Polonya Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Polonya Twitter

Bu geceye dair notlarim: Polonya nasil yuksek puan alamaz Azerbaycan birkac ulkeden 12 puan aldigi halde nasil halk oylamasindan 3 puan alir Spain poposunu acmasaydi 1. Olur muydu?? Ukrayna 600 puanlik sarki miydi o ? #Eurovision.

Bu arada escye ne kadar sovsekte hayvan gibi zevkli format aq oyna devam hacı seneye umarım tuttururuz geçen sene tek atmıştık bu sene polonya olmadi maalesef..

Ukrayna favorilerimdendi. Polonya ve Azerbaycanı daha yüksek bekliyordum. Azerbaycan net 3 den fazla almalıydı #Eurovision.

@Eurovisn_Turkey Polonya Hollanda Yunanistan Portekiz vs ülkelerin üstünde bitiren bir moldova var ukraynayi söylemeye gerek bile yok halk oylaması yarışmayı katletti.

AŞKENAZ YAHUDİLERİ; Rusya, Polonya, Macaristan gibi Doğu Avrupa ülkelerinde yaşamaktadırlar. KAYNAK-Haim Nahum (Siyonizm İdeali Peşinde Koşan Bir Hahambaşı) Hüseyin Serkan Elönü.sayfa: 12-13 Aşkenaziler. 👇.

Polonya Fotoğraf,Polonya Fotoğraf by cerkezhasan1876🇹🇷,cerkezhasan1876🇹🇷 on twitter tweets Polonya Fotoğraf

Fransa Polonya Finlandinya Çek Cumhuriyeti haksızlığa uğradı nettt #Eurovision2022.

@Eurovisn_Turkey Azerbaycan, San Marino, Gürcistan, Polonya, Karadağ ve Romanya bu arada..

Fakat efendim hepsinin ötesinde olmak üzre, polonya temsilcisini bağlayıp yüzüne oturmak istiyorum.

@seriesmovieswb Ukrayna normal sartlarda bile kazanabilirdi sarku guzeldi ama polonya azerbaycan ve avusturyanin bu kadar dusul halk oylamasi almasi sacma otesiydi tas gibi sarkilardi ..

@semacelikk Romanya, Polonya ve Finlandiya da çok farklı sayılmaz. Hiçbiri ilk 10 göremedi. Nereden tutarsan tut elde kalıyor..

@kelebekfirtinas Ukrayna normak sartlarda da kazanabilirdi sarkisi gercekten guzel ama polonya asil kazanan olmaliydi azerbaycan 3 avusturya 2 puan polonya 105 puan nasil alir halktan. Juriyi salla zaten les bir oylama yapti..

@polonya_ Всегда было похуй, просто опять перемога, я даж не смотрел ни разу).

@TurkishCobbler Polonyali arkadaşlar ile birlikte üzden Polanyanin daha fazla puan almasini da fena puani aciklaninca,bizimkiler ukrayna kazansin demeye heyecan yapmayin zaten onlar kazancak cok bitmez,polonya da duzenlenir.

@chplisultan Estonya ve polonya çok güzeldi bence bide avusturalyanın sahmedeki hali değil de ilk yayınlanan hali çok güzeldi.

Arnavutluk, San Marino, Avustralya, Çek, Karadağ, Polonya, İspanya gibi birçok ülke, seneye katılmama kararı alsın. Birkaç yarışmacıyla çevirsinler yarışmayı..

Evet güzelim ben de çok severim Polonya’nın Başı Belada albümünü.

Polonya Fotoğraf,Polonya Fotoğraf by Kürşat 2JZ,Kürşat 2JZ on twitter tweets Polonya Fotoğraf

Kitap gibi film! Pociag – Gece Treni Yapım Yılı: 1959, Polonya Yönetmen: Jerzy Kawalerowicz.

@detectivebellic Cocugun da sucu yok ya hayvan gibi bir potansiyel nasıl harcanır full hd izledik. Polonya 10 sene daha final göremez.

@okudumbutwiti Evet -Abd milyonların sefil yaşadığı, ırkçılığın hala varolduğu, nazi partisinin yasal olduğu bir bok çukuru -Sovyet-Nazi Polonya (destek drğil) saldırmazlık anlaşmasından önce Almanya-İng arasında Londra anlaşması yapılmıştı. Sovyetler bu anlaşmadan ürküp saldırmazlık imzaladı.

@santrifujcu Düşünsene hayatımızda meryem boz sayesinde olimpiyata gitmiş polonya macı gidiyor dedigimiz an meryem boz bizi olimpiyata götürü rezil olduk dedigimiz an sayesinde rusya macini alı Olimpiyat şampiyonu abd ile maçı 2-0dan 2-2 ye ++.

Ukrayna normal sartlarda bile kazanabilirdi ama polonya azerbaycan ve avurturyanin tas gibi saglam sarkilari hic bir sartta bile bu kadar az oy almaliydi. Almanya ve fransada sonunculugu hak etmediler. #Eurovision.

@dincerguner Sahneye çıkıp hep birlikte sıçsalardı bile birinci olacaklardı zaten. Olan Polonya ve İspanya’ya oldu..

@Eurovisn_Turkey Australia 2 puan aldı sadece, şaka mısınız? Hollanda, Polonya 11 ve 12.,.

Bu arada Eurovision ile ilgili bu gecenin son twitini atıyorum. Polonya’nın yarışmada Ukrayna’yı Ukraynalılardan bile daha ateşli desteklediği gerçeği 😅.

Sıralama birazcıkcık farklı olsa da 7/10 Moldova acayip başarı Polonya maalesef beklentilerin çok altında kaldı Ermenistanı vb 7-10 yazılanlar tartışmaya açık lakin Kıbrıs’ın 2022’de Yunanistan’a halen 12 verdiği bir yarışmada nasıl bir hakedişten söz edilebilir orası da meçhul.

Polonya Fotoğraf,Polonya Fotoğraf by Asım 🇧🇪,Asım 🇧🇪 on twitter tweets Polonya Fotoğraf

#Avrupa: Türkiye, Fransa, Ukrayna, İspanya, İsveç, Almanya, Finlandiya, Norveç, Polonya ve İtalya.

Nil
Nil

@OOkanKK Sanmıyorum, Ukrayna’nın komşularından birinde olabilir mesela Polonya ile araları çok iyi.

Polonya’nın Ukraynaya 12 puan ateslemesi ama Ukraynanın PL ye 1 puan bile vermemesi. Umit Özdağ olsa Ukraynalıları geri yollamıştı ahagsgf.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Aleyküm
  • alişan tekinler
  • #AnadoluEfes
  • #AnkaradaKatliamVar
  • Aston Villa
  • Avrupa Şampiyonu