#NeDiyor Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#NeDiyor Twitter

Bu gece Şinasi Gündüz ile Kuran’da bahsi geçen Sabiileri konuşacağız. Haklarında ayet, hadis ve tarihi kaynaklar #NeDiyor bakacağız. Soru ve yorumlarınızı #NeDiyor etiketiyle bekliyoruz..

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by Pelin Çift,Pelin Çift on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

#köpekdüşmanlarınadurde Avukat Devrim nediyor? Yalancı şahitlik mi yaparmış? @sevilayyaziyor ne diyorsun?.

@GundemOtesi #Nediyor Edessa, Halife Ömer zamanında 639 yılında İyaz bin Ganem komutasındaki Müslüman Araplar tarafından fethedildi. Emevîler devrinde Harran ve Samsat ile birlikte bir vilâyet haline getirildi. Şehre İslam fethinden sonra Müslüman Araplar tarafından Ruha adı da verilmiştir..

@ciftpelin #NeDiyor Hz Ademden sonra gelen (yakın zamanda) ki peygamberlere karşı mi durmuşlar? Inkar mi etmişler?.

@GundemOtesi #NeDiyor Pelin hanım, diyebilirmiyiz’Sabiler İslamdan, Yahudilikten ve Hristiyanlıktan etkilendiği?.

#NeDiyor sabiiler Avrupa veya Amerika’ya seyahat ettiklerinde geleneksel kıyafetleri ile mi seyahat ediyorlar?.

Ayasofya da, Hz Zekeriya nın oğlu olarak mozaikte tasvir edilen Yahya isimli oğludur. Hz Zekeriya nın çocuğunun olmaması dolayısı ile Allah a yapmış olduğu dua sonucunda yaşının da ilerlemesi rağmen Hz Yahya ile müjdelenmiştir. #NeDiyor #ciftpelin.

Tarihinden yüksek lisans yapmaktayım. Yahudi olunmaz Yahudi doğulur ifadesinin aslında yanlış olduğunu belirli bir çaba ve tam samimiyet neticesinde Yahudi olunacağını ders aşamasında öğrendik. Sabilerde de böyle bir şey mümkün olabilir mi? #nediyor.

Lucifer kelimesi Işık Getiren anlamına geldiği gibi yine mitolojik dişi Hekate adındaki ay tanrıçası karanlık tarafla ilişkilidir. Sabiler in inanci ile ilişkilendirilebilirmi? #Nediyor @ciftpelin.

@GundemOtesi #NeDiyor Pelin Hanım hocamız sayesinde oldukça aydınlandık Sabiiler hakkıızın kitabını bana hediye eder misiniz lütfen!🙏.

#NeDiyor “ Yıldızname ”olarak adı geçen kitabın Sabiilik ile bağlantısı var mı?.

2 sorum olacak has bir dilleri var mı? 2. İnançlarının bir şeriatı yani hukuk sistemi var mı? #NeDiyor.

Sabiler Cevaplar kitabı kafa karışikligini gidermek icin mi kullaniyorlar?? #NeDiyor @ciftpelin.

...... Onların korkacakları hiçbir şey yoktur, onlar üzülmeyecekler de. #nediyor.

Tüm Teslim Olanların Birliği [2:62] Şüphesiz, iman edenlerden, Yahudi olanlardan, Hristiyanlardan ve başka dine dönmüş olanlardan; her kim (1) TANRI’ya iman eder ve (2) Son Gün’e iman eder ve (3) doğru bir hayat sürerse, mükâfatlarını Rablerinden alacaklardı #nediyor.

@GundemOtesi #nediyor @ciftpelin Hocama şunu sormak istiyorum. Aramızda gizli yaşayan sabiilerin kimliklerinde dini islam mı yazıyor yada kutsal dinimiz islamı zorakimi kabul ediyorlar. İnsanlık için Ciddi bir tehditmidir Sabiiler çünkü yahudiler gibi onlarda kargaşa çıkarırsa?.

Şu bir gerçektir ki;iman edenler,Yahudiler,yıldıza tapanlar (Sabiiler), Hristiyanlar,ateşe tapanlar (Mecusiler) ve müşrikler var ya; şüphesiz Allah,kıyamet günü aralarını ayırıp (hükmünü verecektir).Doğrusu Allah, her şeyin üzerinde hakkıyla şahittir. Hac #NeDiyor.

#NeDiyor >>> Antik dinlerin sembolü OZ tamgası....

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by V. Metin Türkoğlu,V. Metin Türkoğlu on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

Sabiilikte Mezhep Tasavvuf tarikat varmıdır? Bir de (inandıkları) ilk yaratılış süreci hakkında bilgi varmı ? Hz Adem ile Havva annemizin ve alemin yaratılış evreleri ? #NeDiyor.

estetiğin tatlı dokunuşu sohbetlerinize renk katacak- lukadifati Ümit Öztürk #NeDiyor.

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by busra sapcali,busra sapcali on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

#nediyor Sabiler ve benzer dönemde yaşamış olan Esseniler arasında nasıl farklar var?.

Bir kişi ortaya çıkıp ben sabiiyim diye bir iddiada bulunduğunda, sabii olmadığnı neye göre ispat edecekler, herhangi bir nüfus kayıtları var mıdır? #NeDiyor.

#NeDiyor maide suresi 69 da da sabiilerden bahsediliyor. Hangi zamanlarda kabul görülmüş bir din olmuş? Hocaya bunu da sorar mısınız?.

Hristiyanlık zamanında ortaya çıkmalarına rağmen, Hz. Ademin soyundan geldiklerini ve hiç bozulmadan safi bir ırk olduklarını neye dayanarak iddia ediyorlar #NeDiyor.

alışkanlıkları değiştirmek zordur. Ama doğruyu anlatmaya hiçbir şey engel değil #NeDiyor #GazaUnderAttack fark etmeseniz de deterjanlar sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor biorant 10 & 10.

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by numan karpuz,numan karpuz on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

evlerinize renk katın 🕧 #BugünGünlerdenGALATASARAY #NeDiyor.

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by mirac ergec,mirac ergec on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

@pelincift doğru yazımı kitap kapağında gördüm:Sabiî Lütfen alt yazıyı da böyle doğru yazın.#NeDiyor.

Zerdüştlük ile akrabalıkları vardır. Ateş yakıp etrafında dönmek. NevruzBayramı veya Mihrican Bayramı nemrut(naram sin?) döneminden günümüze gelmiş pers imparatorluğunun bir kültür tezahürüdür maalesef anadolu kültürünü biraz etkilemiş bunlardan etkilenmiştir #Nediyor.

#NeDiyor Fotoğraf,#NeDiyor Fotoğraf by Selim Emanet,Selim Emanet on twitter tweets #NeDiyor Fotoğraf

sacmalik budur başi acik hocayla dinin dogrusu ne egrisi ne soruyor biri erkek biri disi erkek soktu fisi dogruyu bulursaniz haber edin #NeDiyor.

@ciftpelin hocam sabiler için cehennem “yaşamaktan ibaretse” yaşam amaçları nedir ? #NeDiyor.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • BTS PAVED THE WAY
  • #BugünGünlerdenTrabzonspor
  • Bursa
  • Canan Kaftancıoğlu
  • #canavarındakalbivarmış
  • Conte
  • #Darmaduman
  • #EkremİmamoğluPişmanlıktır