Turkey flag

🕓

Nzonzi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

@Kurtu4us nzonzi ye el freni diyen bazı cahiller vardı babelsiz oyunun nasıl “aktığını” enerjinin yükseldiğini de nzonzi sahadayken de görmüş olduk.

Nzonzi Twitter

Nzonzi Fotoğraf

Nzonzi - Twitter'da en iyi Tweetler

Seri sol iç oynayacak o paslarını sol açık oynayan Onyekuruya atacak, Lemina sağ iç oynayacak o pasları toparlanacak olan Feghouliye atacak. İleri Falcao dönecek, geride süpürücü Nzonzi. Savunmada Donk-Marcao, Bekler Linnes Mariano ve Nagatomo kafalarına göre. 4-3-3 takımı olcaz..

@kadirozturkk Pozisyon almaya çalışıyor adam,elini sırtına değdiriyor,Marcao atıyor kendini ve Nzonziyi tamamen temiz benim ölçü pozisyon bizim aleyhimize olsa ve gol iptal olsa o hakemin iki yakam elimde olur,hem bu dünyada hem öbür dünyada..

@agazulfoyedek Yazma reis işaret ettigin 10 numarayı öğrendim inşallah gelir nzonzi ve öncesinde bir kac transferi senden duymuştuk adamsın !.

@Kurtu4us nzonzi ye el freni diyen bazı cahiller vardı babelsiz oyunun nasıl “aktığını” enerjinin yükseldiğini de nzonzi sahadayken de görmüş olduk.

Mariano nagatomo belhanda bizde misyonunu tamamlamis nzonzi defansif yönü iyi ama kesinlikle 3 ve 4. Bölgede yok ve ağır asla bir fernando olamaz lemina iyi ama cok cabuk sakatlaniyor seri bir iyi bir çok kötü marcao’yu söylemek istemiyorum çözemiyorum.

Nando Donk Nzonzi Marcao Linnes. Nagatomo Seri Lemina Shaqiri Talisca. Kuru Falcao.

Rahatlığına hastayım, böyle soğukkanlı adam görmedim. Savunma önünde duvar olman bizim icin önemli geriden çıkardığın toplarda öyle. Steven Nzonzi çok iyisin kral. Devam 🔥.

Nzonzi Fotoğraf

Yine süperdin aslanım 💛❤ Orta sahayı sildin süpürdün, Juventus günlerine geri döndün. Seneye umarım bidaha kiralayabiliriz. Nzonzi süpürecek, Seri paslaşacak, sende alıp götüreceksin böyle 🔥🔥 Böyle devam Mario.

Nzonzi Fotoğraf

Nzonzi gereksiz bir topçu tweetini 301 kişi beğenmiş. Biz ülkece futboldan AN LA MI YO RUZ !.

Muslera Mariano Donk Marcao Nagatomo Lemina Nzonzi Seri Feghouli Adem Ömer Eğer Lemina sakatsa Muslera Mariano Donk Marcao Nagatomo Nzonzi Seri Jimmy Feghouli Ömer Adem Devre arasına kadar..

Ali abiyi tarafsız bir yorumcu bilirdim lakin değilmiş. Bu nasıl sporculuk Marcao tam sıçrayacakken oyuncu onun beline baskı uygulayıp yere düşürüyor. Nzonzi ile Marcao arasında 2 metre var el #StadyumPazar.

Hangisine kaç puan verirsiniz ? Muslera Marcao Nagatomo Mariano Donk Nzonzi Belhanda Feghouli Ömer Bayram Adem Büyük Lemina Jimmy Durmaz Emre Mor Seri #FatihTerim.

Ya inanamıyorum ya, mariano topa dokunmuyor mu?, top yön değiştiriyor. Ayrıca marcao pozisyonunda da üstünde durmadiginiz açıdan ittirip nzonzi ye carpildigi net. Taraftar gözlüklerinizi çıkarırsanız daha net görürsünüz #StadyumPazar.

Stoperleri Marcao ve Donk hem ağır hem sakar. Bekleri Mariano ve Nagatomo bütün atletizmini kaybetmiş. Önliberoları Nzonzi kaplumbağa kadar yavaş. Stoperlerin arkasına ya da stoper-bek arasına yapılacak her koşu kaleciyle karşı karşıya bırakır. Öyle de bir Los Galacticos işte :).

Budur ve eleştiri kabul etmiyorum. Lemina sakatsa Nzonzi olur orada sadece. Sakın Nagatomo yazmayın block yersiniz.

Nzonzi Fotoğraf

Artık en ideal orta saha Seri Lemina Nzonzi. Belhanda nın savunulan tarafı yok artık. Jimmy Ömer Kanatlar da, hafta ya da Babel forvet de olur..

İdeal 11 bu olabilir mi? Muslera Donk Nzonzi Marcao Lemina Seri Jimmy D Ömer B Emre T Feghouli Adem B.

Sezon başından beri izlediğim Galatasaray üzerinden konuşuyorum; Nzonzi çok iyi bir topçu fakat bizim takımın oyun yapasına uymuyor, ağır kalıyor. İdeal orta üçlümüz Seri-Lemina-Belhanda olmalı..

@pekerrze Yanlış donk ve nzonzi kesinlikle yer değişmeli stoper de yapılması gerekeni orta saha da yapan bi adamla atağa çıkamıyoruz bozuyor takımı.

@amcikgurmesi Beşiktaş maçından beridir top oynamıyor nzonzi. Bir anda ts deplasmanına 11 çıktı.

Seri, Lemina ve Nzonzi formunda olursa bizim ortasaha taş gibi olur ama her şey form meselesi..

@romerkukner Sorloth’un karsılıgı Marcao ’un en uzunu kısa stoperle eslesmemeli almalıydı...

Emre Mor-Kuru gelirse nzonzi seri lemina cıkma sansın doguyor, acayip önemli kanatlar bunlar aq. Savunmadan çıkamaz rakip.

@baros_mlan Kardeşim sezon başlamadan biz cahil insanlar bunu görüyor isek hoca bunu göremiyor ise onun sorunu aslında o zaman dış insanların dediği olur gazla takım yönetir basit korner bir takım hiçbir organizasyon yapmazmı arkadaş nzonzi en uzun adam adama top atamıyoruz.

✍️ Ben artık Nzonzi-Lemina-Seri 3’lüsünü aynı anda izlemek istiyorum👀.

Turkey En Popüler Eğilimler