Turkey flag

🕓

#PazartesiSendromu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

DEVRİMİ ANLAMIŞ OLANLARIN DAİMA ONU KORUMAYA GÜCÜ YETECEKTİR (KEMAL ATATÜRK) UYAN TÜRK MİLLETİ !!!! DEVRİM ELDEN GİDİYOR ... #PazartesiSendromu

#PazartesiSendromu Twitter

#PazartesiSendromu Fotoğraf

#PazartesiSendromu - Twitter'da en iyi Tweetler

Erdoğan: Bu Kapitalizm Nelere Muktedir Orman Morman Ne Var Ne Yok Kesiyor 2 Gün Sonra Kalyon İnşaatın Yapacağı 553 Villa Projesine Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Onay Verdi Beykoz’da Doğa Katliamı Olacak 5 Bin Ağaç Kesilerek 553 Villa Yapılacak.! #PazartesiSendromu #güvenilmez.

#PazartesiSendromu Biz #EmeklilikteYaşaTakılanlar bu sendromu her zaman yaşıyoruz. Artık Pazartesinin değil, tüm günlerin SENDROMSUZ olmasını istiyoruz. Sadece Hak ettiğimiz EMEKLİLİĞİMİZE kavuşmak istiyoruz. Çokmu şey istiyoruz..

#PazartesiSendromu İnsan nekadar zor koşullar altında yaşıyorsa yada halk nekadar ezilmiş,bitkin,yoksulluk içindeyse,okadar büyük bir inatla cennette ödüllendirilmeyi bekler,hele birde bu arada yüzbin papaz,din adamı,ve birtakım spikolasyonlarla onların bu hayallerini++.

En son kız kardeşimle birlikte vakit geçirmek için bir partiye gittiğ yarım saat durmayıp ‘ölmek istemiyorum’ diye tribe girmiştim. Sabrın sonu kemoterapi ama bekleyemiyorum. 😂😂😂 #pazartesisendromu değil her gün sendrom yaşıyoruz @BuseGneses.

Sevdiği işi yapanlar için pazartesi beklenen bir gündür 🙂 #PazartesiSendromu.

Ayağı tökezliyen cümlelerim var benim ve uyuyunca hapsoldugum rüyalar Demeyecegim😊 gayet iyiyim😂 tweeter da akım bu ya:melonkolik ve bohem hâlde olmak😅 #PazartesiSendromu.

#PazartesiSendromu bu videodan sonra kalır mı?Aşığımmmmm bu çocuğaaaaaaa😬.

Sorun sadece Pazartesi olması mı? Şahsen ben her gün sendromlardayım #PazartesiSendromu.

#PazartesiSendromu @AliTufanKirac 😂 Pazartesi sinirimi bozan herkese beddua 😂.

#PazartesiSendromu İstanbul da bu ilacı bulabileceğimiz eczane var mı....

#PazartesiSendromu
İstanbul da bu ilacı bulabileceğimiz eczane var mı... Fotoğraf

#PazartesiSendromu Bi : gidin ya sendrom sendrom bi bitmediniz. Pazartesi gitmeyin o zaman işe okula bu kadar ağlayacaksanız o zamanda salı sendrom olurdu demi amk.

Bakamayacağın, hayatı boyunca mutsuz olacak çocuklar doğur, sonra Allah rızkını verir de. Haksızlığa karşı sus Allah cezası verir de. İki elin, iki ayağın tutmasına rağmen dilen Allah razı olsun de. #PazartesiSendromu işte 😑.

#PazartesiSendromu genelde olduğu idda edildiyse de bende hergün sendromlu olduğundan pazartesiymiş perşembeymiş oymuş buymuş farketmiyor.

#PazartesiSendromu İşte erkek anası olmak bunu Anayım.

#PazartesiSendromu
İşte erkek anası olmak bunu Anayım Fotoğraf

Ağaç ne kadar yüksek oIursa oIsun, yaprakIarı yine de yere düşer… #PazartesiSendromu.

Oooof hafta sonu dinlenemeden pazartesinin bataklığına düş hayata dair seçimlerimi yanlış yaptığımı düşünüyorum. Karakterinin düzgün olması hayat standartlarını yükseltmiyor. Tam tersi eşeklik kazandırıyor. Neyse anırıyorum “aaaiiii” #PazartesiSendromu.

Bu gece tüm zamanların en hüzünlü şiirini yazabilirim. Ben onu sevdim ve bazen o da beni sevdi. #Pazartesi #pazartesisendromu.

Bu gece tüm zamanların en hüzünlü şiirini yazabilirim. Ben onu sevdim ve bazen o da beni sevdi. #Pazartesi #pazartesisendromu Fotoğraf

Bir iIk gibi yaşayacağım içimde, kaIan son sevgi parçasını seninIe, sakın ayrıImayaIım aşkım öIsem biIe eIIerinde. #PazartesiSendromu.

Ben seni bir kum tanesine adını yazacak kadar değiI sahiIdeki tüm kum taneIerine adını yazacak kadar çok seviyorum. #PazartesiSendromu.

İnsan yalnızca söylediklerinden değil, sustuklarından da sorumludur. — Aziz Nesin #pazartesisendromu.

İnsan yalnızca söylediklerinden değil, sustuklarından da sorumludur.
— Aziz Nesin #pazartesisendromu Fotoğraf

Biz her ne kadar sosyetenin ciIaIı taşIarında dans etmesini biImesek de, soğuk doIunayda şeytanIa azraiIIe dans etmesini iyi biIiriz. #PazartesiSendromu.

#PazartesiSendromu da neymiş #EmeklilikteYaşaTakılanlar ın sendromu yanında.

DEVRİMİ ANLAMIŞ OLANLARIN DAİMA ONU KORUMAYA GÜCÜ YETECEKTİR (KEMAL ATATÜRK) UYAN TÜRK MİLLETİ !!!! DEVRİM ELDEN GİDİYOR ... #PazartesiSendromu.

DEVRİMİ ANLAMIŞ OLANLARIN DAİMA ONU KORUMAYA GÜCÜ YETECEKTİR (KEMAL ATATÜRK)
UYAN TÜRK MİLLETİ !!!!
DEVRİM ELDEN GİDİYOR ...
#PazartesiSendromu Fotoğraf

Sigarayı bırak, Hayatı bırakma #pazartesisendromu @1920yesilay.

Sigarayı bırak,
Hayatı bırakma #pazartesisendromu @1920yesilay Fotoğraf

Bir kadının kaderi; sevdiği adamın ihanetiyle, sevmediği adamın sadakatı arasında çizilir… #PazartesiSendromu.

Turkey En Popüler Eğilimler