. El verdadero protagonista.

@KingsLeague @EdgarAlvarx Tienen q mejorar lo del mvp . El mejor del partido fue nadir q seco a Edgar.

Éducation Nationale/Nadir : les 8 surveillants présents, des retraités ?.

@Ghost01271 A mi al Liverpool de Klopp prime Dani Allisson Nadir Van Dijk Gilles Mane Fran Salah.

@yusufmusab72 Bir ömür mücadelenin örneği, ilim, davet ve cihad’ın nadir örneği seyda… saygı ve hürmete layık, feraset sahibi mümin şahsiyet..

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: (Bor Karbür Üretim Tesisi Açılışı) Eskişehir’de keşfettiğimiz 694 milyon tonluk nadir toprak elementi rezervimizi, yıllık ton cevher işleyecek bir tesisle kazanca dönüştüreceğiz..

انت مثل اللقا الاول ،، ضحى يوم عيد لا شعورك شعور ،، ولا مكانك مكان أحتفظ بـ السوالف وأحتفظ بـ القصيد والوعد كان ربي راد عقب رمضان !.

Há 17 anos nesta data, em Piracicaba, assistia minha última partida do @Corinthians ao lado de meu pai, Nadir Roberto, era contra o Tigres, gol de Tevez, durante a partida ele passa mal, e vamos ver o final do hospital, ele partiria as 6h00 da manha do dia 23, no Plantadores HC..

yrp, dsp, şimşek, müge anlı, ince, ağıralioglu, togg, uçak, gaz, nadir element, inşaat, emekliye zam, ... falan diyor. Ancak oyları milim artmıyor. Millet elinde mühür bekliyor..

ilk günden beri aşklarına şahit olduğumuz evde samimiyeti ve gerçekliği geçen nadir çiftlerden olan eryara bir şans daha verilmelidir yarım kalan hikayemizin tamamlanması için ERHANIN eve dönmesini istiyoruzz @halukss @kismetseolurag #kismetseolur.

一人称が朕になったらDMに凸るだけで 朕凸(チン凸)になんのガチ鬱.

@nadir__fet Completamente cierto cielo, ahí estamos iguales me encanta reírme pero a carcajada limpia 😂, y cantar, y lo mejor, bailar me encanta el baile!! 😘♥️🎶💃🏽.

Ailenin çekinik ve nadir genleri bende toplandığı için.

@KingsLeague @EdgarAlvarx un tío que fue borrado por nadir todo el partido y le dan el MVP hizo el gol cuando sancionaron a nadir y le dan el mvp aparte fallo el penalti no jodan 🤣🤣🤣.

@KingsLeague @EdgarAlvarx Estando Nadir que lo ha neutralizado no se entiende este mvp….

Halam o xamnlar cok kullanilmayan nadir isimleri arastirmis bi iki tane begenmis birini koymus kisaca benim adimi halam koydu ama guzel adim vsr bence.

@sentinelvlr @_samiyenhaber Olm adam geride tek kaldı amk 75 dakika hep napsın evet o da savrul formsuz 2 maçtır ama zaniolo geri dönmedi orta sahalar kademeye nadir geldi.

yarenimmm daha samimisini nadir bulursunuz cok seviyorum seni bu yaz bulusucaö seninle.

@1776prime @furkancerkes Saygıyla anıyorum bunun gibi gerçek sanatçı nadir bulunur sonuçta çanakkalede şehitler anıtını tamamlatmak için Türkiyenin her ilinde konserler verip o parayla o anıtı yaptırmıştır eli öpülecek adamdır.

bitirdigimde yasadigim bosluk hissini elbette ki tarif etmem mumkun degil , belki de hayatimda boyle derinden etkilendigim nadir anlardan birini yasiyorumdur.

@joao_kay This is the Nadir which Britnats hope has stopped a movement of many decades and which has been generated by the irreversible decline of empire. They deem it to be a fad, an aberration, and dream of a resurgent unionism. Not going to happen guys. Savour this moment while you can..

@baneaneamq eski iconuny özledim o icon zirveydi büyüyünce gotu kalkmayan nadir insanlardansin.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: (Bor Karbür Üretim Tesisi Açılışı) Eskişehir’de keşfettiğimiz 694 milyon tonluk nadir toprak elementi rezervimizi, yıllık ton cevher işleyecek bir tesisle kazanca dönüştüreceğiz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #27MartDünyaTiyatroGünü
  • #ABOKısmi5000SandığıBekliyor
  • #ABOvePRİMfarkınaMÜJDEgelsin
  • AFMüjdesi Bekliyoruz
  • Agatha Christie
  • #akfye
  • Aksakallı
  • #aksakallıdede