Turkey flag

🕓

#pazartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Milletvekili yenin töreni tamamlanmıştır. Cumhurbaşkanlığı yemin töreni için 9 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat ’da toplanmak üzere, Birleşim saat ’de kapanmıştır.

#pazartesi Fotoğraf

#pazartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

Geçen sene Hafta içi (pazartesi) Bursa Deplasmanı kapalı gişe Deplasman özledik! NALÇACILILAR..

Geçen sene Hafta içi (pazartesi) Bursa Deplasmanı kapalı gişe Deplasman özledik! NALÇACILILAR. Fotoğraf

@AhmtttEbrr Pazartesı gerı gıdecez prenses bakalım hıc kalkmadan yatıyom:(.

Trending In Turkey: Didier Deschamps Harry Kane Fransa Dünya Kupası #intizar #ÖmerHalisdemir Yıldız Başkan Recep Tayyip Erdoğan

Dolar Pazartesiye kadar ani iniş çıkış yapacağı hissi var benden söylemesi Pazartesi Ve Salı günü ise ciddi düşüş olacak sonrası ise ani yükseliş..

09 Temmuz 2018, Pazartesi 1517 sefer yaptık. Bu seferlerimizi %81 zamanında kalkış oranı ile icra ettik. #THY olarak sizleri emniyet, konfor ile zamanında yerlerinize ulaştırmak, mutluluğunuza ortak olmak en büyük çabamız. Türkiye 🇹🇷 büyüyor, THY yüksekten uçuyor!.

Kız kardeşim şarkıcı olmuş haberim yok 😍 #pazartesi.

Ay vallahi şaka gibi bugün #pazartesi zannedip twit attım, sonra takvime bir baktım ki Salı sallanıyor ,ben şok. Artık günleri takip bile edemiyorum o.

Misler gibi yolculuk yaparsın içten içe sevinirsin rahat edersin, 3-5 kendini elit sanan dingo gelir hic kendisi sussa telefonu susmaz. Banane senin evdekilere aldigin hediyelerden, banane balayına giden kardeşinden ! #pazartesi #iyigeceler.

Hor baktık mı karıncaya ? Kırdık mı kanadını bir kuşun ? Vurduk mu bir ceylanin yavrusunu ? Ya nasıl kıyarız insana ? #Pazartesi.

Hor baktık mı karıncaya ?
Kırdık mı kanadını bir kuşun ?
Vurduk mu bir ceylanin yavrusunu ?
Ya nasıl kıyarız insana ? #Pazartesi Fotoğraf

Düşünün bugün hem pazartesi hemde 98/3 yerlerinin açıklanmasını bekliyorum.

EN BÜYÜK YATIRIM İNSANA VERİLEN DEGERDİR TÜM KURUM YÖNETİCİLERİ HİZMET ODAKLI GÖREV YAPMALARI VATAN GÖREVİDİR OKUMUŞ GENÇLERİMİZE İŞ OLANAKLARI SAGLAYIP REFAH SEVİYESİNİ YAŞAM STANDARTLARINA GÖRE YÜKSELTMEMİZ LAZIM MUHASIR MEDEN. ERİŞİMİN TEMEL DİREGİDİR @RT_Erdogan #pazartesi.

Güneşsin sen ışık saçmalısın sıçaklığı ne yapıcan, insanlarda çok sıcak kanlı mesela ama bak ışık saçamı Ne diyorum bn böle olmamışım sanki #pazartesi gününden tevelit Neyse susuyim.😶.

Orda zebellah gibi #pazartesi dururken nasıl çarşambayı sel alır anlamı.

Türkiye de güncel bir haftalık yaşam; Pazartesi; rahmet dileme Salı; kınama Çarşamba; lanet okuma Perşembe; şehitler ölmez Cuma; hayirli cumalar Haftasonu: parti kavgalarina Başardını #pazartesi.

9 Temmuz pazartesi Güllük gülistanlık ülkemde gazete manşetleri (!) #trenkazasi.

9 Temmuz pazartesi
Güllük gülistanlık ülkemde gazete manşetleri (!)
#trenkazasi Fotoğraf

Allah yolunda yaptığım bir iş için asla özür dilemem. - Seyyid Kutup #pazartesi #seyyidkutup.

Bilim ve Sanat Yaz Okulunda bugü Çocuklar Pazartesi sendromunu hakkını vererek yaşıyor. Sabah ilk atölyeleri; Felsefe Atö Tartışma konuları: Gerçeklik Nedir?! Kapıdan bakıp, ben de Peki Matematik gerçek midir?! diye sorup çıktım. Uykuları tamamen açıldı..

Bugün Pazartesi. KAP gelecek diyenler saat 5’e kadar ensenizdeyiz. KAP gelmezse size iyi söveceğiz..

GÜırlı haftalar güzel 🙋‍♀🌞🌸🍒 #pazartesi.

Kendi oğulları tutukluyken, gelinleri ev kirasını ödeyemezken, torunları okula yırtık ayakkabıyla giderken üçüncü umre ziyareti için para biriktiren anne babalar hariç herkese günaydın 🙇 #Pazartesi.

Bugun #pazartesi RTE nin taç giyme töreni. The hip hip Çok özel kraliyet ailesi fotoğrafları.😂😂😂.

Bugun #pazartesi RTE nin taç giyme töreni. The hip hip Çok özel kraliyet ailesi fotoğrafları.😂😂😂 Fotoğraf

İmtihan bu ya; Balığın gönlü çöle vurulur ... Yeni güne Bismillah #pazartesi 🙈😉💫🦋.

İmtihan bu ya; Balığın gönlü çöle vurulur ... Yeni güne Bismillah #pazartesi 🙈😉💫🦋 Fotoğraf

#gunaydin bir #pazartesi günü yine erken uyanmak mükemmel değil gününüz güzel geçsin 😘😘.

RABBİ! İmanımıza Selâmet, Rızkımıza Bereket, Yuvamıza Saadet, Cümlemize sağlık sıhhat ihsan eylesin inşallah 🙏 Yeni Haftaya BİSMİLLAH #pazartesi.

RABBİ!
İmanımıza Selâmet,
Rızkımıza Bereket,
Yuvamıza Saadet,
Cümlemize sağlık sıhhat ihsan eylesin inşallah 🙏 Yeni Haftaya BİSMİLLAH #pazartesi Fotoğraf

24 Haziran’da sonlanan Meclis, Bakanlar Kurulu’na yetki devri yaptı. Pazartesi tarih olacak Bakanlar Kurulu da yetkiyi dün gece Cumhurbaşkanı’na devretti. Devredilen yetki devredilir mi? [Kural tanımayan rejimde her şey olur] [YENİ] TT GÜNDEM.

Milletvekili yenin töreni tamamlanmıştır. Cumhurbaşkanlığı yemin töreni için 9 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat ’da toplanmak üzere, Birleşim saat ’de kapanmıştır..

Turkey En Popüler Eğilimler