Turkey flag

🕓

Okan Buruk Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

#OnThisDay in 2006 📅 🚀 Okan Buruk 🆚 Liverpool ⚽️💪 #UCL @GalatasaraySK

Okan Buruk Twitter

Okan Buruk Fotoğraf

Okan Buruk - Twitter'da en iyi Tweetler

Fatih hocanın tahtına en büyük aday cimbombomun çocuğu OKAN BURUK tur adam resmen gövde gösterisi yapıyor ilerde seni görmek isterim kral !.

Deplasman da bulduğu golün üstüne yatmayıp ü arayan hocaları ün Okan buruk bugün Erol bulut..

Trending In Turkey: Ekrem İmamoğlu Hüseyin Avni Mutlu Vatan Şaşmaz Cengiz Ünder iyi parti Danyal Peygamber Kız Kardeşler #TürkanSaylan

#MaviGözlüÇAKAL görüyor musun .... okan buruk un takımı bile tepki gösterebiliyor .... yazıklar olsun ......

maçı öncesi San Marino Yedek Kulübesinde ağırladığımız Okan Buruk, bize puan veya puanlar sözü vermişti ama maçın hakemini hesaba katmamıştı.. İşte maç yazım; Hayat parayla değil, vicdanla tedavi edilir.

maçı öncesi San Marino Yedek Kulübesinde ağırladığımız Okan Buruk, bize puan veya puanlar sözü vermişti ama maçın hakemini hesaba katmamıştı.. İşte maç yazım; Hayat parayla değil, vicdanla tedavi edilir Fotoğraf

Okan Buruk: “Son bölümde 2 puan kaybettik”.

Okan Buruk: “Son bölümde 2 puan kaybettik” Fotoğraf

Okan Buruk: Buradan rahat bir şekilde 3 puanla ayrılabilirdik. Biz de kazanmak istedik, 2-2 bitirme hamlesi yapmadık. Bu maçı kazanabilirdik.

Ersun Yanal ile kimin sorunu varsa hepsinin fb den büyük değ Ersun yanal ile 4. Yıldızı takacağız tüm fb düşmanlarına Aykut kocaman galatasaray okan buruk fatih terim hasan şaş.

Manu sakat seleznov kadro dışı bjk gs puan kaybeti okan buruk akhisarın başında yok bugün mağlup olmamamız için yine hiç bir neden kalmadı acaba paraşütle sahaya inip bi iki futbolcuya tokatmı atsam aq yoksa başka türlü kazanamayız akhisar 11 köfteyle sahaya çıksa yine yenerler.

Yalnız bu operasyon işine ben de artık inandım, okan buruk sizden puan aldığına göre gerçekten oyun büyük. Bir de abdullah avcı puan alırsa %100 dış güçlerde işin içinde demektir. @GalatasaraySK.

Helal olsun okan buruk bile bizim içimizden değil de konuşması sanki Fenerbahçede yetişmiş 3 4 yapabilirdik diyor ya ona suç bulmam ki helal olsun onları konuşturan bizim şerefsizlere sorarım hesabını..👌👍👏👏.

Israrla söylemeye devam edecem bu Ümit Davala ve Hadan Şaş’tan hoca olmaz👍Onlar yerine Okan Buruk Fatih hoca bırakana kadar yardımcı hoca olarak gelmeli. Fatih hoca bıraktıktan sonra Arsen Venger gibi 20 yıl hoca sıkıntımız olmaz bu net👍👍👍.

OzanlarınYüzkarası İzansızArif Erman Toroğlu Muslera Okan Buruk Eren Derdiyok.

OzanlarınYüzkarası İzansızArif Erman Toroğlu Muslera Okan Buruk Eren Derdiyok Fotoğraf

📺 Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk: Verilmeyen golümüz var. Hiçbir şey yoktu. Temiz bir goldü..

Çaykur Rizespor Okan Buruk: Galatasaray karşısında son bölümde çok rahat kazanabilirdik. Verilmeyen bir golümüz de var. Haftalardır bunu yaşıyoruz. Bu da bizim için üzücüydü dedi. 🎥.

Nedense bugün hakemden bahsetmiyorlar. Çünkü hakeme rağmen kazanamadılar. Demek ki tüm mesele hakem makem değilmiş. Ömer bayram Eren derdiyok Okan Buruk.

304 kitaptan oluşan, eşi benzeri olmayan eserler içeren, milyonların iman etmesine vesile olan Harun Yahya Külliyatı TERÖRÜ VE SUÇU ÖNLER Ömer Bayram OzanlarınYüzkarası İzansızArif Okan Buruk #elifsulucicinadalet canbaywolker konyainfernoda Eren Derdiyok.

Pic Okan Buruk oyunculara çıkîn diyor hee 3 ü 4 ü atsın demi orospu çocugu seni Zaten baslamadan 3 puani gs ye yazin diye.

Bir Can Simidi Var Birde Okan Buruk Simidi Var @GalatasaraySK.

Bir Can Simidi Var Birde Okan Buruk Simidi Var
@GalatasaraySK Fotoğraf

Okan buruk sahipli köpeğinin Gs dan puan aldığı nerde görülmüş? Ya da mücadele ettiği.

Yatııış...Sadece Okan Buruk mu?Bülent Korkmaz ı da unutmayalım.

@demarkesports Okan buruk kardeşim şu gsyi lig maçlarında 1kez yen artık ya da berabere kal mk.

@TFFSuperLig Bizde bugün puan alacak diye bekliyoruz!!! Tuhaflık Sergen, şifo, rıza ,samet aybaba Beşiktaş karşısına çıkar ,şerefiyle mücadele eder puan alır, Ya peki okan buruk, hamza hamzaoğlu, bülent korkmaz !!!!!.

golden sonra arayışa gireceğine geri çekilip izleyen Rize ikinci golü yedi Okan Buruk Fatih Hocasını üzmüyor.

#OnThisDay in 2006 📅 🚀 Okan Buruk 🆚 Liverpool ⚽️💪 #UCL @GalatasaraySK.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk: Hakkımızın açık şekilde yenmesini içime nasıl ceza alıyorsa hakemler de almalı..

Turkey En Popüler Eğilimler