Turkey flag

🕓

#NihatlaMuhabbet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Üstünde oturup talimat yağdırdığı devlet koltuğunu borçlu olduğu ülkenin kurucusuna saygı duymayan tiplere saygı duymayanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydın İstanbul Ankara İzmir.

#NihatlaMuhabbet Twitter

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#NihatlaMuhabbet - Twitter'da en iyi Tweetler

Bu enflasyona rağmen cebimde maaştan kalmayı başaran son parayı #Alkışlıyorum Ne olur sen de önceki aylarda olduğu gibi birden ortadan kaybolma. #NihatlaMuhabbet.

Abi bu TÜVTÜRK olayının yeni ortaya çıkması ilginç. Ben bu siteyle 6 ay kadar önce karşılaştım. #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar #nihatlamuhabbet @TUVTURK Araç muhayene randevusu alayım derken Sahte site aracılığı ile taaa geçen sene kardeşim de dolandırılmıştı. Anlaşılan Tüvtürk hiçbir önlem almamış, sallamamış, uyarmamış insanları. Bu siteler hala faalitiyette..

397 hırsızlık sabıkası olan çocuk Konya’ya staja giderse dünya çapında hırsız olur bence @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

#NihatlaMuhabbet abi ne tatili ya dini bayramlar hariç hep çalışıyoruz cağı zaman pazar bile çalışıyoruz geçim çok zor zordur @nihatsirdar.

Yumurtanın yakın zamanda krizden çıkıp lüks tüketime gireceğini bilenlerin radyo programı #nihatlamuhabbet @nihatsirdar günaydın..

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın Kral 😊 radyocusunun sesini duymadan güne başlayamayanlarin programı #NihatlaMuhabbet başladı. Sevgiler yaz mevsiminin kendini burda unuttugu Adana’dan 😃🙋🏼‍♀️.

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın. Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır diyenlerin programı #NihatlaMuhabbet başlıyor.

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

@nihatsirdar @kafaradyo Radyocusu 10 dakika geç kalınca hemen böbrek taşlarından şüphelenenlerin programı #NihatlaMuhabbet Günaydın patron 😃😃😃.

@nihatsirdar @kafaradyo Yumurta kırmızı çizgisi olanların programı #NihatlaMuhabbet Günaydın ☘.

Yumurtayı siyasete alet edilmemiş şekilde ve rafadan sevenlerin programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara Edirne (Cuma sabahı oradayım).

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#NihatlaMuhabbet @nihatsirdar Kilit tutmaz özgür kedi ..

Yıl .Yer İstanbul .Dünyanın en büyük eğitim külliyeleri mevcuttur. Hatta Avrupa’nın bir çok ülkesinden akademik eğitim almak için İstanbul’a göç ediyorlar 1928 de hepsi kapanı okçuluk vakfı işbirliği ile #KamuSpotuSenaryom @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet @kafaradyo.

Gemiye kah dolar kah patates soğan stoklayarak gemiyi batırmaya calisanlara hepimiz aynı gemideyiz mesajı veren ulaştırma denizcilik bakanlığı spotu #KamuSpotuSenaryom @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

Günaydınnnn 🤗 @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet #kafaradyo @kafaradyo.

#NihatlaMuhabbet Fotoğraf

#98y otobüsümün gelmediği minibğsle gideyim bari işe derken kafama kuşun sıçtığı bari nihatı dinleyeyim keyifleneyim 1 saatlil yolda derken kulaklığımın evde unutulduğu bir güne merhaba dedim. @nihatsirdar #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar @kafaradyo Vapur büfelerini Beltur işletirken bi çay,sonra bi çay daha içenlerin, Seferi tabelasını görünce içesi varsa da çay içmeyen dinleyicilerin programı #NihatlaMuhabbet Günaydın.

@nihatsirdar @kafaradyo Radyocusu mutlu olunca kendisi de mutlu olanların programı #NihatlaMuhabbet Günaydın patron 😃😃😃.

@nihatsirdar @kafaradyo Günaydın Kral 😊 iyi kalpli çocuklarız üzmeyiniz bizi diyenleri programı #NihatlaMuhabbet başlıyor. Sevgiler Adana’dan 🙋🏼‍♀️.

#NihatlaMuhabbet @nihatsirdar Bu haber sonrası havaya vergi gelmesi muhtemel . 😖.

Üstünde oturup talimat yağdırdığı devlet koltuğunu borçlu olduğu ülkenin kurucusuna saygı duymayan tiplere saygı duymayanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydın İstanbul Ankara İzmir.

Köprü ve otoyol geçişlerinin anlık değişeceğini öğrenince anlık olarak tansiyonu yükselenlerin programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir.

Ispanağın üstüne 6 yumurta kıramayanların, yumurtayı bulsa da ıspanaktan tırsanların programı #NihatlaMuhabbet @kafaradyo da başlıyor. Günaydı İstanbul Ankara İzmir.

Turkey En Popüler Eğilimler