Turkey flag

🕓

#pazar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Fazıl Say, Kaz Dağları için başlatılan ‘Su ve Vicdan Nöbeti’ne destek olmak için 18 Ağustos Pazar günü ’de Kirazlı Balaban’da bir konser verecek. Ben de orada olacağım. Gelin bu eşsiz güzelliğe hep birlikte sahip çıkalım!.

#pazar Twitter

#pazar Fotoğraf

#pazar - Twitter'da en iyi Tweetler

Yerli üreticilerin pazar bulma sıkıntıları var,yerli tüketerek destek olmalıyı.

Müthiş bir hüzünle uyandım. Sanki yaz tatili bitmiş 11 yaşında bir çcuğum da annemin kazanla su ısıtıp yıkadığı ve erkenden yatırdığı bir Pazar gününden sonra Pazartesi 6:30’da okul için uyandırılıp sabahın köründe zorla sıcak süt içirilerek okula yollanıyormuşum gibi bi his..

Malatya, perşembe Partizan’la bizimkinden daha yorucu maça çıkıp pazar ligin en istikrarlı takımını üçlüyor. Biz Kasımpaşa’yı yenemeyip yorgunluk bahanesi üretiyoruz. Kötüydük abi kötüydük..

hiçbir şey yapmadan sadece yatıp yuvarlandığım bir pazar günü 👍🏼 verimli gün diye buna derim ben.

pazar günü bile çalışan kanka yapmışlar, ben senle ne zaman buluşacam güzel yüzlüm.

Bence affetme yeteneğine sahip olmak iyi bir şey değil. Değil yani! Yetenek diyorum, çünkü bence bu bir İsterdim daha çok işe yarar daha vasıflı bir yeteniğimin olmasını. Bağışlanacak verilecek bir şey olsa çoktan gözden çıkarmıştım. Neyse olmayınca olmuyor işte #pazar.

04677 neme üzengili tamamlayıverme gerekçi #karşıyaka onaylanma umutlanabilmek (ilçe) #bornova Pazar asimilasyon tebersiz.

#pazar Fotoğraf

▪️İstanbul’da doğal afet olsun o gün tatilini bozmayıp ertesi gün gel. ▪️Yalandan Pazar günü zaten kapalı olan Kapalıçarşı’ya git. ▪️Yine yalandan tatilde bronzlaştırdığın teninin üzerine kırmızı İBB yeleği giy. ▪️Esnafın olmadığı çarşıda basına poz ver. Görev tamam 👏🏼👏🏼.

Hıncını 4 lü Aygaz’ı sürterek alan tek psikopatlık bana özgü değildir diye düşünüyorum 😬#BunuBirYereYaz #pazar.

Pazar boş yere geçiyor, dünyaya şükür, uzun zamandır bıkkınlık veren bir güne uyanmamıştım..

#BunuBirYereYaz İnsan sevdiğine Tam zamanında yetişmeli Vakit bu vakittir deyip yetişmeli Küsmeyi hedefleyeceğine Ayrılmamaya ant içmeli Her kavga nefret değildir Bazende daha iyi anlamak için şarttır >>> #pazar.

Bahçeye tesadüfen atılmış bir ç Kendiliğinden yetişen 8 kg karpuz kadar tatlı bişey !!! Yeter ki Mevla “Ol” desin🙏🙏🙏 Mutlu Pazar’lar 👋👋👋.

#pazar Fotoğraf

Herkese merhaba dostlar. Dün 500👉 yaparak güzel bir gün geçirmiş olduk. Pazar bülteni baya geniş bayangğzel maçlar var. Uygun bir maç ile bir Rolling yapmayı düşünüyorum. Bugün de 500👉 yapalım haftayı süper kapatmış olalım şimdiden hepimize bol şanslar olsun..

Bilmediğim bir şehirde bilmediğim bir tende uyanmak varken sen git pazar günü çalış.

Pazar günü bu saatte uyanmak bünye alışık değil ya neyse mutlu pazarlar size.

Bu tabloya bayılıyorum. Pazar günü tablosu olsun. The Evening - Vittorio Reggianini..

#pazar Fotoğraf

İnsanlığıyla var olmaları gereken bu dünyaya onları diğer canlılardan ayıran bir özelliğin eksikliğiyle kazık çakmış kişiler var #pazar.

@Greace_Kelly Günaydın Filiz. . Sağlık, huzur, mutluluk dolu güzel bir pazar günü dilerim ...

#pazar Fotoğraf

Terör nedeniyle en çok kayıp veren ülkeler 1970-2017 #pazar.

Bugün Kendimi selamlıyorum İnsan Sana Güveniyorum Saygıları Edip Cansever 🥰🤗 #Günaydın #pazar.

Sevgi garip bir yangın. Yaşaması için büyümesi gerek. O yangına herşeyini atacaksın; zamanını, gururunu, dehanı… (... Cemil Meriç) #pazar.

#pazar Fotoğraf

Pazar günü misafir çocukları yüzünden uyuyamayan ben herkese herşeyi yapabilirim..

Bugun Neye canımı sıkayım diye düşünürken hiçbirzaman hala Yada görümce olamayacağım aklıma geldi neden Ya neden 😕 #pazar.

ultrAslan Eski Başkanlarımızdan Oğuz Altay her pazar gecesi saat ’da @tv100 kanalında, TARAFLI programında, Galatasarayımızı ve spor gündemini yorumlayacak. Tüm Galatasaraylıların takip etmelerini tavsiye ederiz..

#pazar Fotoğraf

Fazıl Say, Kaz Dağları için başlatılan ‘Su ve Vicdan Nöbeti’ne destek olmak için 18 Ağustos Pazar günü ’de Kirazlı Balaban’da bir konser verecek. Ben de orada olacağım. Gelin bu eşsiz güzelliğe hep birlikte sahip çıkalım!.

Turkey En Popüler Eğilimler