Turkey flag

🕓

#NedirNeDeğildir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#NedirNeDeğildir allah rızası için biriniz Muharrem incenin yerel seçimlerdeki çalışmalarından bahsetsin onun bu partiye olan bağlılığını dan bahsetsin küskün seçmeni barıştırdığından bahsetsin lütfen orada bulunan herkese iletin herdaim Muharrem inceye #yürüönümüzde diyeceğ.

#NedirNeDeğildir Twitter

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

#NedirNeDeğildir - Twitter'da en iyi Tweetler

Ne kadar fetöcü varsa, pkk lı varsa, bu şerefsizlerin sempatizanı, seveni, destek vereni, çıkar için birlikte iş tutanı, benim işim görülene kadar bunlara göz yumayım diyeni varsa orospuuu çocuğunun #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir sarı konuştukça tvye vurasım geliyor @doguscanaygun nasıl sabrediyor merak ediyorum tam da solunda Bi vursa sülük gibi yapışacak..

Bu kadar kaliteli bir programa, @avukatsari gibi kalitesiz kişileri getirirseniz, bir bakarsınız, onların kalitesine düşmüşsünüz. Lütfen, kaliteyi #NedirNeDeğildir.

En sevdiğim şey böyle tartışma programları açık oturumları izlemekti. Yaklaşık 1 yıldır izlemeyi bırakmıştım soru sormaya korkan ve soru sormayı bilmeyen sunucular yüzünden. Sizin sayenizde yeniden TV başındayım :) Teşekkürler :) #NedirNeDeğildir.

@bekir_kaplan Az önce AKP’li özel kalemden biri #NedirNeDeğildir programında olayın mizansen olmadığını, yemek servisinin yöneticilere çay ocağı/mutfaklardan yapıldığı için orada sorduğunu ve başkan + misafirlere ayrı yemek çıktığını doğruladı. Keşke günah almadan bir araştırsaydınız..

#NedirNeDeğildir akp nin acilen vizyondaki oyuncuları değiştirmesi lazım. Çirkefliği, iftiranın modası geçti, yada bırakın kalsınlar kendi kendilerini bitirsinler. @Haberturk.

#NedirNeDeğildir programında gözlerimiz @feyzaltun u aradı Mehmet Sarı denen zatın hakkından gelmesini çok isterdim 😀 #HerkeseAynıYemek.

Mehmet Sarı denen zat #NedirNeDeğildir programında Ekrem İmamoğlu yanında getirdiği görevli ile (antrikot-musakka) danışıklı dövüş yapıyor demesinin ardından görüntüdeki kişinin İBB çalışanı olduğu öğrenildi hayatınız yalan hayatınız iftira.

Mehmet Sarı olurda İBB’ye giderse antrikot dururken musakka yemekten korkuyor galiba. Yazıııkkk alışmışlar saray sofrasına, yiyemezler ki musakkayı. Bak üzüldüm şimdi. @doguscanaygun #NedirNeDeğildir.

Mehmet sari sizne yüzü kızarmaz insansınız. Inşallah kısa zamanda sizin gibileri tv lerde izlemek mecburiyetinde kalmaktan kurtuluruz.#NedirNeDeğildir #mehmetsarı.

Ah ah @avukatsari Canlı yayında yalan söylediniz, iftira attınız ve Ekrem İmamoğlu’nun günahını aldınız. Siz özür dilemeyin. Bunun cezası öbür dünyada nedir bilmem ama bu dünyada rezil oldunuz. Hep kendiniz gibilerle karşılaşın inşallah. #NedirNeDeğildir.

Adam iftira atıyor yanlış çıkıyor özür dilemesi gerek ama o iftara attığı kişiye hala saldırıyo özür dilesin diyo bu kadar aptal yerine koyuyo insanları #NedirNeDeğildir.

Aldığı nefesi bile inkar edebilme yeteneğine sahip olan mehmet sarı dan yalan söylediği için özür dilemesini beklemek büyük yanlış. Hayatımda gördüğüm en yüzsüz adam var karşınızda ne bekliyorsunuz ki @ersoyakif1 @mustafabalbay #NedirNeDeğildir.

Yok artık adam milyonların önünde yalan söyledi yalan söylediği ortaya çıktı hala CHP algı yapıyor diyor. Utanmaz. #NedirNeDeğildir.

Mehmet Sarı yalancı bir insansın özür dile diyeceğim ama bu yaptığınız parti ilkeniz değil mi? #habertürk #NedirNeDeğildir.

Mehmet sarı İbb kadrolu aşçısını CHP li ilan etti Sandık başkanları nı fetöcü ilan etti İl ve ilçe seçim kurulu hakimlerini fetöcü ilan etti Yakında Akp ye oy vermeyen herkesi fetöcü ilan edecek Kamyonun freni patlamış belli ki @mustafabalbay @ersoyakif1 #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir @ekrem_imamoglu nun Belediye meclisi toplantılarını halka açık yapması, akp medyasına UYMAZ değil mi? Sizi gidi kurnazlar siziii😎.

CHP il hukuk kurulu başkanı Av. Doğuşcan Aydın Aygün saçmalıyor: YSK yeniden seçim kararı vermez, böyle bir şey düşünülemez diyeceğine girer gene kazanırız diyor. Yarrak kazanırsın Doğuşcan ! 7 Haziran-1 Kasım arası nerdeydin acaba? #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Fotoğraf

Şu Mehmet Sarı şarlatanını televizyonu çıkaranlar da reyting düşkünü. #NedirNeDeğildir.

#NedirNeDeğildir Mehmet Sarı ya sorarmısınız nedir bu kin,bu nefret neden kabullenemiyor alt tarafı bir seçim oldu bu kadar mı zoruna gidiyor,insanları bir birine düşman eden bir zihniyette ki bu insanları çıkarmayın oraya medeni ve hukuğa saygılı,insanlara saygılı insan çıkarın.

#NedirNeDeğildir allah rızası için biriniz Muharrem incenin yerel seçimlerdeki çalışmalarından bahsetsin onun bu partiye olan bağlılığını dan bahsetsin küskün seçmeni barıştırdığından bahsetsin lütfen orada bulunan herkese iletin herdaim Muharrem inceye #yürüönümüzde diyeceğ.

#nedirnedeğildir Bu provokoter yalanci sozde hukukcu Mehmet Sari denen a haber sunucusunu hangi akla hizmet cikarabiliyorsunuz yayina ! Igrenc konuklarinizla birlikte beter olun @HaberturkTV.

#nedirnedeğildir Habertürk TV konukları arasında bulunan fok balığına kastederek diyorum Kanunlarımıza göre genelevlerde yasal yerlerdir, karısını kızını gezmesi için oraya götürüyor mu acaba.

#NedirNeDeğildir ordaki mhp bıyıklı arkadaşa sorarmınız? Habur’da ppk ayağına hakim savcı gönderen? Otobüsler üstünde şölen yapılmasına göz yuman? Dolmabahçe’de kucaklaşan? Şehitlere kelle? Bebekkatiline sayın? İmrakidaki caninin odasına 2mioluk duvar kağıdı kaplatan? CHP miydi?.

İBB Seçimleri iptal olacak mı? Habertürk canlı yayınında Mehmet Akif Ersoy ile gündemi değerlendiriyoruz. @TURKAD_ @HaberturkTV #nedirnedeğildir.

Turkey En Popüler Eğilimler