Turkey flag

🕓

#niçinTwitter Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Flörtüm, twitter fenomeni bir kadına sevgililer gününde instadan takip atınca delirip, zekamı Twitter’da kanıtlamaya karar vermiştim. 3 gün sonra biz ayrıldık ve instada engeli ben yedim. Yani siz siz olun kimse için bebeğinizi üzmeyin. #niçinTwitter.

#niçinTwitter Twitter

#niçinTwitter Fotoğraf

#niçinTwitter - Twitter'da en iyi Tweetler

Dayılarımın olmadığı tek sosyal sitesin canım kalp sen kalp ben 😂 #niçinTwitter bu arada canım #Salı hoşgeldin 👋.

#niçinTwitter Çünkü anlık paylaşılan pratik zeka dolu paylaşımları seviyorum.

Birşey yazdığımda noldu niye böyle yazdın vs diye sorgulayan yok duygularımı ve düşüncelerimi rahatça ifade edebildiğim tek platform💁‍♀️ #nicinTwitter.

Sokakta görsem sıfatıma tükürmeyecek adamlara laf sokabildiğim için #niçinTwitter.

Bana #niçinTwitter diye sormayın burada kendi iç sesimi dünyaya haykırı.

#niçinTwitter çünkü yalnızlığıma eşlik eden en güzel ve en özel ş🙈.

#niçinTwitter Cümleler hafif kalıyor yaşanılanların ağırlığı karşısında. Bu yüzden, ‘susmak’ bu aralar en çok kullandığım iletişim şeklim..

Instada herkes mutlu twitterda herkesin bi derdi var millet ağlıyor. Çünkü bizler iflah olmaz mazoşistleriz.#niçinTwitter.

#niçinTwitter bende bilmiyorum 🙄 Saçmalamak istediysem demekki rahat rahat. Ondan olsa gerek. 😎😂.

#niçinTwitter Ölmeden önce muutlaka okumalısın diyeceğiniz kitap var mı ? yazın lütfen, kitap listesi hazırlayacağım :D.

#niçinTwitter sınırların yok bi kere birine sinirlenince yada canın sıkılınca dilediğince yazabilirsin ve gündemi en doğru şekilde takip edebilirsin. Ayrıca bu sitede bir sürü ağır ruh hastası var ve ölene kadar burdayım aajdjhd.

#niçinTwitter tanıyanlardan uzak, rahat yer aman nazar değmesin mazallah adgjşi.

#niçinTwitter dumanı üstünde taza taze haberleri anında öğrenmek için tek adres.

En azından Günaydın ya da iyi geceler mesajı atanlar var daha ne olsun #niçinTwitter.

Şimdi ben burdan böyle yazıyorum bilmem taaaa nereden görüyorlar 👀🙋🏻‍♀️ istediğini dilediğince yaz diye Twitter ✏️ #niçinTwitter he bir de çökmüyor 😁.

#niçinTwitter Bizimkiler bir sosyal ağ kuramadı da 80 yaşında amcam tüvietledin mi yiğen diye cümle kurmaya çalışıyor yazık ya .. türkçe ağ olsaydı adı ne olmalıydı acaba ?? Ya sembolü??.

#niçinTwitter sahi ya bak kendimi sorguluyorum ş cüzdanında kondomla gezip gerçek aşk öğüdü veren gevşekler burda, realde bi hiç olup egosunu şişiren ezikler burda, birilerine laf sokmayı kendine adet edinmiş hadsizler burda, peki benim ne işim var burda? Gidiyorum ben..

Akrabalarım henüz burayı istila etmedi onla gelene kadar burdayım 😂 #niçinTwitter.

@kitapVkitaplar #niçinTwitter çünkü isteyene evrensel, isteyene yerel, isteyene haber, isteyene dedikodu, isteyene dost, isteyene düşman, isteyene birleştirici, isteyene ayrıştırıcı, isteyene ortaya karışık. birazda hyde park tadında..

Tv den bile daha hızlı haber edinme durumu olduğu için sanırı #niçinTwitter.

Flörtüm, twitter fenomeni bir kadına sevgililer gününde instadan takip atınca delirip, zekamı Twitter’da kanıtlamaya karar vermiştim. 3 gün sonra biz ayrıldık ve instada engeli ben yedim. Yani siz siz olun kimse için bebeğinizi üzmeyin. #niçinTwitter.

#niçinTwitter kimseye anlatamadığım şeyleri buraya yazıp rahatlayabiliyorum bir nevi günlüğüm gibi bir ş.

#niçinTwitter akraba yok,hesap soran yok, sacmaliyosun altinda neden arayan yok, aklina geleni yaz, atip tut icini dök terapiden hallice platform 👍.

#niçinTwitter 😜😂😂😂😂 Bir kısım akrabalardan.

#niçinTwitter Fotoğraf

#niçinTwitter resimde ki yer neresi olabilir diye sormak için.

#niçinTwitter Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler