Turkey flag

🕓

Olcay Şahan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Olcay Şahan’ın menajeri fesih talebi ile İstanbul’a çağrıldı.. 1 milyon 200 bin civarında alacağı @61saat aracılığıyla

Olcay Şahan Twitter

Olcay Şahan Fotoğraf

Olcay Şahan - Twitter'da en iyi Tweetler

Olcay Şahan neden gönderilmek isteniyor anlamıyorum, sosa yok onazi yok, transfer yok hala daha neyin planı bu @Trabzonspor.

Son defa söylüyorum Olcay şahan kesinlikle takımda kalmalı @Trabzonspor.

@Divaneyiz Olcay Şahan direk @Erzurumspor a gönderilmek üzere sözleşmesi :d ⚪️🔵.

Barajda duramayan canli 6 numara oynayacakmis ve bunu savunan var ts herşeyi hakediyor Olcay Şahan 😀.

Barajda duramayan canli 6 numara oynayacakmis ve bunu savunan var ts herşeyi hakediyor Olcay Şahan 😀 Fotoğraf

Olcay ŞAHAN Ne yaptı ki bu muameleyi görecek anlamıyorum. Kara bir delik benim iç.

Transfer yasağı ve rotasyon eksikliğini göz önünde bulundurursak hem kanat hem orta saha için Olcay Şahan kalmalı.

Olcay Şahan mevcut düzende kalmalıdır. Çok yönlü adam gerekirse feda istenmeli.

Olcay Şahan konusunda maaşına indirim yapması ve devam etmesi gerekir bence. Zaman zaman neler yapabildiğini gördük. Ruhlu bir futbolcu. Takıma katkısı çok fazla olacaktır..

Luis Ibanez 1 milyon euroya yakın yıllık ücreti ve ömür billah ilk 11 e giremeyeceği bilinmesine rağmen takımda kaldığına göre Olcay Şahan da yıllık ücretinde biraz indirime giderse takımda kalmalı. İlk geldiği günleri ve şuan tekrar kendini ispatlama gerçeğini unutmayalım..

@hasantuncel61 kardeşim ibanez geldiği günden bu yana tek bir olumlu hareket yapmadı.onunla sözleşme fesih edilmıyor neden olcay şahan da bunkadar ısrar ediliyor..

kucka gittiğine göre yapılması gereken en güzel hamle olcay ile masaya bir indirimle olcay kalmalı.olcay şahan tam bir hırs küpü.olcay mutlaka anlaşmalıyız..

Olcay Şahan yargı dağıtıyor resmen birileride şimdi diyecek ki, aldığı parayı kimse vermez ondan böyle yapıyor en azından bi istek ve ruh var be kardeşim..

Öte yandan Olcay Şahan da eğer Trabzonspor’da gerçek ten kalmak istediğini göstermek istiyorsa ücretinden bir miktar fedakarlık yapmak zorun artık şu indirimi.

Olcay şahan bu kadar fedakarlık yapıp kalmak istiyosa ona bir şans daha tanınmalı bence #olcayşahantakımdakalsın.

Bu işler inat ilen olmaz. Elinde 6 numara kalmamış affet Olcay Şahan’ı oynasın Sosa’nın yanında..

@ahmetagaoglu67 Başkanım Olcay Şahan takıma lazım takıma enerji katıyor Sosa ile birlikte takıma iyi bir ağabey olduğu kanaatindeyim tecrübe çok önemli Lütfen affedin pişman olmazsınız.

Olcay Şahan aldığı ücret de indirime giderse, Ünal Karaman hoca ile bir araya gelip bir özür diler ve forma için savaşırız derse, kulübü alacağından dolayı dava etmeyen birisi olarak ve transfer yasağı da düşünülerek Ünal Karaman isteği ile! Olcay yasak kalkmazsa kalsın derim..

@SafakSina1903 Olcay Şahan Tolga Zengin özelinden yazıyorum bunları. Adamın ölmüş anasına küfretmek yakışır mıydı Cenazesinden dolayı izinli olduğu halde maça çıkan Tolga Zengine küfretmek? Yada HAZIRLIK MAÇINDA Olcayı ağlatmaya ne hakkımız vardı da diyebiliriz..

Olcay Şahan İle karşılıklı iyi ilişkiler doğrultusunda anlaşılabilir gibi sanki..

Trabzonspor sırf maaş yüzünden olcay sahan yollayıp ibanez takımda kalırsa yönetim cok büyük hata yapmis olur tabi baska neden yoksa.

Olcay Şahan’ın menajeri fesih talebi ile İstanbul’a çağrıldı.. 1 milyon 200 bin civarında alacağı @61saat aracılığıyla.