Turkey flag

🕓

#oDüdükAsılacak Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

SKANDAL- Serhat Ulueren: “Kesin bilgi; VAR hakemi Bülent Yıldırım, Fenerbahçe golü öncesi Feghouli pozisyonu faul olabilir, bakmanı tavsiye ederim diyor. Ali Palabıyık faul yok, pozisyon temiz diyor.” #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Twitter

#oDüdükAsılacak Fotoğraf

#oDüdükAsılacak - Twitter'da en iyi Tweetler

Bunlara gereken cezayı vermeyen kim olursa olsun karşı geleceğiz haksızlık karşısında susmak acizliktir, adiliktir. Milyonlarca taraftara bu yapılmaz, yapılamaz !! Yeni TFF başkanını hepimiz #oDüdükAsılacak.

En az 10 tane büyük Galatasaray hesabına böyle mesajlar gönderdim. TFF binasından geliyor haber büyük senaryo çiziliyor Pazar günü Ali Palabıyık atanırsa kazanmayı unutalım dedim. Keşke sesimi duyan biri çıksaydı da Çarş günü ortalığı aleve verip buna engel olsydk #ODüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Fotoğraf

Cimbom, ezik Fenevi 20 yıldır yenemiyormuş... Ali Palabıyık gibi Operasyon Çocukları olduktan sonra 100 yıl da, 200 yıl da yenemez ! #oDüdükAsılacak.

Ali Palabıyık denen soysuz hırsız ! Bu maçtan aldığın parayı çoluk çocuğuna sakın yedirme e mi ? Senin kahpeliğinin faturasını onlar ödemesin ! #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Düdüğün zihniyeti bozuk Ali Palabıyık bıraksa ne olur , gelen Veli Karabıyık da aynı işleri yapacak, senaryoyu yazanlar bırakır mı ?.

Fenevin metresi olduğuna göre, artık senin adın Ali Palabıyık değil, Aliye Halabıyık olsun şerefsiz hırsız ! #oDüdükAsılacak.

Rüyalarıma girdin ıyı namussuz kansız emek hırsızı .30 milyon Galatasaray’lının vebaline girdin uykudan uyandırdın senin gibi kansız emek hırsızı yüzünden günah defterim doldu pezevenk😡😡😡😡😡 #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Fotoğraf

Ali Palabıyık; aynı YSK gibi, milletin gözünün içine bakarak hak yiyiyor. #YSKgöreve #oDüdükAsılacak.

fenerliler sahada 10 kişi falan değildi ön liberoyu ali palabıyık oynadı zaten #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak çok garip takım bu @GalatasaraySK Ulan kendi teknik direktörünüz demedi mi hakemler de insan onlar da hata yapabilir.

#oDüdükAsılacak Bu hukumet oldugu surece temiz futbol yok bize tupcu futbolun yazik yazik yazik Dahada mac falan izlemuyorum Iptal ediyirum bein sportu.

Fenerin golü öncesi faul vardı, kırmızı kırmızı değil, pekcok fenerli sarı sonra kırmızı gosterilmeliydi. Yani maç bu şekilde bitmesi için bir yerlerden haber gelmiş olmalı #oDüdükAsılacak.

BİZ YİNEDE SİKEEEEEEEE SİKEEEEEEEEEE ŞAMPİYON OLACAĞIZ AMINA SAPLADIĞIMIN TETİKÇİLERİ AMINA BASTIĞIMIN KARAKTERSİZ KÖPEKLERİ #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Ali palabıyık isimli kevaşe hakemliği kirletmesin, asıl işine dönsün #oDüdükAsılacak @TFF_Org.

Palabiyik soyadini lekeleyen #oDüdükAsılacak Saat kac oldu uykumuz yok Bu maci ben su halimle senden iyi yonetirdim Yaziklar olsun.

KORKAK , EYYAMCI , ŞEREF YOKSUNU , YIKIK , ADİ , KAHPE , YAVŞAK .... #oDüdükAsılacak.

SKANDAL- Serhat Ulueren: “Kesin bilgi; VAR hakemi Bülent Yıldırım, Fenerbahçe golü öncesi Feghouli pozisyonu faul olabilir, bakmanı tavsiye ederim diyor. Ali Palabıyık faul yok, pozisyon temiz diyor.” #oDüdükAsılacak.

Onyekuru golden önce mosessin omzundan dedtek alıyo gol nizami değil #oDüdükAsılacak.

teknik direktörü maganda olan takımın taraftarından böyle magandaca bir heştek beklenirdi zaten. pis mahalle kabadayıları sizi #oDüdükAsılacak.

🌀 MADDE, MADDEDEN YAPILMAMIŞTIR ‼️ (ÇİFTYARIK DENEYİ) 🌀 🎋 #oDüdükAsılacak Abdurrahim Albayrak #beyazfutbolvarken kıpma akortsuzlaşma angudi 🎋.

#oDüdükAsılacak Ülkede hakem kalmayacak biraz yavaş olun yahu:)) Hata insana mahsus, Biraz anlayış!.

#YSKgöreve #oDüdükAsılacak kapali mahalle baskanlari toplantisindan goruntu sizdi.

Asgari ücret ile geçinip zor şartlarda maç izlemeye çalışanların hakkını 90 dakika maç yöneterek milyarlar kazanıyorsunuz kul hakkıdır ödeyemiyeceksiniz, yiyemeyin o paraları. #oDüdükAsılacak.

#oDüdükAsılacak Fotoğraf

#oDüdükAsılacak bir galatasaraylı olarak en cok neye sevindim biliyomusunuz:) fenerbahceliler artık 20 yıldır bizi kadıköyde yenemiyorlar kelimesini gururla söyleyemecekler ne kadar acı birşey🤔.

şu maçtaki olayların tam tersi şikeciler aleyhine yapılsaydı tv lerde yırtarak Ali Palabıyık denilen hakem bozuntusunu yerden yere vuracak olan ibneler şu an konuyu değiştirmek için dansözlük yapıyorlar. #oDüdükAsılacak.

Turkey En Popüler Eğilimler