Neşe Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Neşe Twitter

Pedri: “Dembele her zaman gülüyor, o takımın neşe kaynağı... Beni her gün daha da şaşırtıyor. Kızının doğduğu gün baba olacağını öğrenmişti..

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by İtalya Tribünleri,İtalya Tribünleri on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@pashtrik_m Synimi duhet te jetë, ngritja e nivelit arsimor. Mësuesit duhet te testohen, por nese deshtojnë atëherë duhet me jau ofru një kurs intensiv, 6 mujor, me pagë. Pas kursit duhet te testohen përsëri. Nëse prap deshtojnë, atëherë nuk duhet të punojnë si mësues në shkollat ​​publike.

Benim de böyle bir ortamım oldu. Silvan Taktik Jandarma Komando Alayı’nda eğitimden sonra Diyarbakır’ın hangi siktiriboktan dağına gideceğiz diye kura çekmiştik. Kulp çeken malın Kulüp demesini hatırlıyorum. Neşe saçmıştı ipne!.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya YANIK, Valimiz Sayın Dr. @omertoraman25, Eşi Sn. Neşe TORAMAN ve İl Protokolü, Harput’da Hayme Ana Kadın Kooperatifi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Kadın ve Yaşam Fotoğraf Sergisi ile Musiki Müzesini ziyaret etti. @tcailesosyal.

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by T.C. Elazığ Valiliği,T.C. Elazığ Valiliği on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@leonitrotski @hsczbnsdwv Nese flet ne aspekt racional,nuk po kuptoj,çka po nenkupton? Në çka ishe racional,në të dhena qe jon shpalos,apo vendqendrimin e parashtruesit të të dhenave? Ose çka? E vertet,sepse jon kontravers,ama me kon kontravers mundesh me kon racional,nese nuk ki tendenc pa argumente..

@leonitrotski @hsczbnsdwv Lol,okay,po e shoh se ti koke analist profesional,i cili gjenë arsyje edhe nese nuk mund të arsytohet. Urime..

Bıcır bıcırdım, içim heyecan neşe doluydu. Azcık olan o neşemi bastırdım hep. Şimdiyse içi ölmüş bir yaşlı gibiyim. Söndürüldüm, en güzel zamanlarımda hem de. “Çiçek kuruduktan sonra yağmur yağsa nolur”.

@ellesapelleoyku @yinemibekizim Anladınız mi argadaşlar anlamaadınız söylesenize yav NDÖDMÖSNALSNLAMS tamam nese burayı hasipin sözleriyle doldurmayalım.

EL
EL

“O robi Im, Une sproven me te vogel nese ta dergoj, ti e shpalos tek gjith njerezit dhe nuk kerkon ndihme prej Meje, ndersa cdo dit gjynahet qe i ban ngjiten tek Un, por ama Une nuk i tregoj askujt, as melaqeve” Hadith Kudsi.

Poetry with a Fishing Line, Poezie se splávkem: Nebe s tváří touha k tvářím nese.

@ceng_nese Bir kelime tanımlanırken o kelime tanımın içinde geçmez, geçemez, geç.

@dosdossolodos @brakmetal46 Solo jugando al descarte a Swerve, Storm, Cole, Kyle, Lee, Claudio, Ruby, Bryan, Nese, Ari, Matthews los descarto, incluso puede estar metido algun OG de AEW en esa solicitud.

Komuniteti ndërkombëtar kurioz nëse do të zgjatet marrëveshja e drithit në Istanbul.

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by ANADOLU AGENCY (AL),ANADOLU AGENCY (AL) on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@ArjanitAvdiu @OssoKuka Nese ky TANJUG-u (klani), nuk rrene, Ambasadorit duhet me i besu! Me hajr!.

@eshekdaisy @pufpuf69 Ona de lol gelib mene ciddi nese başa salmağa çalışır 😭.

@06melihgokcek Bizler utanır olduk meral hanıma yorum yapmaktan meral hanım hiç utanmıyor tiyatro senaryosu oynamaktan rezillikleri dibe vurdu alay konusu oluyor cok yazık😉Bayanolarak birde tek parti başkanı kendisi🤣🤣🤣🤣.

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by Neşe güleş,Neşe güleş on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@pufpuf69 @eshekdaisy janim mence sen meni tanımadığın üçün mezelendiyimi anlamamisan, gelib burda mene nese izah eliyirsen, izah elemeli bir şey olmadığını deyirem deyirsen meseleye fransız qalmisan tam olaraq ne yaşayırsan bilmedim.

Nje nga gabimet me te renda qe mund te bej nje regjim diktatorial me shtet policor teksa ka monopolin e armeve eshte te japi arme te pjese te tjera ne shoqeri, nese ekziston pakenaqesi me drejtimin prej tyre ata armet do ti perdorin kunder pushtetareve!.

Naz
Naz

😂Tiyatral yetenek anlamında Neşe harika bence…Kendini kanıtlamaya çalışan ilkokul drama öğrencilerine benziyor….

❦

@aImostangeIs e njejta gje me mamin tim…po ashtu dhe ne simptomat tjera qe kam. shpresoj nese ben vizite te te dale gjithçka ne rregull <3.

@RTElice_ NESE BIRAZDAHA ATESLI GELDI BANA TEK GECIYOM NESEYE BASMAK ISTEYENLERE 1 E 10 VERIYO.

orospu evladı amın feryadı karı iki snde sinirimi bozdu orospuya bak nese politik olucaz sövmicez yüzüne en ala piç olucaz agam yeri gelcek not alcaz ama not vermicez piçiz çünkü yeto eno git önce saçını doğru ayır mk karısı meslekten gelmiş eğeeğeğ yapıyo çarparım ağzına.

@VrabkovaBozena @Nemcova_Mirka Blbý, když hájíte někoho tak křivého, že u poloviny věcí kolem něj musíte dělat hloupé, abyste ty křivárny nemuseli uznávat, že? Snad to aspoň něco ;).

Meral Akşener in tiyatrocularından Neşe mi daha iğrenç yoksa Nurgül mü karar veremedim ama Neşe bi tık daha mide bulamdırıyor sanki.

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by Ozcan 🇹🇷,Ozcan 🇹🇷 on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@nse30 Hayırdır ya neşe yaşamdık kısa yaşamaya değer. Diren sadece keyifli akşamlar ✌️🙋‍♂️🙏.

“Do ta vrasin gjeneralët e tij”, parashikimi i frikshëm i ekspertit ushtarak për fatin e Putin: Nëse do përdorë….

Neşe Fotoğraf,Neşe Fotoğraf by Balkanweb.com,Balkanweb.com on twitter tweets Neşe Fotoğraf

@cevheriguven Allah hak edene hakkını verir…. Ülkemin Atatürkçü ve Cumhuriyetçi insanları güzel günlere inşallah 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷♥️♥️♥️♥️♥️.

Kur duhet falur suneti namazit të sabahut nëse nuk kam mundur ta fali para farzit? Kush nuk arrin t’i fal dy rekate sunet të namazit të sabahut (para farzit), i lejohet atij që t’i fal ato pas tij. Nëse ai i fal pas lindjes dhe ngritjes së dielli, atëherë kjo është më e.

Kanımla yarattım, evet, acılarımla bu sözcükleri. Yarattım onları! Neşe için sözcükler yarattım alev alev bir taçken yüreğim; çivileyen acının sözcüklerini, sizi kemiren içgüdüleri, tehdit eden atılımları, sonsuz istekleri, acı kaygıları....

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #bilet
  • #biletdevir
  • Binali Yıldırım
  • BitcoinPrime Kazandırıyor
  • Brent
  • #buca
  • #carsamba
  • Cüneyt