Pontus Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Pontus Twitter

Değerli Trabzonspor yönetimi, kutlamalara davet ettiğiniz Matthaios Tsahouridis 19 Mayıs 1919’u sözde Pontus soykırımı yıldönümü olarak anan bir kişi. Eminim bilmiyordunuz. Lütfen kutlamaya gölge düşürmesin. Fenerbahçeli bir dosttan uyarı..

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by Ümit Özdağ,Ümit Özdağ on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Trabzonspor yönetimini tebrik ederim. Türk İstiklal Savaşı’nın ilk gününe, 19 Mayıs 1919’a Pontus soykırımı diye hakaret eden Yunan istihbaratının Pontus elemanlarına geçit vermediniz ve vatansever Trabzon halkına yakışanı yaptınız..

Matthaios Tsahouridis’in, Trabzonspor’umuzun Şampiyonluk kutlamalarına katılmasına ve gölge düşürmesine karşı çıkmıştık. 19 Mayıs 1919’u sözde Pontus soykırımı yıldönümü olarak gören bu sanatçı artığının, bugün 19 Mayıs’ta Instagram paylaşımını ve kinini size bırakıyorum….

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by Adem Taşkaya,Adem Taşkaya on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Bir Türk Milliyetçisi olarak ve Pontus düşmanı olarak söylüyorum. Takımda Yunan Futbolcu ortamda festival var. Ordan birisi buraya gelip iki gıy gıy yapacaktı. Ümit Özdağ denen arkadaş samimi değil ve hedefçi. Ben biliyordum da herkes görmüş oldu..

Yıllardır Trabzon ‘lular,Rum tohumudur,Pontus artıklarıdır gibi sözüm ona aşağlama sıfatlarıyla Ümit özdağ gibiler tarafından hakarete uğradık. Bugün de aynı hakaret bir Yunanlı sanatçı üzerinden Ümit Özdağ tarafından Fenerbahçe ‘li bir dost (!) olarak yapıldı.Tepkimiz bunadır..

#Pontus Karadenize pontuscular cirit atıyor yurdun heryeri cirit sahasına döndü gerçi ciritler Türklüğe saplanıyor lakin acı hissi yok covit aşısı yerine sakinleştirici mi vuruldu millete acaba..

Sevgili arkadaşlar, geçen yıl Pontus propagandası yapan bir hesabı ifşa etmiştik. Bu propaganda sayfası aynı isimle yeni bir hesap açtı. Hesabı açar açmaz beni ve arkadaşlarımı engellediği için hesabın yeniden açıldığını tesadüfen ve geç gördük. Hesap büyümeden fişini çekelim..

trabzon insanına terörist, bölücü pontus diye hakaret edenler, trabzon yeryüzünden silinsin diyenler, fenerbahçe kulübü twitter sayfasının provokatör admini, bir şehri kine bulayanlar yargılansın #alikoçyargılansın @EmniyetGM @adalet_bakanlik.

Hem bölücü Kürtçüyü, hem Pontus Rumcuyu Hem Dindar görünümlü gizli Ermeniyi gönülle… Devletin kaymağını onlara cefasını Türk’e yükle… O Osmanlıdaydı… Bitti… Burası Türk Devleti, Türkiye Cumhuriyeti….

@Elcolmandante61 @umitozdag Pontus rumcu yunanlı’lar sahneye çıkmadı ,sesi colmandan çıktı , hayırdır senin derdin ne ?.

Sözde Pontus Soykırımı, Ermeni Soykırımı yalanı tutmazsa diye ortaya atılmış bir yalandır. Aynı 1915 tehciri gibi soykırım denilen olayda da Türkler Rumları değil Rumlar Türkleri katletmiştir. Trabzon halkı bu yalanı savunan yunan şarkıcı bozuntusunu şehirlerine almamalıdır..

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by Cumhuriyetin Bekçisi,Cumhuriyetin Bekçisi on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Tanrı, Pontus çetelerinin katliamlarından zor kurtulan dedene nenene rahmet etsin.

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by Bozkurt Kutlubey Paşa,Bozkurt Kutlubey Paşa on twitter tweets Pontus Fotoğraf

@umitozdag Pontus Rumcular birer birer sessizliğini bozuyorlar..

Türk yurduna üşüşen alçakların, Pontus yandaşlarına şamar olup inen kahraman vatan evladı Osman Ağa ! Vatan sana minnettardır. (Veysel Çavuş).

