Turkey flag

🕓

Novak Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Abdülkadir, Ekuban ve Yusuf’a ilk hediye Novak’tan! ❤💙.

Novak Twitter

Novak Fotoğraf

Novak - Twitter'da en iyi Tweetler

So I heard on Instagram it’s wife appreciation day today. Why hasn’t novak posted me? How rude.

@FOXSportsAsia @DjokerNole This “major” tournament is an invitational exho. It’s taking ATPresources from smaller events&giving nothing in return. Last year Novak played because he‘d given his word in 2016, before it was known how corrupt it‘d become. The truth will come out, however many lies you write..

@BreakPointBR Novak ficou uma semana com o Thiem e foi o bastante pra ficar doente, rs..

- Filip Novak: Bütün iç saha maçlarını kazanmamız gerekiyor. Bugün kaybettiğimiz 2 puan var. Çok fazla şansı değerlendiremedik ve 2 puan kaybettik. Kaybetmeme serisi önemli ama biz kazanmayı istiyoruz. Bu da bizim için puan kaybı yaşadığımız bir maç oldu..

Novak Fotoğraf

#CanPL goals per 90 (min 500 minutes) 1. Tyler Attardo () 2. Anthony Novak () 3. Easton Ongaro () 4. Tristan Borges () 5. Michael Petrasso ().

Novak Djokovic, actual N°1 del mundo, defiende un total de 2600 puntos hasta fin de año. ¿Seguirá como líder hasta ese entonces? 🎾📈 #TENISxESPN.

Novak Fotoğraf

3. DESTIEL Dean Winchester x Castiel Novak like jedno z tych otp które prawdopodobnie nigdy nie staną się prawdą ale wszyscy je kochają yeah like ICH RELACJA ICH RELACJA.

Novak Fotoğraf

40 oyuncu ile kampa gideceğine 5 sağlam transfer ile gitseydiniz ne siz bu kadar çok adam ile ilgilenip formsuz olurdunuz ne de biz böyle kopuk takım olurduk Ünal Hocam. ✅10 No lazım göbek bomboş ✅Sağ açık lazım sprinter Kiralık olursa iyi olur. ✅Novak ile sözleşme yapılsın.

It boggles my mind why people think it’s okay to talk on FaceTime without headphones in public places.

Beinsports’taki at kuyruğu saçlı yorumcu Pereira ve Novak için iki bekin bu kadar hücumda olması futbolda doğru birşey değil dedi.

So, I was looking at Novak’s Wiki and stumbled across this little tidbit, and now I WHAT. WHEN WAS THIS. DIANE DON’T TEASE ME.

Novak Fotoğraf

@umutcanitez38 @holi_kerpeten Bedava Novak müthiş transfer olur leblebi gibi gol atıyor 1 milyon maaşa oynar.

MS Trabzonspor 2 - Gençlerbirliği 2 ⚽️17′ Novak ⚽️44′ Stancu ⚽️57’ Sörloth (P) ⚽️84’ Sessegnon.

@Trabzonspor Bunlari bir kac mac dinlendirmek lazim, nwakaeme yürüyor sahada, abdülkadir hic gören varmi, oynayan adamlari sayiyorum, ugurcan, pereira, ivanildo, hosseini,novak, sosa, mikel. Gerisini at cö bir sturridge var elimizde, 3adam eksik oynadik.

Novak müthiş golü arkadaşlarına armağan etti.

Novak Fotoğraf

Sezon öncesi yorumcular TS’yi yere göğe sıgdıramazken defalarca söyledim,savunma merkezinde görev alan oyuncular vasatın altında,Pereira ve Novak özellikle hücum anlamında ekstra katkı veriyorlar ama onlarında savunma özellikleri Winner bir takım için bence yeterli değil.

🚨MAÇ SONUCU | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği ⚽️GOLLER: Novak (17), Sörloth (57) / Stancu (44), Sessegnon (84) 8. Trabzonspor 6 puan 17. Gençlerbirliği 1 puan.

Novak Fotoğraf

@CJ_Eren Memleket sevdası işte bunun yerine başka takımdan alsaydım iyi bi puan gelecekti Serdar Özkan novak falan almıştım.

Maç Sonucu | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği 18’ Filip Novak ⚽️ 45’ Stancu ⚽️ 57’ Sörloth (P) ⚽️ 85’ Sessegnon ⚽️.

Novak Fotoğraf

MAÇ SONUCU: Trabzonspor 2 - Gençlerbirliği 2 ⚽️17′ Novak ⚽️44′ Stancu ⚽️57’ Sörloth (P) ⚽️84’ Sessegnon.

Novak Fotoğraf

#Trabzonspor un sağ kanadı ile sol kanadı arasında aydınlık ve karanlık kadar fark var. Özellikle pareria çirkeflik yapmayı tribüne oynamayı bırakda novak gibi fayda vermeye çalış... #BugünGünlerdenTrabzonspor.

şu novak i Trabzon büyükşehir belediye başkanı yapın heykelini dikin stadın ismini verin bu adam çok başka yaa 😀.

Trabzonspor’un bu kadar pas hatası yaptığı ve paslardaki bu kadar lakayt davrandıkları son maçı hatırlayamıyorum bile. Başta Sosa olmak üzere sahada çok dağınıklık kaptırılan top tehlike olarak geri dönüyor. Sahada Pereira,Novak ve Uğurcan dışında diğerleri yok..

Kovalanan kulüp doktoru devre arası Ünal hocayı arayıp bişey yok diyip kapatmış. Kaynak Novak’ın götü.

Abdülkadir, Ekuban ve Yusuf’a ilk hediye Novak’tan! ❤💙.

Novak Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler