Turkey flag

🕓

#perşembe Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İdman raporu | 18 Temmuz Perşembe Detaylar 👉.

#perşembe Twitter

#perşembe Fotoğraf

#perşembe - Twitter'da en iyi Tweetler

Hayırlı perşembeler arkadaşlar inşallah bu cuma, perşembe günü güzel geçenlerin perşembe tadında güzel olur 😝😝.

Günaydı 🍀 Bugünü perşembe zannedip Alarmı perşembeye kurup Cuma günü alarmsız uyanmakta çalışma sevdasına dahil mi?!😀😅.

#picemiyeti Tüm aksiliklere rağmen dünyanın en mutlu insanı olarak ayrılıyorum aranızdan. Bir kere daha yüzlerce iyi ki koydum cebime, binlerce şükürle doğrulttum belimi. Haftaya Perşembe yeniden 🌺 Ve, çok seviyorum 💙.

Haftaya Perşembe Gecesi Aynı Yerde Umut Sokağında Görüşmek Üzere Kendinize İyi Bakın Allaha Emanet Olun 🙏👋🙋‍♂️ #picemiyeti @picemiyeti.

Haftaya Perşembe yeni yaşım geliyor üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum abi @benreha #picemiyeti.

Kalan sahlar da bu mahallede bizimdir ! @picemiyeti ❤️ Haftaya Perşembe 23:59’da yine yeniden Cemiyet’te. . SARILMAYA; Son 6 Gün❤️ @picemiyeti #picemiyeti Şafak ANKARA✌️.

Haftaya perşembe yine yeniden Cemiyette ❤️ Kendinize iyi davranın 🌹🙏 @picemiyeti #picemiyeti.

Bu gecede sarhoşuz. Haftaya perşembe yine yeniden cemiyette görüşmek ü #picemiyeti.

Bir Perşembe daha bitti haftaya Perşembe görüşmek üzere PİCEMİYETİ 💙#picemiyeti.

İdman raporu | 18 Temmuz Perşembe Detaylar 👉.

#perşembe Fotoğraf

Beni ben yapan yegane şey,benden olmayandı #Perşembe.

#perşembe Nerede bir türkü söyleyen görürsen korkma yanına otur. Çünkü, kötü insanların türküleri ! Günaydınnnnn🙋‍♀️🌹.

Allahım Senden, beni rahmetine ulaştıracak ve bağışlamana vesile olacak şeyleri, her türlü günahtan uzak kalmayı, her türlü iyiliği elde etmeyi ve sonunda Cennete kavuşup Cehennem ateşinden kurtulmayı diliyorum. Sabahın hayr ve bereketi üzerinize olsun inşaAllah #perşembe.

#perşembe Fotoğraf

İnsan için en zor şey, her gün insan kalmaktır. Cengiz Aytmatov #Persembe.

Sular hep aktı geçti, Kurudu vakti geçti! Nice han,nice sultan tahtı bıraktı geçti! Dünya bir penceredir! Her gelen baktı geçti!... #GüzelBiŞeyYaz Kapalı,kasvetli bir #Perşembe sabahından herkese; Günaydınlar, Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu Gününüz güzel geçsin.

#perşembe Fotoğraf

Selam olsun,Gözümün görmediği ama Yüreğimin Hissettiği Güzel İnsanlara,Bir tutam Sevgi,Bir tutam Dostluk ve Bir tutam Mutluluk gönderiyorum,Hep Mutlu olmanız Dileğiyle,Huzurlu ve Bereketli bir gün olsun,Günaydınlar Dostlar 🙏👋☕️❤️💕☘️🌿🌸💐 #Günaydın #Perşembe.

#perşembe Fotoğraf

Hayat diyorum Ne kadar güzel Evlat gibi Ciğerine basmayı bilirsen Rüzgarla saklambaç oynayıp Güneşe ninni söylersen Dalgalarla dans edip Güvercinleri beslersen Yaşamayı bilirsen Hakkını verirsen ğba Baş Huzurlu,mutlu bir gün dilerim💫 Günaydın Hayırlı sabahlar #Perşembe.

#perşembe Fotoğraf

Günaydın!! Belkide insana verilen en değerli armağan içten ve samimi olarak gülebilmektir. Hayırlı sabahlar güne gülümseyerek uyanabilenlere. #Günaydın #Perşembe.

#perşembe Fotoğraf

Günaydı Hayırlı Yeni güne #Persembe.

#perşembe Fotoğraf

Ebû Hureyre’den rivayet edildiğine göre bir adam Peygamberimize(sav) gelerek bana öğüt ver dedi. Peygamberimiz de(sav) : “Kızma” isteğini bir kaç sefer tekrarladı.Peygamberimiz de(sav) her defasında “Kızma” buyurdu. (Buhârî, Edeb76) Hayırlı Sabahlar 💕 #Perşembe.

Ziyanı yok, gülüşü yeter bize. Elveda Asya. Elveda selvi boylum al yazmalım. Bitmemiş türküm benim. #GüzelBiŞeyYaz #Persembe.

#perşembe Fotoğraf

beni gelin edemeyen annem yastağaç ve fırınları gelin etmiş, en üstte poşetteki de çeyizlikleri: borcam 😂😂😂😂😂 #instagramDELETE #perşembe.

#perşembe Fotoğraf

Hiç kimse vazgeçilmez değil şu Hatırlatayım dedim 😉 #GüzelBiŞeyYaz #Persembe.

İyi ki Doğmuşum Hayat ..... Geçmişim İçin ESTAĞFİRULLAH ..... Bu Günüm İçin ELHAMDÜLİLLAH ..... Yarınım İçin İNŞÂALLAH ..... #Perşembe 🧿 ❤.

#perşembe Fotoğraf

Kulübümüzün Futbol Altyapı Organizasyonu İle İlgili İş Birliği Tanıtım Toplantısı, 18 Temmuz Perşembe Günü Yapılacak.

Turkey En Popüler Eğilimler