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by ATATÜRKİYE,ATATÜRKİYE on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Pontus Tum hayalleri ile yaşayanlar için tüm gerçekler. Bilgisel detayları ile devam edecektir..

Pontus meselesinde şu Fener patriği dinler arası bir şeyler projeleri kapsamında Trabzon’da çok geziyormuş 90lar sonunda. Dönemin Trabzon valisi bir takım engellemelerde bulunmuş. Hataya atamışlar orada şahibeli bir şekilde ölmüş..

Yes Pontus - It is important to remember where you came from. GIVE. THE. GOAL #lufc.

Ümit Özdağ: “İmamoğlu, 19 Mayıs’ta ‘19 Mayıs Pontus soykırımıdır’ iftirasını atan adama konser verdiriyor. Allah aşkına zerre kadar milli kimliğin yok mu?”.

Ağzını topla ulan terbiyesiz herif. AB vakıflarının popüler hedefi olan Çerkes-Laz-Pontus etnik ayrıştırıcılık zırvalarına maşa olmuş sözde sanatçıların Türk yurdunda işi ne? Biz de nefes aldığımız sürece sizin gibi stratejik salaklarla ve bölücü vatansızlarla mücadele edeceğiz..

.
.

fenerbahçeli değilim ama bazı trabzonsporlular iki gündür neyin kafasını yaşıyor anlamakta zorlanıyorum. dün pontus muhabbeti yapan tipe sahip çıkma bugün de kendi yurttaşına düşman gibi saldırma. hayırlısı olsun.

2019 yerel seçimlerine giderken İmamoğlu’na Pontus vs üzerinden ırkçılık yapan AKPliler dedesinin gazi olduğunu öğrenince susmuştu.Şimdi de aynı meseleyi küçük partiler sanatçılara uyguluyor, hedef gösteriyorlar..

Son zamanlarda planlı olarak karadeniz de bir pontus propagandası çalışması yapılıyor, bu çalışmalar sinsi sinsi yürütülmeye çalışılıyordu lakin artık mızrak çuvala sığmaz hale geldi. Ekrem İmamoğlu apolos lermi konserini 19 mayısta tesadüfen düzenlemedi..

Çünkü Ekrem İmamoğlu Pontus Rum soyundan gelmektedir gizli Türk düşmanıdır saklayabildiği kadar bunlar Atatürkçü görünen ama gerçekte Türk düşmanı olan kişiler ..!.

Üfffff bu lanet yerde her şekilde pontus, her şekilde teröristiz, ne kastınız be arkadaşım..

7️⃣Yunan istihbaratı tarafından kullanılan bu şahısla poz verenlerin ısrarla Trabzonspor ve Pontus paçavrasını bir araya getirme sebebi ne,?🔽.

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by HER TÜR YOBAZ BÜKÜLÜR 🇹🇷🇺🇦🇦🇿🇰🇿,HER TÜR YOBAZ BÜKÜLÜR 🇹🇷🇺🇦🇦🇿🇰🇿 on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Bayrak inmez,Ezan dinmez diye bu vatan için şehit olanlarin nesilleri olarak, @umitozdag in Fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalişip biz Trabzonlulari Pontus diye afişlesi bizleri son derecede rencide etmiştir. #Trabzonspor.

Pontus Fotoğraf,Pontus Fotoğraf by 🅺🅻🅾🅾🅿 🅸🆂🅼🅰🅸🅻,🅺🅻🅾🅾🅿 🅸🆂🅼🅰🅸🅻 on twitter tweets Pontus Fotoğraf

Böyle bir adamı desteklemek ve begenilerin yarısından cogunun profilinde Türk bayragı olması toplumumuzun ne kadar cahil oldugunun belirtisidir..

Apaaaaa, notita del capitán Pontus con Sky, donde dice que a Christian Eriksen le encantó el club y la cultura escandinava, cuando el llegó todo fue increíble desde el primer día, y aseguró que lo están convenciendo para que siga unos años más 🥹🥹🥹.

Bir pontus rumundan daha cok delirme alametleri beklerdim 😁 cıks bu olmamış !😂😁🤣.

@AlekSir19 @fenerrmedya “Ayrılıkçı Pontus Mavri Mira terör örgütünün taraftarları İstanbul’un göbeğinde Türklere saldırıyor.” dememiş ya adam. Niye kışkırtma olsun?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Atatürk
  • Avrupa Şampiyonu
  • Çerkes
  • Bir Japon
  • Buse Naz Çakıroğlu
  • Busenaz Sürmeneli