Turkey flag

🕓

#NedirNeDeğildir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Şu ana kadar sizin stratejik konularda savunduğunuz bütün öngörüleriniz ve değerleriniz #çöktü Oysa biz savunduğumuz ve öngördüğümüz hiçbir konuda Bunlar #NedirNeDeğildir diye sadece bir kısmını sıraladık. Şimdi yine YANILMIYORUZ!.

#NedirNeDeğildir Twitter

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

#NedirNeDeğildir - Twitter'da en iyi Tweetler

Nagehan Alçı hep aynı yere atıf yapıyor. Kocasının ünlü fetöcü savcının ‘heykelini dikeceğiz’ demesi hatırlatılınca, ‘Sayın Erdoğan da ben bu davanın savcısıyım demişti’ diyip ona birşey söylenmiyorsa benim kocama da birşey diyemezsiniz demeye getiriyor #NedirNeDeğildir.

CHP’nin mumyalanma vakti geçen eski vekili Berhan Şimşek,22 ülkenin Uygur Türkleri’ne yapılan zulmü durdurma konusunda attığı göstermelik imzayı savunup Türkiye’yi itibarsızlaştırma çabasına @ersoyakif1 @mervesebnem nazikçe ‘dur’ bakalım dedi. Ağzınıza sağlık. #NedirNeDeğildir 👊🏼.

#NedirNeDeğildir DÜN DÜNDÜR BUGÜN NEYİN GÜNÜDÜR !?.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

#NedirNeDeğildir host merve seni biz suriyeye yollayalım arap yalama kadin😡.

B. Şimşek Uygur Türkleri dedi ortalık karıştı. Hayırdır? Moderatör bey zaten çok komik,moderatörlük ona uygun değil bence çıktık bu konudan ne demek?.. 😀#Nedirnedeğildir.

#NedirNeDeğildir @kemalozturk2020 sizi stüdyodakiler bile dinlemiyor.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

#NedirNeDeğildir pardon ama Türkiye’de o kadar üniversiteden siyasetçiler mezun oluyorken biz niye hep #nagehanalçı ya maruz kalıığım her kanalda var sanki artık bide her akşam çıkıyor.!!!!!!!yeter artık.

Nagihan alciyi her hafta bos konusmasi icin mi cikartiyosunuz ya anlamiyorum ki asiri derecede itici bir sıfat. #NedirNeDeğildir.

Son dakika bilgisine göre devlet bahceli akpden istifa edip yeni bir parti kuracakmış #NedirNeDeğildir.

Berhan şimşek bi laf öğrenmiş her programda söylü”dilin vebali de vardır,zekatı da vardır” #NedirNeDeğildir.

BU AKŞAM SAAT 21:00 DA @HaberturkTV DE @ersoyakif1 UN SUNDUĞU #NedirNeDeğildir PROGRAMINA KONUK OLACAĞIM İZLEMENİZ DİLEĞİYLE.

Doğu Türkistan konulu ilk yazım yayınlandı,bu linkten okuyabilirsiniz.(Devamı gelecek).

Vatan Partisinin de olduğu bir ittifakta Nagehan gibi fetöcüler tvye çıkartılır mı? Türk askerine eşşek diyen akitpaçavracısını Nagehan tvde savunabilir mi ? fetöcü Nagehan için artık adalet yerini bulsun #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

Bazı fetöcüler hala devrede mesela Nagehan #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

Bu Nagehan Alcı Yakında Yeni Partiye Gecer Yada RTE ye sallamaya Başlar ...#NedirNeDeğildir.

Fetöden krediyle yalı alan fetöcü nagehan yusuf yusuf . Nagehan için de adalet yerini bulsun bu fetöcüye de 15 temmuz yaklaşırken adaletli bir şekilde cezası verilsin #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

Fetöcü Nagehan her zamanki gibi ağzındaki baklayı çıkardı tıpkı tüm pkkve fetöcülerin olduğu gibi Nagehanın da derdi Doğu Perinçek ten rahatsızmış çözülmesi gereken sorunmuş... Fetöden krediyle yalı alan Nagehan senin için de adalet yerini bulacak!! #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

Askeri vesayet olduğu için mi fetö Türk ordusuna sızdı ve vatansever Türk askerleri silivri zindanlarına atıldı fetöcü Nagehan buna cevap versin #NedirNeDeğildir Askeri vesayet diye diye Henri barkeylerle beraber Türk ordusunu kafesledik diyenler çıkmış askeri vesayet diyor!.

#NedirNeDeğildir akpliler çingene gibi atlamayın her söze. Yönetemiyorlar işte ekonomi bok gibi boş yapmayın amk.

Siz ,bu vizyonsuz satılmış kalemleri ve iktidar yalakası ne oldum delilerini ekranlara çıkardıkça akp tarihin tozlu raflarında yer alacaktır. Cahillik+Yalakalık+Rezillik ! #NedirNeDeğildir.

Akit gazetesi yazarının dövülmesini askeri vesayetle nasıl ilişkilendirdi?Yeniçağ gazetesi yazarının dövülmesini biz ne ile ilişkilendirelim biraz bahsedermi konuğunuz nagehan hanım #nedirnedeğildir.

Şu Nagehan denen fetöcüyü hala tvye çıkarıp konuşturan @HaberturkTV rezaletsiniz ! Bank Asya kredlerini kim ödedi bunun? #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Uyanık nagehan!! Devletin küçülmesi başka birşeydir, Ülkenin 80-90 yıllık birikimini yağmalamak başka birşeydir. Yalan söylemeye utanmıyor musun?.

#NedirNeDeğildir Akif bey siz programa katılımcı mı bulamıyorsunuz da şu setacı bilgisiz birikimsizi programa çıkarıyorsunuz, Sallayıp duruyor, Programın kalitesi kalmadı, Her söylediğini düzeltiyorlar..

Şu ana kadar sizin stratejik konularda savunduğunuz bütün öngörüleriniz ve değerleriniz #çöktü Oysa biz savunduğumuz ve öngördüğümüz hiçbir konuda Bunlar #NedirNeDeğildir diye sadece bir kısmını sıraladık. Şimdi yine YANILMIYORUZ!.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler