Orman Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Orman Twitter

Geçen yaz da Orman ekipleri, itfaiyeler, donanma ve jandarma, gönüllüler ve köylüler canla basla mucadele etti. Bu yangında da eminim herkes cani pahasina mucadele ediyor ve edecek. Ama bunun havadan mudehale olmadan olmayacagini gecen sene gorduk. Bu gercegi unutalim mi???.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan, Muğla’nın Marmaris ilçesinde orman yangınından etkilenen bölgede helikopterle incelemelerde bulundu..

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by T.C. Cumhurbaşkanlığı,T.C. Cumhurbaşkanlığı on twitter tweets Orman Fotoğraf

Her bir fidanla, geleceğe attığımız adımlarla, daha yeşil bir Türkiye için orman ve ağaçlandırmada, yüzyılın işini 20 yıla sığdırdık. 🇹🇷 #Yüzyılınİşini20YılaSığdırdık @TCTarim.

Tarım ve Orman Bakanı ve İçişleri Bakanı yangın bölgesindeler. İnceleme ve tespit yapan ekiplerden bilgi alıyorlar..

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by Adem Metan,Adem Metan on twitter tweets Orman Fotoğraf

Tarım ve Orman Bakanı @VahitKirisci sahada görevli arazöz ekipleri ile sürekli diyalog halinde. Anlık bilgi paylaşımı yapılıyor. Doğan güneş umut olsun..

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by Adem Metan,Adem Metan on twitter tweets Orman Fotoğraf
TRT HABER
TRT HABER

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci: Şu anki şartlar itibarıyla bizi çok endişelendirecek bir yangın değil..

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by TRT HABER,TRT HABER on twitter tweets Orman Fotoğraf

Uykusuz kalmak pahasına gece gezmesi, değişik bir zevk olmalı. Soylu acaba orman yangını inceleme sertifika programlarına mı katıldı?.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by Aydın Sezer,Aydın Sezer on twitter tweets Orman Fotoğraf

Muğla / #Marmaris Orman Yangınını Kimler çıkarmış @sgokbakar Onuda araştırıp öyle Tweet ataydın Biraz Delikanlı ol dicemde Neysee!.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by @Nurbanu_Sultan1453,@Nurbanu_Sultan1453 on twitter tweets Orman Fotoğraf

Azerbaycan’ın Marmaris orman yangını için gönderdiği amfibi uçak Muğla’ya geldi.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by Yeni Akit Gazetesi,Yeni Akit Gazetesi on twitter tweets Orman Fotoğraf

Dünyanın neresınde olursa. olsun. orman yangınlarına bakamam. Ağaçların, hayvanların çığlıkları gelir kulağıma hıç bakamam kanal değıştırırım. Bir de cennet vatanımda olunca içim sıkışıyor gerçekten. Dur, yeter dıyen yok. vatanını seven ATAM dan başka bir kişi çıkmaz mı?.

Çadırımı alıp uzun bir tatil yapmak, sağımın deniz solumun dağlık orman olan o kavisli yollarda güneş batarken şehir değiştirmek istiyorum. Ege’den Akdeniz’e. Şehir şehir, koy koy.

NTV
NTV

ALEVLERLE MÜCADELEDE 3. GÜN Marmaris’te havadan müdahale yeniden başladı.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by NTV,NTV on twitter tweets Orman Fotoğraf

Bu evrak bu orman mukaddestir çünkü benim alın terim var şahsıma aittir Adnan Menderes babama vasiyeti var biz idam edilirsek arkandan gelen kim var babam benim ismimi vermiş bir de Alparslan Türkeş Adnan Menderes idam edilmesin o mektup bizdedir babam ona sahip çık biz de oğluna.

“Marmaris’te bir daha yangın çıkmaz artık, çünkü bu gidişle orman kalmayacak” Yeşil Sol Parti Muğla İl Eş Sözcüsü Murat Sütçüoğlu ve MUÇEP gönüllüsü Güngör Erçil iki gündür devam eden orman yangınlarını anlatıyor.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by bianet,bianet on twitter tweets Orman Fotoğraf

Orman rejimine tabi olmayan yerlerde sulak alan sınırlarını artık Cumhurbaşkanı belirleyecek.

@yilmazsozcu Teşekkürler Yılmaz bey kronolojik yaşantı orman yangınlarımız durumu. Sonuç var ama yoklar ve yok ediyorlar milletin aklı ile alay ederek. Yazıktır günahtır. Kronolojik bakanlar da bu kişiler..

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by aslanant,aslanant on twitter tweets Orman Fotoğraf

Yıldız Entegre ve Kastamonu entegre nin ağaç stoğu azaldı sanırım Orman yangını söndükten sonra enkazı kaldırma ihalesini kim alıyor ve kalan ağaçların temizlenmesi kime aitse orman yangınının faili odur #Mararis.

#SONDAKİKA Marmaris’te orman yangınının yaşandığı noktaya yakın yerleşim yerleri tahliye edilmeye başlandı.! Ülkemi yaktılar, yakıyorlar, ciğerlerimizi yanıyor 😞 #marmaris.

@enastaenistera Tabiki takdiri ilahi. Gecen sene inn bükü denilen ve hemen bordubetin yaninda yer alan koyda tuplu ve yangin cikarma ihtimali sifir bir mangalda kofte kizartmaya basladik. 20 dakkada orman geldi ve sondurun kullanmayin dedi. Bir hafta sonra o yangin cikti..

Orman yangınını söndüremeyen ABD, dünyayı yönetiyor ironik bir durum daha 😂🫣 ABD’nin New Mexico eyaletinde orman yangınları sürüyor.

@yukselhos Sene 2022 orman yakarak gizli hedefler aranıyor. 1 cm3 beyni olan bir insan dahi buna inanmaz. Kör komplo teorileri bu ülkede neden bu kadar prim yapıyor anlamak güç değil.

Yangın Söndürme uçağımız yoksa, bizde Pakistan gibi Ezan okuma ekibi kuralım, Ezan okuyarak orman yangınlarını söndürelim. Başka seçenek kalmadı..

@sgokbakar Provakatör şahan gökbakar Tiwitine eklediğin fotoğraf baktığın göklerden çekilmiş. Nasıl çekilmiş acaba, kendi özel uçağından!!! mı çektin yoksa Orman Müdürlüğünün müdahale videosundan mı kestin fotoyu NASIL BİR KİŞİLİKSİZLİKTİR SENİNKİ....

Ekonomiyi batirdiniz Çünkü beceriksizsiniz Orman yangınlarıni sonduremiyorsunuz Çünkü yangın söndürme işinde de Beceriksizsiniz Yalanmi Hala yangın söndürme uçağı helikopterleri ortalıkta yok.

@sgokbakar Orman yangını söndürme organizasyonu bir bütündür, havadan yavaşlatılıp karadan söndürülür, helikopter orman yangınlarında her zaman daha avantajlıdır ve o bölgedeki yangın havuzlarını kullanarak su lojistiğini daha seri şekilde yapıyorlar.

@ntv Orman yangınları, bilerek veya bilmeden yakan herkese, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmeden engellenemez!.

Çok üzücü.Ormanlar yaşamın sigortasıdır Orman olmazsa yaşam biter. Ormanlar yaşatılmalıdır. Geçen yılın yangınlarından ders alınmalıydı. Bir orman kaç yılda yetişiyor ?.

Bu ülkede her salise hüzün gündemim değişiyor. Acaba başka neye üzülsem? Orman yangınlarına mı, kadına/çocuğa şiddete ve tecavüze mi, ekonomiye mi, doktorların ve diğer nitelikli kesimin göç etmesine mı, adaletsizliklere mi? Offf liste mütemadiyen İmdat ya.

Orman yangını üzerinden siyaset yapanın, iki senedir pkk yaptığını bildiği halde devlete yıkmaya çalışanında Allahım sen belasını ver.

Yangının sönmesi için sistemden bu üçünden birinin çıkması elzemdir. Havadan müdahale (bir andan sonra sıcaklık artacağı için buharlaşma hızlanacaktır ve etkisiz kalacaktır) sıcaklığı azaltır. Artık asıl yöntem yanıcı maddeyi uzaklaştırmaktır. #marmaris.

Orman Fotoğraf,Orman Fotoğraf by Serhat Aydemir, Esq.,Serhat Aydemir, Esq. on twitter tweets Orman Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ahmet Çelik
  • ahmet çelik
  • Alex
  • Aykut
  • Aykut Erdoğdu
  • aziz ayboğa