Turkey flag

🕓

#NihatlaMuhabbet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Marsa gitmekle Muratgilin damından atlamak arasında kalanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Eskişehir Gaziantep veya.

#NihatlaMuhabbet Twitter

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#NihatlaMuhabbet - Twitter'da en iyi Tweetler

Tuvalete girmeye #korkuyorum orada da karşıma çıkacak diye @nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet.

Aramizda kalsin ibb sosyal kartlarinin aylik 150 tl olan yardimi 400 tl ye cikardi artik Şok marketlerine girilmez oldu. Iki gundur marketten paramla alisveris yapamiyorum @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğuna inananların programı #nihatlamuhabbet başladı,günaydın 😊.

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın Kral 😃 Akıl sağlığını korumak icin seçim kadar haberlerden uzak duranların programi #NihatlaMuhabbet başlıyor. Sevgiler Adana’dan, bu arada #HerŞeyÇokGüzelOIacak başkan 🎈.

@nihatsirdar @kafaradyo Allah kimseyi son düzlükte koşmayı bırakıp rakibine çelme atmakla uğraşanların durumuna düşürmesin diyenlerin programı #NihatlaMuhabbet Günaydın.

Etrafındaki her öksürüğün verdiği mesajı anlamaya çalışmaktan paranoyak olanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydın İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya veya.

@nihatsirdar @kafaradyo 95. Dakikada kendi kalene gol atma da gerisi mühim değil. Uzatmalar oynanıyor. Günaydın sevgili radyocum, bu sabah duyamiycam diye üzülüyordum. Iyiki #NihatlaMuhabbet var derdim nice olurdu sora 😊.

Kontra atağa kalkan futbolcunun takımının gol yemesinin ne olduğunu yaşayarak anlayan spikerin hissettiklerini tarif edemeyen program #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir ve.

#DünyanınGizliGündemi kırmızı beyaz olan milli formayı turkuaz (ki mavinin bir tonudur) beyaz yapanın Yunan olup olmadığıdır. Essssgi başgan acaba cevaplar mı? @nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet.

Fransız Airbus uçaklarıyla İstanbul’a uç, Alman Mercedes arabalarıyla İstanbul’da tur at, Amerikan Iphone cep telefonları ile videoya al bu görüntüleri ve sonra Ankara’ya dönerken Türk Milliyetçiliği yap. İşte budur #DünyanınGizliGündemi @nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Simite gevrek,cekirdege cigdem,domatese domat diyenlerinlerin programı #NihatlaMuhabbet Memleketime selamlar. Canım İzmir ❤.

Allah aşkına çocuk mu kandırıyorsunuz #10GB internet ne be 😄 siz yine diğer kesime yönelin bence internet kullananları kandırmanız daha zor olur #NihatlaMuhabbet.

AKP 2014 VAATLERİYDİ..... HANGİSİNİ YAPMIŞTA ŞİMDİKİLERİ YAPACAK?????? LAF ÇOK İCRAAT #Yok @nihatsirdar YOK YOK YOK #NihatlaMuhabbet.

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#NihatlaMuhabbet en güzeli kadin ve çocuk istismarı konusu bunun en güzel örnegi salona gelirken binali ve eşi arasındaki 2 m mesafe Ekrem İmamoglunun eşi ile elele gelmesimi kadına karşı saygı sevgi kimde #Yok @nihatsirdar @kafaradyo.

@nihatsirdar @kafaradyo #NihatlaMuhabbet İBB reklam panolarında “İstanbul’a hizmet israf değildir” yazılıyor. İBB şu anda biz vatandaşlarına mı hizmet ediyor, yoksa AKP adına mı? #yok artık diyorum..

#NihatlaMuhabbet ben hayatta particilik yapmam. Hiç de sevmem. Ama bize oy vermeyen hizmet beklemesin. Bunu söyleyen de Partili CB olucam diye çatır çatır anayasanın aq adamın partisinin adayı diyor..

@nihatsirdar Yok diyene inanmayanların programı #nihatlamuhabbet başlasın,günaydın 😊.

@nihatsirdar @kafaradyo Sayıştay raporlarında acaba benim fırın hakkında bilgi var mı diye ekrana bakan fırıncının sevdiği program #nihatlamuhabbet günaydın.

@nihatsirdar @kafaradyo Dün geceden beri acaba nihat sabah programı nasıl bir cümle ile baslatacak diye bekleyenlerin programı #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Matematik eğitimi ile ilgili tüm Sayıştay Raporlarını okuyan Matematik Öğretmenlerinin programı #NihatlaMuhabbet Günaydın patron 😃😃😃.

@nihatsirdar @kafaradyo Temizliğin sadece deterjanla yapılmayacağını bilenlerin programı #NihatlaMuhabbet başlıyor. Iyi yayınlar ☘.

Söylenen söze bakan ve kravatın rengiyle kafayı bozmayanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. İzmir’den günaydın… İstanbul Ankara İzmir veya.

Vicdan ve cüzdan arasında kaldığında hiç düşünmeden cüzdanı bırakanların, ilkelerinden vazgeçmeyenlerin programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Eskişehir ve.

Marsa gitmekle Muratgilin damından atlamak arasında kalanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir Eskişehir Gaziantep veya.

Çernobil dizisini izleyip radyasyona önlem olarak neden dikenli tel yapmadıklarını anlayamayanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir ve.

Turkey En Popüler Eğilimler