Turkey flag

🕓

#OgrenciDusmaniMugla Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Biz öğrenciyiz,sizin babadan kalma tarlalariniza sonradan kondurduğunuz ahırdan bozma yapılara dünyanın parasını vermek için çalışmak zorunda olan garsonlar değiliz. Öğrenciyiz biz. #OgrenciDusmaniMugla.

#OgrenciDusmaniMugla Twitter

#OgrenciDusmaniMugla Fotoğraf

#OgrenciDusmaniMugla - Twitter'da en iyi Tweetler

#OgrenciDusmaniMugla Kira boşa gitmesin diye evden çıkmıyoruz 👍🏼 çıksak da otobüs 4 lira zaten ssjdjdbdbsbsv.

Ev kiraları, otobüs ücretleri, esnaf kazıkları...bu konular hakkında söyleyecek çok şeyimiz var #OgrenciDusmaniMugla.

Biz öğrenciyiz,sizin babadan kalma tarlalariniza sonradan kondurduğunuz ahırdan bozma yapılara dünyanın parasını vermek için çalışmak zorunda olan garsonlar değiliz. Öğrenciyiz biz. #OgrenciDusmaniMugla.

Muğla’ya yapılan zamlar sonu gelmeyen bir roman gibi edi bese #OgrenciDusmaniMugla.

Sayın @osmangurun Muğla’da boğa güreşlerinden daha önemli bir konumuz var. Biz öğ #OgrenciDusmaniMugla.

#OgrenciDusmaniMugla abi akşam yemeği tl lik bi yemek alman lazim bize verdiği yemekler de 8 tl lik peki biz ne alacağız?.

Uzun zamandır kendimi depresyonda sanıyodum meğer muğlada okuyomuşum #OgrenciDusmaniMugla.

Şu üniversite hayatımda hiç burs almadan mezun olacağım teşekkürler türkiye. #OgrenciDusmaniMugla.

Ben okurken de böyleydi 2012 de hala değişmemiş. Kesinlikle el atılmalı #OgrenciDusmaniMugla.

Aydına laf edenler Muğla’da dolmuşa bilmeyenlerdir 4 tl kılçıksız @Adululer #OgrenciDusmaniMugla.

Tek #OgrenciDusmaniMugla değil yaşayanlarında düşmanı. Güllük-milas minibüs ücreti 7,75 tl , güllük-bodrum 10 tl ev kiraları göt kadar rutubetli evler 1500 lira. Okullar desene harebe hastane desen harabe hizmet desen yok ne yapıyorsunuz acaba ? @muglabsb @MilasBelediyesi.

Ev kiraları, otobüs ücretleri, esnaf kazıkları...bu konular hakkında söyleyecek tek şeyim sağlam kazık yiyoruz arkadaşlar #OgrenciDusmaniMugla.

1 hafta önce 1000 lira param geldi fakat duruma bak :( #OgrenciDusmaniMugla.

#OgrenciDusmaniMugla Fotoğraf

Doğma buyume Muglali biri olarak size o kadar hak veriyorum ki. Resmen öğrenci ve insan sömürgesi uzerine kurulu kendi çikarlari dişinda hiç birseyi duşunmeyen yöneticisinden köylusune #OgrenciDusmaniMugla.

2004 mezunuyum hiçbirşey değişmemiş demekki. Kolay Gelsin arkadaşlar. #OgrenciDusmaniMugla.

4 yıl önce mezun oldum demekki hala hiç bişey değişmemiş amk aç gözlüleri #OgrenciDusmaniMugla.

Muğlada kısa bir anımı anlatayım pazara çıktım meyve almak için çilek alıcaktım benden önceki teyze kilosunu 4 liradan aldı ben de bir kilo ver amca dedim ne kadar borcum dedim 8 dedi bir işten yarı yarıya kar yapmak ne demektir ya #OgrenciDusmaniMugla.

Okula iki kere gidip gelmek bir sigara parası böyle bir dünya olabilir mi ya #OgrenciDusmaniMugla.

Babası asgari ücretle geçinmeye çalışan var, babasız hem çalışıp hem okumaya çalışan Yazı Sömürdünü #OgrenciDusmaniMugla.

Dışardan Muğla mükemmel gözüküyor işte içine girince anlıyorsunuz şimdi neden sevmediğimizi anlamışsınızdır #OgrenciDusmaniMugla.

Yok arkadaş önce turistler, çünki onları para olarak görüyolar ya e tabi bu arada sizide sömürüyolar. Ekonominin hali de duyarlar ama duymamazlıktan gelirler. Ah güzel Türkiyem noldun sen böyle #OgrenciDusmaniMugla.

#OgrenciDusmaniMugla Öğrenci kardeşim sizi Muğla değil müslüman görünümlü hacılar, çağdaş görünümlü cadılar, hukukçu görünümlü kadılar mahvetti. O halde siz bunlarla mücadele edip, güzel insanlar olun..

Bugün geçmişi düşündüm de, rol yapan ve marjinal takılmaya çalışanların içerisinde bunalmış kalbi temiz olduğunu düşündüğüm iyi biri vardı. Sonunda yine düşünmek istediğimi düşündüğümü farkettirdi bana. Az kalsın inanıyordum ne yalan sölim. #OgrenciDusmaniMugla #AcunBTSiGetir.

Öğrenciyi, askeri, polisi, doktoru vs. herkesi sağılacak inek olarak gören, kanı bozuk tek şehir. Gözünüzü toprak doyursun. Özellikle de ev sahipleri. #OgrenciDusmaniMugla.

Muğla halkı öğrencileri turist sanıyor herhalde bu fiyatların başka bir açıklaması olamaz #OgrenciDusmaniMugla.

Turkey En Popüler Eğilimler