Nefise Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Nefise Twitter

Halil: “Bizim kızlarımız kazanmıyor, bizim kızımız kazanıyor; Nefise.” Bu adam kadar nankör biri daha görmedim ben. Kızların en kötüsü Buse bile yeri geliyor sayılar alıyor, sen dön önce kendine bak Halil efendi! #Survivor2023.

Nefise Fotoğraf,Nefise Fotoğraf by Müzik ve TV,Müzik ve TV on twitter tweets Nefise Fotoğraf

JÜRİ SAHNE PERFORMANSINA EKSTRA 2 PUAN VERDİ! #Survivor2023 Birleşme Partisi’nde Nefise’nin performansı geceye damga vurdu. Jüriden ekstra 2 puan alan Nefise’nin seslendirdiği şarkı ve sahne performansı ise sosyal medyada gündem oldu..

#Survivor2023 Birleşme Partisi’nde Nefise’nin performansı geceye damga vurdu. Jüriden ekstra 2 puan alan Nefise’nin seslendirdiği şarkı ve sahne performansı ise sosyal medyada gündem oldu..

ele başı nefise olan olayı ve kasılan duyarı yemeyen hanzade, yılan birliğini nasıl patlatıyor oynat bakalım. #survivor2023 #ertugyaslioglu 1/3.

Survivor nerde karaktersiz çirkef adam olmayan varsa bir araya toplamayı nasıl başardın Acun Asena Nefise Halil Yusuf #survivor2023.

Halil boş yapma Cansu seni eleyecek merak etme göreceksin. Şimdi görüyorum Nefise Asena’yi nasıl koruyor hep Ertuğu adını çekiyor sal Ertuğu. Yakıştıramadım Nefise. #survivor2023.

Halil öyle bir konuşuyor ki sanki Ertuğ, Yusuf, Osmancan ve özgür gibi başarılı. Hem başarısız hem de başarılı bir Cansu ya laf atıyor. Halil sen bir nefise ile oynasa seni görelim. #Survivor2023.

Nefise sen insan değilsin. Kendine gel artık bu nedir? Kaç yaş büyük adam utanmaz !!! Kendini bişey sanıyor terbiyesiz 😐 #ertugyaslioglu #survivor2023.

Allah ertuga sabir versin adamin basini yakacak bu cirkef nefise asena ikilisi #survivor2023.

Nefise çok başarılı performansın var ama hiç önemi yok Ertuğa takmış bir vaziyettesin o kadar iticisin ki potaya girsen elenirsin ben bunların yedeği olmam dediğinde doğru söylediğini düşündü Zeynebin Cansunun yedeğinin. #survivor2023.

Asena ve nefise gibi karektersizleri savunan daha da karektersizler varmiş #survivor2023.

#survivor2023 nefise ve asenadan tiksinitorum hemcinsim olmalarına ragmen bıraz ınsan vakur olur cok terbıyesız saygısız yazık ya hele Yusuf o ne ya sırkten kacmıs maymun gıbı dıkkat cekmek ıcın bagır bagır resmen igrenclık.

Nefise ve Asena çirkefliğin sınırı olmadiğını kanıtlamaya calışıyor gibiler Tamam ikna olduk😂 #survivor2023.

Nagihan, nefiseyi instagram da takipe almış Sinyali yaktı nagiii şampiyon Nefise geliyor #Survivor2023.

nefise kimsin sen ayıp senin yerine ben utanıyırum terbiyesizsin asla şampiyon olamazsın istersen 100 olsun performansın #survivor2023.

#survivor2023 Nefise yalakalığını 'Nefise korkusu, biz erkeklere oyun kazandırdı. Nefise sen arada bize fırça çek' boyutuna getiren Halil, alçalabildiğin kadar alçal ilk adaylığında go to Ulan zorla gönüllü destekçisi yaptı bizi karaktersizler topluluğ :).

Yusuf ve nefise. Diktatör sevseydim hitleri desteklerdim. Bana kazanırken alçakgönüllü olabilecek şampiyon gerek çirkeflikleri konuşmuyorum bile. #Survivor2023 Kusacası bana kazanınca kalp kalp yapan Cansu gibi şampiyon gerek. Merve murat ve Ertuğ diğer adaylarım. Hadi bakalım.

Ertuğ nefise ve asenanın mobingine daha ne kadar dayanabilir ki o da insan.çocuğa her fırsatta saygısızca ve terbiyesizce saldırı orada olsam dayanamaz nefisenin beyninden bağımsız sürekli çalışan ağzına iki tane çakardım. #survivor2023.

Acun bu konuşmaları ufaktan fırçaları Nagihana da yapıyordu nagiye zaman zaman çirkef derim egoist diyemem ama Nefise farklı olay şimdiye kadar gördüğüm en en egoist karakter, çokta saygısız birisi. #survivor2023.

Ünlüler de Halil ve Nefise den çekinmeyen korkmayan tek adam Murat Eken diğerleri potaya girmeyim diye yalakalık yapıyor bu ikiliye #survivorekstra #survivor2023.

Nur
Nur

@Fatara84565944 Acun bile yayına bağlanıp takıntılı olan kişinin Nefise değil Ertuğ olduğunu söyledi hala ne anlatıyorsunuz siz.

@Nisa01402827 @clenix701 İnşallah emeğinin karşılığını alacaksın ve Şampiyon olursun nefise 🏆.

Neyse Nefise’nin Ertuğ düşmanlığı tescillenmiş oldu, yanına bide Asena’yı aldı her fırsatta açığını kolluyor #Survivor2023.

nefise ve Asena kalbinin çirkinliği yüzlerine vurmuş gerçekten🤢 #Survivor2023.

Nefise Nagihan hayranıymış. Nagihan’ın kalitesinden kendisinde eser yok. #survivor2023.

Ertuğ u asena çirkefi tahrik etti ertuğ kendini kaybetti Nefise de önce duyar kasıyor sonra iyiki oldu diyor yusuf la nefisedeki ego Aziz deki eziklik, kabul ediş ve insanlığı onu çok sevdirdi, kazanmak kaybetmek umrunda değil oyunun neşesi aziz çok güldürüyor:) #survivor2023.

Arkadşlar şampiyon olan veya olacak kapasitesi olanlar çok eleştirilir bu yüzden Nefise bu durumu yaşıyor örnek olarak Turabi en çok eleştiri alan kişidir ama 2 defa şampiyon oldu bu yüzden gündemden düşmeyen Nefise şampiyon olacak #Survivor2023.

O performansla saygısız terbiyesiz diye tt oluyorsun Nefise Olup olacağında bu rezil olmak survivorda #Survivor2023.

Kırmızı takımda özellikle Halil,Yusuf, Kürşat,Buse,menfaatleri öyle gerektirdiği için Nefise’nin atarlarına, hadsizliklerine prim vererek kendilerini daha da düşürüyorlar. İstisnalar hariç bu seneki yarışmacılar kadar sevimsiz ve itici yarışmacı gelmedi Survivor’a #survivor2023.

Senden bir gülümseme bekledim diyen murat eken neden nefise’den gülümseme bekliyorsun? Adam film çeviriyor burada millet karakter analistliği peşinde #survivor2023.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Adana Demirspor
  • AffıVeren SeçimiAlır
  • AFyoksa OydaYok
  • Ahmet Necdet Sezer
  • Alnı
  • Alvarez
  • Asena
  • #AusGP