Nasuh Mahruki Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Nasuh Mahruki Twitter

@nasuhmahruki Bizim için AKUT demek Nasuh Mahruki Mahruki yok ise bahse konu yer sadece tabeladıındayım dostum..

Güvenilir ender kurumlardan biri olan AKUT da, liyakatsizliğe bürünmüş. Kendi kurduğu kurumdan bir mail ile atılmış Nasuh Mahruki. Bir garip ülkeyiz vesselam..

AKUT Kurucusu Nasuh Mahruki, 20 yıl yönettiği AKUT’tan atıldı.

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by Yol TV,Yol TV on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

🔴AKUT kurucusu Nasuh Mahruki, Disiplin Kurulu ve Yönetim Kurulu kararıyla dernekten atıldığını sosyal medya hesabından duyurdu Mahruki, AKUT’tan, AKUT’un büyük harf yazılması gerektiğini bile bilmeyen birinden gelen bir e-posta ile atıldığımı öğrendim dedi..

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by dokuz8haber,dokuz8haber on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

Sizin ilahınız yalnızca Allah´tır ki, O´nun dışında ilah yoktur. O, ilim bakımından her şeyi kuşatmıştır. Taha suresi 98 Moldova Nasuh Mahruki Demet Akalın Ukrayna Putin Evrim Pontus.

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by TalyaNur,TalyaNur on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

Nasuh mahruki olayı Atatürkçülerin modern teşkilatlanmada ne kadar başarısız ve örgütsüz olduğunun da göstergesi. Kendi kurduğu dernekten atılıyor adam.

Nasuh Mahruki, karşıtı olduğu akp nedeniyle uygulanan baskıyı kırmak için genel başkanlığından ayrıldığı AKUT tarafından atıldığını böyle duyurdu.🤷🏻‍♂️.

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by 🇹🇷 Kenan 🇹🇷,🇹🇷 Kenan 🇹🇷 on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

Gerçekten bu ülke kocaman kötü bir şakaya dönüştü.. Nasuh Mahruki’nin kendi kurduğu ve Türkiye’de bir ilk olan sivil toplum kuruluşundan kovdurmak nasıl bir kafanın ürünü ola ki?.

@nasuhmahruki AKUT/akut nedir ki? Nihayetinde masa başında, kağıt kalemle yazılmış sanal bir isim. Ama Nasuh Mahruki öyle mi? Canıyla, kanıyla, etiyle, kemiğiyle, cesareti, özverisi ve ekip liderliğiyle bir halk kahramanıdır..

Dağdan gelip bagdakini kovmak mı desem arsız ayrık otunun hikayesimi desem başka bişey mi desem ne diyeceğimi şaşırdım arkadaş Nasuh Mahruki yi nasıl kovarlar yaa adamın insanlık için kurduğu derneğe çökmüşler resmen 🤦 ulan biz nasıl bu hale geldik.

Ben size söylüyorum inanmıyorsunuz! Vasatın üstüne çıkanı biçerler! Nasuh Mahruki @nasuhmahruki fazla iyi iş yaptı, aşırı sivrildi! AKUT=#NasuhMahruki olarak hafızalarımızda kalacak..

AKUT demek Nasuh Mahruki demek, insan kurucusu olduğu dernekten nasıl atılı!!!Aklımızın almadığı şeyler oluyor bu ülkede çok yazık🙃.

🔴AKUT kurucusu Nasuh Mahruki, Disiplin Kurulu ve Yönetim Kurulu kararıyla dernekten atıldığını sosyal medya hesabından duyurdu Mahruki, AKUT’tan, AKUT’un büyük harf yazılması gerektiğini bile bilmeyen birinden gelen bir e-posta ile atıldığımı öğrendim dedi..

