Turkey flag

🕓

#pazartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Son virajda durum: 1-AKP/MHP Destekleyeni: Öcalanlar(abi-kardeş)- Barzani 2- CHP/İYİ Destekleyeni: ık 3- SP (sadece kendi) Çok karışık. #kimlerkimlerle Bu nasıl bir tablodur? #23Haziran’ın sonucunu merak ediyorum? Sonrasını pazartesi konuşuruz..

#pazartesi Twitter

#pazartesi Fotoğraf

#pazartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

Emre Kaplan: Adem Büyük, pazartesi günü Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. (A Spor).

#pazartesi Fotoğraf

💥Adem Büyük, Galatasaray ile pazartesi günü sözleşme imzalayacak..

#pazartesi Fotoğraf

Emre Kaplan: Adem Büyük, Pazartesi günü Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. #SonSayfa.

#pazartesi Fotoğraf

@edanuraycc Şahsen ben tam olarak belamı alamamışım onu almaya gidicem pazartesi günü djdkmdndk.

Pazartesi sendromu nu atıyor leyla dil 😎😘.

#pazartesi Fotoğraf

Pazartesi günü eşimle birlikte istifa dilekçelerimizi vermiş kişiler olarak içimiz çok 4 yıldır üyenizim hiçbir artinizi gormedim. Uzun lafın kisasi varlığınızda bir yokluğunuzda! @sagliksen #SözleşmeliSendikadanİstifa.

CHP İBB Meclis Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Balyalı, “Sevgili dostlarım çok soru geldiği için meclis toplantımızla ilgili bilgi vermek istiyorum. İBB Meclis toplantımız 8 Temmuz Pazartesi günü yapılacak ve canlı olarak yayınlanacaktır” dedi..

#pazartesi Fotoğraf

M.Ö : Arkadaşlar yola çıkmışlardı (TD) ben de bir süre sonra onalara katıldım. Daha sonra zenginleşti, pazartesi toplantılarıyla genişledi. O kadar haklıydık ki fısıldasak bile haykırdığımız zannediliyordu..

Danışma Kurulunun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününün anlam ve öneminin belirtilmesi amacıyla Genel Kurulun 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü toplanmasına dair önerisi kabul edildi..

Sevgili dostlarım çok soru geldiği için meclis toplantımızla ilgili bilgi vermek istiyorum. İBB Meclis toplantımız 8 Temmuz Pazartesi günü yapılacak ve canlı olarak yayınlanacaktır..

Pazartesi 1487 sefer yaptık. Seferlerimizi %85 zamanında kalkış oranı ile icra ettik. Sizleri emniyet ve konforla zamanında gideceğiniz yere ulaştırmak için arkadaşlarımız sahada azimle çalışıyorlar. #THY 🇹🇷.

He he yolda sokakta gördüğünüz herkeste itiraf sayfalarını takip ediyor 😏 #pazartesi Not:Yazacak tag yok 😂😂 yemin ederim.

Ama erdoğan’da hata yaptı diye söze başlayan döneklerle , Tek başıma kalsam’da Hakkı savunacağım diyen Ümmet Aynı Davanın Adamı değildir ! #pazartesi @RTErdogan.

Günaydın #pazartesi 🌸 Hayırlı işler, bol kazançlı bir hafta olsun 🙇‍♀️ Huzur yakamızı bırakmasın, mutluluk bizimle olsun 💃😊.

Çok güzel bir gün olsun! #Pazartesi #evinizinoglumuratguloglu.

#pazartesi Fotoğraf

Şu pazartesi sendromu neden hiç bana uğramıyor diyordum, taa ki işsiz olduğum aklıma gelene kadar.

Seçimlerin sonucu ne olursa olsun, binlerce Khk ile mesleğinden ihraç edilen, binlerce MASUM kadını-erkeği, yaşlısı-genci varken #864Bebek Annesi ile Ülkeye tam bir demokrasi gelmediği sürece hiç kimse kazanmış sayılmaz. #pazartesi.

Vali’ye İt Diyen Size’ İtoğlu İt Derse Kızmayın Alınmayın! Herkes Hak Ettiğini Yaşİstanbul🤔#Pazartesi.

#pazartesi Başarılı şöförleri severim. Tebrikler :).

Bugün çok güzeldi yarın için haberleşelim😊Fedakar İstanbul halkı iyiki varsınız. Emeği geçen herkese teşekkürler.İlk defa sendromsuz bir Pazartesi yaşıcaz farkındamısınız?Söylenecek çok şey var ama şimdilik sadece susup ânı yaşayalım. #herseycokguzeloldu ve çok daha güzel olacak.

#pazartesi Fotoğraf

Pazartesi hepinizi belediyenin önünde bekliyoruz beybs!!!!.

ilk defa bir pazartesi günü keyifle uyuyacağım, okul yok aqqqqqqqq misssssss.

Son 24 saati Ahmet Telli’nin ölümsüz SIYRILIP GELEN’i ile selamlayalım. Belli ki dağların, denizlerin ve göllerin üstünden sıyrılıp gelmektedir seher Belli ki yakındır Doğayı ve hayatı sarsacak Saat Pazartesi günü Saraçhane de yeni bir Türkiye için şahane bir adım dileğiyle.

#pazartesi Fotoğraf

“Pazartesi Saraçhane’de buluşmak üzere”🙋‍♂️.

Son virajda durum: 1-AKP/MHP Destekleyeni: Öcalanlar(abi-kardeş)- Barzani 2- CHP/İYİ Destekleyeni: ık 3- SP (sadece kendi) Çok karışık. #kimlerkimlerle Bu nasıl bir tablodur? #23Haziran’ın sonucunu merak ediyorum? Sonrasını pazartesi konuşuruz..

Turkey En Popüler Eğilimler