Turkey flag

🕓

#Pazartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

/ 19:05 / Mekteb-i Sultani Pazartesi #GalatasaraylılarOmuzOmuza

#Pazartesi Twitter

#Pazartesi Fotoğraf

#Pazartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

#ROLLING Pazartesi Adım 3 240TL👉420TL Cliftonville 3 - 1 Newry City Toplam Gol: Gol Üst👉 Oranlar 👉@BWinnertr Üyelik için ; 👉.

Sırf söz dizisi için deli gibi pazartesi günlerini beklediğim zamanları bıraktım ve sözü bile izlemeyi bıraktıysam, ölmüşüm ben bea :(.

Trending In Turkey: YerliSosyalMedy İncitenCom Muharrem İnce asena günal #AğzınaSağlıkSOYLU Zeynep Çelik #YaşaMustafaKemalPaşa #yarımkalan #Gezi

Duyuru 📢 12 Kasım 2018 Pazartesi günü bitecek olan 2019 Mahalli İdareler seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 17:00’ye kadar uzatılmıştır..

Duyuru 📢 12 Kasım 2018 Pazartesi günü bitecek olan 2019 Mahalli İdareler seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 17:00’ye kadar uzatılmıştır. Fotoğraf

#BişeySöyliyimMi aslında güzel bir #pazartesi olabilir 🧐.

#BişeySöyliyimMi aslında güzel bir #pazartesi olabilir 🧐 Fotoğraf

Değeri bir yılda yüzde 43 artan 70’lik Rakı en çok artan yatırım araçları sıralamasında zirveye yerleşti 😅😅 #Pazartesi.

Duygularınızı, ve hissettiklerinizi gizlemeden dile getirmek Cesarettir. Ekmeğini emeğini paylaşmak gibidir. Duygu, ana elinden uzatılan sıcak bir ekmek gibidir. Insan bunu alınca tek başına yemek istemez Günaydın Dostlarım. Gününüz güzel olsun #pazartesi.

Duygularınızı, ve hissettiklerinizi gizlemeden dile getirmek Cesarettir. Ekmeğini emeğini paylaşmak gibidir. Duygu, ana elinden uzatılan sıcak bir ekmek gibidir. Insan bunu alınca tek başına yemek istemez Günaydın Dostlarım. Gününüz güzel olsun #pazartesi Fotoğraf

#Pazartesi sendromunu hafifletmenin en güzel yolu değil midir kahvaltı:-) 🌞 G Ü N A Y D I N 🌞.

#Pazartesi sendromunu hafifletmenin en güzel yolu değil midir kahvaltı:-) 🌞 G Ü N A Y D I N 🌞 Fotoğraf

Yokluğunda her sabah bozuk bir GÜNAYDIN atıyorum çocukluğumdan kalma eski kumbarama, geldiğinde sana güzel bir hoşgeldin almayı planlıyorum ... #Pazartesi #Günaydınlar.

Yokluğunda her sabah bozuk bir GÜNAYDIN atıyorum çocukluğumdan kalma eski kumbarama, geldiğinde sana güzel bir hoşgeldin almayı planlıyorum ...
#Pazartesi
#Günaydınlar Fotoğraf

Allah kapanan kapılarını tekrar açar korkma. Yeter ki sen aynı insanları tekrar içeri alma. Günaydı#pazartesi.

#Pazartesi #Günaydın mutlu ve huzurlu bir hafta olsun🦋.

#Pazartesi #Günaydın mutlu ve huzurlu bir hafta olsun🦋 Fotoğraf

G 🌴 N 🌴 Y D 🌴 N 😍 #pazartesi #günaydın ❣️.

G 🌴 N 🌴 Y D 🌴 N 😍 #pazartesi
#günaydın ❣️ Fotoğraf

Pazartesi çalışmamak için ne okunuyor bizde okuyalım fetih suresi değil okul yani.

Hayırlı, huzurlu, bereketli bir hafta geçirmeniz dileğiyle😊🙏 Gunaydinn, hayırlı sabahlar 🌞 Sendromsuz pazartesiler🍀 #Pazartesi.

Bir daha dünyaya gelsem cilalı taş devrinden bu tarafa geç İş yok, para derdi yok, gir mağaraya yat Mis gibi.🥴😴 #Pazartesi.

şuan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum şu saatte uyanılır mı gözünü seviyim ya #pazartesi.

Sobanın üzerine kolonya döküp alevleri seyreden, Mandalina kabuklarını sobanın üzerine atıp oda kokusu yapan, Sonra gece yattığında tavana vuran ateşin dansında hayal kurup uykuya dalan çocuklardık Ne ara büyüdük biz? Çocuksu sevinçlerimiz ne ara terketti bizi? #Pazartesi.

okul biter bitmez çalışmaya başladığım ilk gün haftalık iznimi #Pazartesi ye aldım bu lanet sendromdan kurtulmanın başka yolu yoktu☺☺☺.

ömrüm boyunca pazartesi erken kalkmak zorunda olacağım diye çok korkuyorum ama öyle gözüküyor.

Ne kadar çok hain varmış bu ülkede. Artık cahillik de denilemez buna, düpedüz soysuzluk. Ülkenin kurucusuna ölüm yıldönümünde dil uzatacak kadar soysuzsunuz. #AtatürkİlahDeğildir #Pazartesi.

Başlıyor muyuz canım. Yeni güzel gü Komik :) #Pazartesi.

Hiç uyumadan sabah 6 da Egenin Hamsisi setine gittim ve daha yeni eve gelebildim buraya kadar sıkıntı yok. Sorun sabah tekrar erken kalkıp çocuk oyununa çıkacak olmam. Kahrolsun #Pazartesi sendromu, yaşasın sonsuz uyku ✌.

Basim agridiginda elimi beynimin icine sokup o agri yapan seyi koparmak istiyorum ,bunlar hep #pazartesi sendromu 🤨 uyumak gerek 🙋‍♀️.

Ekmeğinin peşinden koşan adam için pazartesi sendromu diye bir şey #Pazartesi.

/ 19:05 / Taksim Tepebaşı (Kasımpaşa Stadı Üstü) Pazartesi #GalatasaraylılarOmuzOmuza.

/ 19:05 / Taksim Tepebaşı (Kasımpaşa Stadı Üstü) Pazartesi #GalatasaraylılarOmuzOmuza Fotoğraf

/ 19:05 / Mekteb-i Sultani Pazartesi #GalatasaraylılarOmuzOmuza.

/ 19:05 / Mekteb-i Sultani
Pazartesi #GalatasaraylılarOmuzOmuza Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler