Turkey flag

🕓

Onyekuru Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

⏱ 19’ Onyekuru ile kale önünde net bir gol fırsatı yakalıyoruz! #GSvSLB.

Onyekuru Twitter

Onyekuru Fotoğraf

Onyekuru - Twitter'da en iyi Tweetler

Beklerimizin orta kalitesi en yüksek olanı 4 yıl boyunca İtalyada assist yapmamış Nagatomo. Kimse Mariano demesin şimdi buz gibi soğurum ondan. Onyekuru beslemeye yönelik bir kanat oyuncusu değil. Orta sahamız ceza sahası içinde dolgunluk yaratamıyor en ektili pasör bile yetersiz.

Gelecek maç hocadan Yunus’u ve hazırsa Emre’yi ilk 11 başlatmasını forma adaleti bunu gerektirir. Onyekuru denen sprintere tahammülüm kalmadı artık. Selçuk kaptan bile oynayabilir. En azından sahaya yüreklerini koyacaklarından eminim..

@prekazii1905 Onyekuru şansını kaybetti yedek olmalı artık Akbaba artık solda olmalı özledik onu 💛❤️.

Hiç bir zaman futbolcuyu elestirmedim direk kufur etttim sorun onu oynatan zihniyette oynatmicaksin bak nasil akillaniyor onyekuru ilk 11 oyuncusu degil geldiğinden berii söylüyorum.

Biz adını bilmediğimiz takıma temmuz ortasında elenen takım taraftarıyız. O gün ölmediysek, bugün hiçbir şey olmaz bize. Ama onyekuru yallah kabilesine .d.

Ben burda 8 puanla zirvedeyken her maç Tudoru eleştirip ne linçler yemişim. Onyekuru ne Pişman değilim hahajaj.

@ParcalaAslanim Mitroğlu ve Diagne da ceza sahasında pas alamadı. Gomisi rodri çok besliyordu. Gomis 3 dışa bir içeriye atıyordu. Diagne ve Mitroğlu maç boyu 2 pas alamıyorlar. Onyekuru, Feguli çok bencil o bölgede. Onyekuru yerine Akbaba olsa bol pozisyon olur o zaman görün bak golcüleri !!!.

Akhisar maçında Onyekuru yerine Emre, Diagne yerine Kostas Hoca böyle bir karar.

Onyekuru seneye Everton a gidecegi icin kendini göstermeye çalışıyor iyice bencillesti onun yerine Yunus Akgün ün oynaması lazim.

Tam uykuya dalacağım gözümün önüne ikinci Yasin vakası onyekuru nun pozisyonu ve son zamanlarda jem paul Karacan performansı sergileyen fernando geliyor Allahım sen aklıma mükayet ol😞.

Hayat neden olmasın ? Birazcık inanç gerek. Kabul, şuan oynanan tuhaf futbola kızıyoruz. Ama bugünlerde geçecek. Mesela 1 farkla önde olduğumuz maçlarda şımaran Onyekuru kazık çakmayacak sonuçta takıma. Yada Belhanda yada Kimse bir ömür Galatasarayda.

Valla bokunu çıkardın diyecek olan da var ama Yasin de Onyekuru kadar gol atıyordu yani.

Hakemlerde insan hata #GSvSLB Benfica Fernando Avrupa Fatihi #BeşiktaşınMaçıVar Hakemde İspanyol Onyekuru Marcao Feghouli Emre Kınay.

Onyekuru Fotoğraf

Vasatı aşamadık,oyunu sıkıştırdık,ısrarla ortadan gittik,işin garibi kiralık oyuncular daha iyi oynadı,Onyekuru değerli oyuncu ona takım ayak uydursaydı fark yaratabilirdik,takim transfer konusunda geç kalınmışlığın bedelini ödedi,Yunus oynamalı,İnan #GSvSLB.

ismail mariano luyindama marcao nagatomo selcuk donk akbaba yunus diagne onyekuru.

muslera mariano badou fernando feghouli belhanda onyekuru gonderip ayagi iyi bir kaleci, hucumcu sag bek, oyun kurabilen 6 numara, box to box 8 numara, skor yapan orta acabilen ve en onemliside devamliligi olan 2 tane kanat alin seneye yoksa basariyi falan unutun bu topcularla.

Onyekuru dan Sezon Sonu Kurtulmamiz Gerekiyor böyle olmaz Rodrigues Daha İyiydi!.

Karşında sistem takımı var, bizim takım 2 hafta önce forvetle tanıştı. Çocuk bile 9 ayda dünyaya geliyor. Onyekuru tam bir bencilsin paşam. Diagne sen gol atma kanka ama o saçı kes tilt oldum amk.

Sorun bakalım, Fernando,Belhanda,Onyekuru,Feghouli,Diagne saat 20:55-22:00 saatleri arasında nerdeydiler? #GSvSLB.

Bu gece inanılmaz kötüydü takım, Luyindama ve Onyekuru haricinde diğerleri berbat ö belhandayı da bu kadar övmeyin yeter, fernando ile birlikte satılması gerek. Bu takımdan en az 4 kişi daha yolcu sezon sonunda. Canımız Sağolsun Yenildik diyede ligde sahipsiz bırakmylm.

Onyekuru Fotoğraf

Mariano-Linnes ve Yunus-Onyekuru değişiklikleri mantıklı hamleler olur gibi görünüyor..

Allah belanı versin orospuçocuğu inşallah o topa vurduğun bacağın 3 yerinden kırılır anasını siktiğimin oğlu Onyekuru !!!.

#fcncanli - 52’ Onyekuru orta sahayı hızla geçti, ceza sahasına girerken Diagne’ye bıraktı ama topun şiddeti hızlı...

Onyekuru Fernando Feghouli Belhanda Nagatomo Linnes hangi birini çıkaracaksın ki.

⏱ 19’ Onyekuru ile kale önünde net bir gol fırsatı yakalıyoruz! #GSvSLB.

Turkey En Popüler Eğilimler