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by dokuz8haber,dokuz8haber on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

ahlaksız bir göçmen gürûhu çocuklarımızı kadınlarımızı videoya alıp halleniyor, üretim için alınan arıların kraliçesi çalınıyor, nasuh mahruki AKUT’tan atılıyor, ormanımız denizimiz tarihi eserimiz talan ediliyor, gençlerimiz parasızlıktan okuyamıyor, insanlarımız aç.. tü.

umarım bir gün inşaa ettiğiniz bu bozuk düzen üstünüze çöker ve enkaz altında ‘sesimi duyan var mı?’ diye Nasuh Mahruki’nin sesi kulaklarınızda çınlar. #nasuhmahruki.

Nasuh Mahruki: AKUT’tan atıldım AKUT kurucusu Nasuh Mahruki, Disiplin Kurulu ve Yönetim Kurulu kararıyla AKUT’tan atıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Bu kararı alanlara, aldıranlara yazıklar olsun. Atatürk düşmanı kepazeler! Nasuh Mahruki canıyla, kanıyla, etiyle, kemiğiyle, tırnağıyla, cesareti, özverisi ve lider ruhuyla bir halk kahramanıdır. Bunu o kafanıza sokun..

Her yerde her kurumda aynı. Hükümet eliyle bütün işlevsel kurumlar ele geçirilerek, yandaş ve iş bilmez kişilere teslim ediliyor. AKUT ismi Nasuh Mahruki ile özdeşleşmiştir. Kararı kınıyoruz #AKUT #NasuhMahruki.

Nasuh Mahruki bir markadır yaa. Dağ denilince akla süphan, everest, toroslar gelmez, Nasuh Mahruki gelir. Siz naptınız yaa? Fikrini, alınterini çalmışsınız resmen. Üstelik mail Yazık ki işinin ehli insanlarımızı.

@nasuhmahruki 1999 da AKUT ve Nasuh Mahruki ayrılmaz ikili. İstanbul ve Boğaz gibi. Yanındayım Nasuh.

@nasuhmahruki akut denince akla sembol isim nasuh mahruki üzü herşeyi.

@nasuhmahruki Akut demek Nasuh Mahruki demek bizim iç onlar yok olarak gidecek ama sizin adınız hep yaşayacak 💫.

@MucellaPakdemir Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz Sayın Mama! Nasuh Mahruki ile akutu karşı karşıya getirmek neyin kafası besleme? AKUT u yoktan var eden adam ile kendinizi mi kıyaslıyorsunuz? ülkenin içine etmediğiniz bir kurumu kaldı mı?.

Nasuh Mahruki yi akut dan atanlar asla o seviyede bir insan olamazlar. Bunu biliyorlar. Bu çok canlarını yakıyordur. Acizlik zor be. Devran elbet döner. #NasuhMahruki.

Dağdan gelip bağdakini kovmak bunların silsilesinde var Nasuh Mahruki ye yetemeyen mıhalefete kızıyorum.

@nasuhbektas @nasuhmahruki Çok çok yanlış bir karar. Nasuh Mahruki kurcucu ve vefalı bir yurttaş. Ona bu ayıbı yapmayın, yaparsanız kendinize yaparsanız..

Aman el atmadığınız, yobazlastırmadıgınız yer kalmasın akpnin badem bıyıklıları. Nasuh Mahruki seninleyiz..

Nasuh Mahruki sosyal medya hesabından duyurdu.

Nasuh Mahruki Fotoğraf,Nasuh Mahruki Fotoğraf by Haluk Aslaner 'İZMİR'li,Haluk Aslaner 'İZMİR'li on twitter tweets Nasuh Mahruki Fotoğraf

Eski bir AKUT gönüllüsü olarak ifade edeyim, Nasuh Mahruki mükemmel bir insandır, AKUT bitmiştir..

Gençler bakın Nasuh Mahruki yaşadığı olay nedeniyle bu gerçeği ifade ediyor. Başına gelmese bunu ifade etmezdi. Eski Türkiyede devlet adına gerçekten ciddi bir şey yok. Su ülkede gördüklerinizin hepsi ak partinin eseri..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • b a y b a y h e p i n i z
  • B a y B a y H E P İ N İ Z
  • #BarışArduç
  • Batshuayi
  • #BöyleGitmez
  • Benfica