#PolisPromosyondaKararlı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#PolisPromosyondaKararlı Twitter
B.
B.

Promosyonu polise vermek yerine, bankaların emniyete araç hibe ettiği idiası doğru mu? Yalan mı? #PolisPromosyondaKararlı.

Bu teşkilat kimsenin babasının çiftliği değil, bizler de kimsenin babasının çiftliğinin amelesi değ #PolisPromosyondaKararlı.

Sen hangi cüretle benim hakkım olan konuda tasarruf hakkını yine benim kati suretle rızam olamayacak şekilde tasarruf hakkını kendinde buluyorsun, benim hakkım üzerinde söz sahibi benim sen değilsin. #PolisPromosyondaKararlı.

Sayın EGM, henüz sonuçlandırılamamış olan emniyet teşkilatının promosyon anlaşmasının revize edilmiş halinin bir an evvel açıklanmasını ve meslektaşlarımızın hakettiği promosyonu tastamam vermenizi talep ediyoruz. #PolisPromosyondaKararlı.

#Vakıfbank 3 yıla 75 ben verdik deyin , pazarlık yapmayız #PolisPromosyondaKararlı.

Önceden rekor kırarak en düşük promosyona imza atan emniyet yeni bir rekora imza atacak mı? #PolisPromosyondaKararlı.

Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir dönemde, her ilde şube şartı aramak ihaleye baştan eli zayıf bir şekilde girmektir. #PolisPromosyondaKararlı.

Yürütmeyi Durdurma Kararı #PolisPromosyondaKararlı.

#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf,#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf by ADRENAL,ADRENAL on twitter tweets #PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf

Normal bir dille, güzel mi güzel sevindirici mi sevindirici bir açıklamayı bekliyoruz artık #PolisPromosyondaKararlı.

#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf,#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf by POLİCEMAN,POLİCEMAN on twitter tweets #PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf

Tüm kurumlar anlaşmaları yenilerken siz değerli büyüklerimizden hayırlı bir haber gelmesini çok istiyoruz artık bizi üzmeyin #PolisPromosyondaKararlı.

Hakkımız olan parayı talep ediyoruz. #PolisPromosyondaKararlı.

Emniyet teşkilatı ile Vakıfbank arasında tarihinde yapılan maaş promosyonu anlaşmasının ekonomik şartlar gözönüne alındığında çok düşük olduğu açıktır. İncelenmesini talep ediyoruz. #PolisPromosyondaKararlı #PolisPromosyondaKararlı.

Polis hassas görevlerde bulunmakta ve işine odaklanması gerekmektedir. Bu yüzden bu konunun bi an önce halledilip saygı değer polislerimizin kafası rahatlatılmalıdır #PolisPromosyondaKararlı.

Bkz. TDK > oyalamak nedir #PolisPromosyondaKararlı.

#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf,#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf by Ofansif Orta Saha,Ofansif Orta Saha on twitter tweets #PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf

Yıllarca büyüklerimiz halkımıza sahip çıksın polisinin yanında olsun diye bekledik ancak malesef sadece gaz vermekle yetindiler kit kanaat yaşamaktan bıktık usandık #PolisPromosyondaKararlı.

14 ) 3 yıl peşin istiyoruz #PolisPromosyondaKararlı.

@RTErdogan suriyelilere bedava ev iş maaş polise hak ettiği promosyon nerde? #PolisPromosyondaKararlı.

Anlaşmayi iptal Biz gidip kendimiz anlaşalı Kendi paramızın dilencisi #PolisPromosyondaKararlı.

mc
Mc

Hakkımızı isterken bile korkuyoruz hakkımızı başka bişey değil#PolisPromosyondaKararlı.

faal çalışan bir o kadar emeklisi şehidi gazisi ve onların ailelerini görmezden gelemezsiniz !!! #PolisPromosyondaKararlı.

Sayın Vakıfbank, emniyet mensupları masada konuşulanları bilmek istiyor ve eşit bir anlaşma talep ediyor. #PolisPromosyondaKararlı.

Çok bekledik çok Sayın EGM, yeni promosyon anlaşmasını ne zaman açıklayacaksınız? #PolisPromosyondaKararlı.

Siyaset yok karalamak yok hakaret yok, masum bir hak talebi #PolisPromosyondaKararlı.

EGM nin yapacağı açıklama çok basit Vakıfbankla olan anlaşmayı iptal ettik bütün bankalar davet edildi üç yıllık promosyon anlaşması karşılığı en yüksek fiyatı şu banka verdi onlarla anlaşma yapıldı bütün teşkilata hayırlı olsun çok zor olmasa gerek #PolisPromosyondaKararlı.

Bizler DİK duruyoruz Sızlerde DİK durup hakkımızı bize teslim ediniz #PolisPromosyondaKararlı.

#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf,#PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf by Polis promosyonunu istiyor,Polis promosyonunu istiyor on twitter tweets #PolisPromosyondaKararlı Fotoğraf

Milyarlarca TL kâr açıklayan vakıfbank; adil bir promosyon verirsen hiç birşey kaybetmezsin aksine insanları kazanırsın #PolisPromosyondaKararlı.

Süreçle ilgili bilgilendirilelim lütfen ne asamadayiz. #PolisPromosyondaKararlı.

Bu platform Nevşehir değil ki balon uçsun Polisin silahı kalemdir yazıdır elle tutulur delildir dilden çıkan buhardir #PolisPromosyondaKararlı.

Geceyi 100 bin twitle kapatıyoruz güzel🙏 herkesin eline sağlık zaman ayırdığınız için teşekkür ederim🙂 #PolisPromosyondaKararlı.

#PolisPromosyondaKararlı Sayın EGM promosyonu yapmak cokmu zor vakıf vermiyorsa diğer bankalar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ali g.
  • Ali Gündüz
  • Alkol
  • ALİ G.
  • Amatör Spor Haftası
  • #antalyatravesti
  • #atatürküsevmiyorum
  • Çalışma Bakanlığında