Turkey flag

🕓

Olcay Şahan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Olcay Şahan:”Soğuk hava, ısıtıcı bir galibiyet.”.

Olcay Şahan Twitter

Olcay Şahan Fotoğraf

Olcay Şahan - Twitter'da en iyi Tweetler

Olcay Şahan:”Soğuk hava, ısıtıcı bir galibiyet.”.

Olcay Şahan Fotoğraf

🆑 HER MEYVE AYRI AYRI SORULACAK ‼️ 🆑 🔪 #TwitterBestFandom Okan Buruk Olcay Şahan kürsü şeyhi boyamak kat irtifakı 🔪.

🌘 SAHTEKAR AKİT TV ‼️ 🌘 💭 Fernando BAHlSNOW 10TLBONUS Olcay Şahan ilgisiz Esperanto kamping 💭.

Quaresma yerine Ben oynasam bu kadroda daha iyi şu oyunu bozacak tek oyuncu pas alamayınca takımın moralini bozan oyuncu onun Yerine Olcay Şahan olsa Takım Deli gibi takım olur.

🐚 ✳️ BUGÜNKÜ DİZİ VE FİLMLERİN TOPLUMA BİR FAYDASI VAR MI ⁉️ 🐚 🈲 Olcay Şahan Ekşi Sözlük #HDPdenCHPitirafı kalafat yeri sünepe perçinlemek 🈲.

@Trabzonspor Olcay Şahan ne işe yaradı bu kadar kötü oyuna 3puan altın gibi oldu.

Olcay Şahan kadro dışıydı şimdi de kaptan oldu. Bu nasıl bir yükseliş:).

Yav Olcay şahan harbi gerizekalı bu adam götünü kaldıramıyor adam ya topu alsa 2 olacak amk.

Olcay Şahan Tribündeki Bir Kişiyi Nişan 📛 Aldı...... Kale ♖ Yerine :-).

Olcay Şahan ısınırken çağırdım geldi forma istedim ama başkasına sözü varmış 😕 @olcay_sahan10.

Oynatma şu amiriyi Ünal hoca. Geçen hafta sonradan koyduğun Olcay Şahan. Amiriye şans bile vermedin ki bence doğrusu bu amiri her haliyle yetersiz. Ama bu hafta Olcay ı beklerken amiri 11 de. Bu çok saçma.

Kanatlarda Vahid Amiri ve Olcay Şahan ikilisi forvette ise Rodallega ikilisiyle 4/4/2 ile oynamalı idi @Trabzonspor dilerim yanılırız kötü oynasada inşallah kazanır.

@Trabzonspor ÜNAL HOCAM YANLIŞ KADRO YİNE YİNE YANLIŞ HOCAM EKUBAN OFANSİF SAG KANAT OLCAY ŞAHAN HOCAM YAPMA GÖZÜNE GİDEYİM.

Olcay Şahan için dediğim gibi hırsı var tamam kabul bu özelliği var diye 32 yaşındaki adam bizde futbolu bırakmak istiyor diye söylenti var. Sezon sonuna kadar takımda yedek oturup gider. Onun yerine genç veya direk sağ kanat oyuncusu transferi.

@TearsFears0707 Hepsi ayrı bir yetenekti tabiki tartışılmaz ama nedense olcay şahan diyesim geliyor. Takımda ki arkadaşlık , abi kardeşlik ruhunu en güzel aşılayan oydu. Bugünlerde en çok aradığımız duygu. Bize sahaya yüreğini koyacak adamlar lazım. 😞.

Bu maçta Olcay Şahan sağ bek oynarsa süper olur #Trabzonspor.

Olcay Şahan Fotoğraf

Erzurumspor maçı kamp kadromuz; Uğurcan Çakır Arda Akbulut Muzaffer Cem Kablan Toure Hosseini Hüseyin Türkmen Ali Osman Karnapoğlu Novak Ibanez Batuhan Artlarslan Murat Cem Akpınar Sosa Abdulkadir Parmak Vahid Amiri Olcay Şahan Nwakaeme Ekuban Rodallega Koray Kılınç.

Bu Hafta Kadromuz Uğurcan Çakır Arda Akbulut Muzaffer Toure Hosseini Hüseyin Türkmen Ali Osman Karnapoğlu Novak Ibanez Batuhan Murat Cem Jose Sosa Abdulkadir Parmak Amiri Olcay Şahan Nwakaeme Caleb Ekuban Rodallega Koray Kılınç.

Olcay Şahan Fotoğraf

@Besiktas Başkandan hala açıklama bekliyoruz. Otopark mevzusu, Trabzonspordan para verilen ama vaz geçilen oyuncu. Mehmet Ekici maddesi, ucuza giden Olcay Şahan. Kadro dışı kalan oyuncular. Şenol Güneş’in gitme sebebi. Bunları anlat başkan.

Candreva yeryüzünde gördüğüm en vasat futbolcu olabilir Italyan Olcay sahan.

Sözleşmesi bitecek olan yerli topçular Eren Derdiyok & Sinan Gümüş & Gökhan Töre & Şener Özbayraklı & Emrah Bassan & Adem Büyük & Olcay Şahan & Tayfur Bingöl & Mustafa Pektemek & Selçuk İnan & İsmail Köybaşı & Muhammet Demir vs seç, beğen, al ve zengin et :D.

Dün halısaha maçında muhteşem sol ayaamnan çok güzel bir gol attım. Olcay Şahan bile görse kıskanırdı..

@_Teliganli61_ Olcay Şahan büyük bir nimet ama değerini bilmiyoruz bencede uzatılmalı. Kadroda olması bile özgüven verir takıma.

Durun daha eren derdiyok olcay şahan sinan gümüş mustafa pektemek falanda gelir amk görürsünüz.

Trabzonspor ile sözleşme yenileyerek yeniden takıma dönen Olcay Şahan, bordo-mavili forma altında futbolu bırakmak istiyor.

Olcay Şahan Fotoğraf