Turkey flag

🕓

#pazartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

🔴 MAÇ GÜNÜ | MATCH DAY 🔵 ⚽️ Aytemiz Alanyaspor 🆚 Trabzonspor 🗓️ Pazartesi ⏰ 20:00 🏟️ Bahçeşehir Okulları Stadyumu 📺 beIN Sports 📲 #BugünGünlerdenTrabzonspor

#pazartesi Fotoğraf

#pazartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

Saat 06:00’da uyanıyorum artık! Yok öyle öğlen dersim var uyayım. Sabahçı oldum😳. ve tekrar mini mini birlerin örtmeni, Pazartesi sendromu da çekerim ben şimdi🤔.

pazartesi okul açılıyo instada üniye başlayanlara tavsiyeler postlarına bi bakalım bakalımmmmm.

Trending In Turkey: #Avlu Adana Demirspor #ağlamaanne #LeylaFM #TOLGSHOW #DünyaAlzheimerGünü semih özsoy Emre Bol

yeni eğitim öğretim yılım başladı. herkese pazartesi bana salı. öğretmenlik çok kral meslek 😎.

yeni eğitim öğretim yılım başladı. herkese pazartesi bana salı. öğretmenlik çok kral meslek 😎 Fotoğraf

17 Eylül 2018 Pazartesi yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili çaldı. İlköğretim haftası programı ile ilk dersimizi yaptık. Aramıza bu yıl katılan genç kardeşlerimize ve ailelerine Bahçeşehir Kolejleri ailesine hoş geldiniz diyoruz..

17 Eylül 2018 Pazartesi yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili çaldı. İlköğretim haftası programı ile ilk dersimizi yaptık. Aramıza bu yıl katılan genç kardeşlerimize ve ailelerine Bahçeşehir Kolejleri ailesine hoş geldiniz diyoruz. Fotoğraf

#TasarrufEtmekİçin Pazartesi sabah kahvaltımızı yapıp bol bol yiyelim ve bir hafta sıçmayalı Gerekirse şampanya mantarı desteği alınabilir 😁 Al sana tasarrufun babası @nihatsirdar.

Belediyenin yapıp yapıp yarım bıraktığı yerler gibi kaldık öyle. Günaydın #pazartesi.

Bu cuma gününe dolar 7 tl yi görür diye düşünüyorum yeni faiz artışı pazartesi öyle yönetilecek artık.İpler koptu 🐱.

#Çukur Cumali Koçovalıyla birlikte artık pazartesi geceleri uyku haramdır hoşgeldin Reiis💪💪💪.

Yeni başlangıçlar neden hep hüzün ve sıkıntı içerir? Mesela eylül, başlangıç ayı? Mesela pazartesi, başlangıç günü? #SenDeCümleniBırak.

Bi dakka bi dakka ben bu detayı yeni farkediyorum. Sen #SiyahBeyazAşk ‘tan sonra pazartesi günlerine bu diziyi mi koydun? Cidden bi gram aklın var mı merak ediyorum yoo vazgeçtim aslında etmiyorum olmadığına çok emin oldum şu an çünkü.

#çukur u tüm yaz boyunca bekleyip pazartesi geldiğinde çeşitli sebeplerden izleyemeyenlerden misiniz? Yalnız değilsiniz 😐.

Atv Salı’dan Cuma’ya kadar dolu geriye hafta sonu ve Pazartesi kalıyor #Cankırıkları iç pazartesiye koyup harcayacak kadar salak değildir diye düşünüyorum🤔Hafta sonu için ideal hatta Pazar gün olarak çok iyi bence👌🏻.

Görmeyen duymayan bilmeyen bırakmayan kalmasın . Kredi kartları dahil. #Pazartesi #çukur.

Görmeyen duymayan bilmeyen bırakmayan kalmasın . Kredi kartları dahil.
#Pazartesi #çukur Fotoğraf

Pazartesi gününü sevmemem için 2 neden ; 1-Sabah trafikten işe gitmek işkence 2-Akşam trafikten eve gitmek iş.

Anlık canlar:)@Formula1MyWorld sana ozel canısı haftaya pazartesi geliyorum:).

Anlık canlar:)@Formula1MyWorld sana ozel canısı haftaya pazartesi geliyorum:) Fotoğraf

Pazartesi bittiiii😥😄😄😄 Eve gidiyorum 😋😋😋.

Son 2 sezondur Pazartesi akşamları yaptığım gibi bu akşam da #Söz’ü izleyeceğim. Umarım bol reytingli, herkesin keyifle ve heyecanla bölümleri takip edeceği bir sezon olur.😊🙏.

Bu Pazartesi ni günler arasından çıkarsak sendrom felan kalmıycak 😒😁😂😃😄😉.

🔴 MAÇ GÜNÜ | MATCH DAY 🔵 ⚽️ Aytemiz Alanyaspor 🆚 Trabzonspor 🗓️ Pazartesi ⏰ 20:00 🏟️ Bahçeşehir Okulları Stadyumu 📺 beIN Sports 📲 #BugünGünlerdenTrabzonspor.

🔴 MAÇ GÜNÜ | MATCH DAY 🔵
⚽️ Aytemiz Alanyaspor 🆚 Trabzonspor
🗓️ Pazartesi ⏰ 20:00
🏟️ Bahçeşehir Okulları Stadyumu
📺 beIN Sports 📲 #BugünGünlerdenTrabzonspor Fotoğraf

#pazartesi tüm öğretmenlerin ortak derdi : Yarın ne giycez? :D İyi geceler :).

#pazartesi yarın okullar açılıyor heyecanlı mısınız geri kalmış ülkenin zavallı veliahtları.

Arkadaşlar bugün aslında Pazartesi olsa da biz ona beslediğimiz hislerin karşılığını tam olarak karşılayamasa da ona Trabzonspor diyoruz. Sevdamızı haykırmaya geldik 1 günlüğüne bu siteyi rehin almaya geldik.

2018-2019 eğitim-öğretim maratonunda , başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ve velilerimize başarılar 💫🇹🇷 #okullaracılıyor #pazartesi.

@Ama_ilkbahari @_BarBaroSV Sendromsuz bir pazartesi Mutlu geceler 😊 🎈 😴 🌠 🌜.

Eskiden çocuklar okul açılıyor diye sevinirdi. Şimdi yaz-kış kurs, okul, kamp yaptırıp rahat edelim diyen veliler daha çok seviniyor. Üstelik kar tatili veren valileri çocuklar seviyor veliler sevmiyor! Yeni eğitim-öğretim yılı sağlık, huzur ve kazanımlarla geçsin. #pazartesi.

Eskiden çocuklar okul açılıyor diye sevinirdi. Şimdi yaz-kış kurs, okul, kamp yaptırıp rahat edelim diyen veliler daha çok seviniyor. Üstelik kar tatili veren valileri çocuklar seviyor veliler sevmiyor! Yeni eğitim-öğretim yılı sağlık, huzur ve kazanımlarla geçsin. #pazartesi Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler