Turkey flag

🕓

#NihatlaMuhabbet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

En gerekli olduğu gün ve saatte (maç günü) en uygun Marmaray istasyonunun (Söğütlüçeşme) neden kapatıldığını anlamayanların ve bu mudur derdin diye soranların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Gaziantep.

#NihatlaMuhabbet Twitter

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#NihatlaMuhabbet - Twitter'da en iyi Tweetler

ODTÜ öğrencilerinin DJ Traktor programını istediklerini #farkdemedim @nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet.

Kadının cenazesine bile küfür edip sövdüler. Ama seçimi de Türkan Saylan kültür merkezinde kaybettiler. İLAHİ ADALET dedikleri tam da bu oluyor galiba. @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

bavul ile gelmiyeydiler iyiydi bu valiz ile gelenlerin gidişleri fena oluyor #İtirazımVar #NihatlaMuhabbet.

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

Gel artık gözümün nuru #MazbataGeliyor #NihatlaMuhabbet.

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın güneşli günler başlıyor diyenlerin programı #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet başlamış, gözlerim kapalı dinliyorum. Siz İstanbul u dinleyin ben Nihatla muhabbeti.

@nihatsirdar @kafaradyo Sayı sayarken birden aklına Kekliğimi vurdulaaaar Kanadını kırdılaaaar türküsü gelenlerin programı #NihatlaMuhabbet Günaydın patron 😃😃😃😃.

Evde bulduğu her şeyi sayınca belki mazbata ortaya çıkar diye umanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Online dinlemek için veya.

#NihatlaMuhabbet En güzel ironisidir dünyanın, seni üzmek istemiyorum diyen herkesin hayatımızın içine sıçması..

Suriyeler için eylem yapan halkımız #keşke aynı hassasiyeti; çocuk tecavüzleri, hayvana şiddet, kadın cinayetleri, haksız gözaltılar, yolsuzluklar ve yıllardır yapılan her türlü haksızlık için de gösterseydi 😉#NihatlaMuhabbet.

#keşke özel şoförüm olsa, odemesini belediye yapsa #NihatlaMuhabbet @nihatsirdar.

Dünyanın bir ucundaki katedral yangını haberini anında doğru olarak alıyoruz ama bir de burnunuzun dibinde yalan haber yapan Kanal7 var. Az önce tv’ye izledim “İmamoğlu Fenerbahçe stadında umduğunu bulamadı ve yuhalandı” diye haber geçti. @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın bugün günlerden salı keten göyneksiz program olmaz diyenlerin taze ödüllü programı #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Radyocusu ödül aldığı için mutlu olanların programı #NihatlaMuhabbet başladı. Tebrikler 👏👏👏 Günaydı.

Sen neymişsin be Con Sınov diyerek final sezonuna başlayanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Online dinlemek için.

#NihatlaMuhabbet abi neden rakı içen adamı sevmez bazı kesim çünkü; rakı içen balık yer, balık yiyen kişi hafıza iyidir, hafızası iyi olan iyi kötü ve çirkini asla unutmaz.

Yaa arkadaş, bu seçim sonuçlarını açıklama işi de Cuma günü yayınlanacak Kabataş görüntülerine benzedi. Bir türlü o gün gelmiyor. #NihatlaMuhabbet @nihatsirdar.

@nihatsirdar @kafaradyo Mazbatasiz bir haftaya daha Günaydın mazbatayi herhalde önümüzdeki seçime kadar vermeyecekler herhal iyi yayinlar #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın, radyocusunun gazı ile kendisine 1 yıllık sky aboneliği kitleyenlerin programı #NihatlaMuhabbet başlamış. Mutlu haftalar..

En gerekli olduğu gün ve saatte (maç günü) en uygun Marmaray istasyonunun (Söğütlüçeşme) neden kapatıldığını anlamayanların ve bu mudur derdin diye soranların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Gaziantep.

Yeni yapılan köprü ve tünellere 2018 için 3 Milyar 700 milyon lira garanti geçiş ücreti ödeyeceğimizi öğrenince içinden keşke geçseydim diyenlerin programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydın Online dinlemek için ve.

#SoyadımaGöre Soyadım AKgüç.. Yoksa been !!?.. 🤨Hayır Hiç kendimden beklemezdim #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Kırmızı biber beyin yanında patates hanımın esamesinin okunmadığını bilenlerin programı #NihatlaMuhabbet günaydın.

Hem benzine hem motorine zam geldiğini öğrenince içinden duble bir coşku taşanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Manisa Online dinlemek için veya.

Gece rüyasında kendini sondajlama yaparken görenlerin programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Online dinlemek için veya.

Turkey En Popüler Eğilimler