Pozisyon Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Pozisyon Twitter

Bu çirkef camianın kalecisi Muslera’nın saha dışına çıkarak yaptığı saldırı sonucunda skandal bir karar çıkmış, pozisyon sarı kartla geçiştirilmiştir. Kamera kayıtlarından ceza yazan TFF, bu olaya ne kadar müdahil olacak hep beraber göreceğiz verilecek veya veril(e)meyecek tüm….

SKANDAL: Ahmet Oğuz, Pozisyon sonrasında Zorbay Küçük, kırmızı mı değil mi bakacağız dedi. Bana daha dikkatli oynamamı söyledi.

Pozisyon Fotoğraf,Pozisyon Fotoğraf by P İ T B U L L,P İ T B U L L on twitter tweets Pozisyon Fotoğraf

Daha açık pozisyon yok çizgi falan hikaye apaçık ortada. OFSAYT YOK!.

Pozisyon Fotoğraf,Pozisyon Fotoğraf by ya yeter be,ya yeter be on twitter tweets Pozisyon Fotoğraf

hande yine çapraz bomboş anthinin bloğuna vurdu 😄 her maç şöyle bir pozisyon görmezsek ölür müyüz acaba 😄.

@Aliye1907fb @Fenerbahce Hocam onu göz ardı etmiyorumda pozisyon zenginliğimiz yok baskı boğan bir futbol tarzımız yok bu maçı alsak önümüzdeki hafta takiliriz bıktık artık diken üstünde maç izlemekten 🤦.

@atavratpitbull @TFF_Org Anlamiycak bisey yok, pozisyon uzagindaydi bence yan hakem kirmizi dedi elini arka cebine goturdu,o ara kulaklikdan dur ver kirmiziyi sonra VAR dan sariysa dönersin.

Fenerbahçenin Sevilla maçında ilk yarı penaltı dışında pozisyonu yoktu. İkinci yarıda da Ardanın katkılarıyla iki pozisyon bulduk ama o Arda oynamıyor. Savunacak konu kaldı mı?.

@BaIkolik dakika 19 iken senin görmen gereken net kırmızıyı hakem göstermiyorsa dakika 38 deki pozisyon için ofsayt ya da değil tartışmasına giremezsin. O kırmızıyı verse o iptal olan gol hiç olmayacaktı belki..

@ajansfenercom Rossinin önündeki oyuncunun ayak açılarına dikkat edin bacaklar açık ofsayt değil pozisyon bu açı ülkede her şey çok kötü üzgünü.

@ajansfenercom Öyle yamuk cizgimi olur her pozisyon da var 2 dakika bekliyor hayirdir Lale Orta hanim Telefon mu ediyor odaya.

@gokhangenc_ @Fenerbahce Adil olmak gerekirse osayiyi de konuşalım. Ama şuan bu pozisyonu konuşana kadar onun önüne geçecek bir çok pozisyon var konuşulacak..

@Yldrm7K @SportsCubuklu Kerem aktürkoğlu vurda sarı bile görmemişti. Kasımpaşa maçındada aynısının daha sertini yaptı sonuç oyna devam. O yüzden fazla konuşmayın. Kendinize bakın. Osayinin pozisyon kasti değil..

Pozisyon Fotoğraf,Pozisyon Fotoğraf by Mertcan YILDIRIM 🎗️,Mertcan YILDIRIM 🎗️ on twitter tweets Pozisyon Fotoğraf

@ahmetercanIar Adamsan kırmızıyada konuş. Ama adam değilsin. Bu arada pozisyon ofsayt. Şimdi otur ağla..

Var teknolojisini kullanıyorsunuz, Ofsayt kameranız yok. Tek bir kameranın çekimi ile nasıl ofsayt olduğuna kanaat getiriyorsunuz. Eğer bu pozisyon ofsayt ise en az 3 faklı noktadan çekim yapılıp göstermeniz gerekmiyormu ??? Yoksa konu Fenerbahçe olunca, anlaşılmayan tek açı….

@obiraslan_91 @ertemsener Masabaşıları görüyoruz senelerdir, o gün kırmızı diyemeyip bugün söylemekle olmuyor pozisyon açık şekilde görünüyor kırmızı değil, iyi forumlar..

@ertemsener Dürüst ol dürüst verilmeyen ofsayt denilen o saçma sapan pozisyon onların attığı gol Furkana verilmeye kırmızı bunları da konussa.

@EnSuperLig Cidden o pozisyonda faul bile yoktu. İkinci sarı diyorlar. Valencianın aynı pozisyonlarda ligde bir çok gol attı ama faul verilmedi gol verildi. Ha fenerin golü tartışmaya açık pozisyon. Gösterdikleri kamera açısından ofsayt var.

@Fenerbahce Yalnız pozisyon ofsayttı golün ilk tekrarında bile belliydi vardan döneceği.

@enkigurFB Tamamdır kardeşim GS iynamadan kazanınca bize de puan versinler olsun bitsin yahu sahada sütun yok Valencia in pozisyonu dışında bir tane pozisyon yok şut yok sen ne anlatıyon oldu olacak topla oynama yüzdesine bir de pasa da gol yazsınlar Maç 5-1 maşallah gelsin şampiyonluk.

@buzzspor ulan yıllardır aynı algılardan bıkmadın bahsettiğin pozisyon faul bile değil.

@ahmetercanIar Lan düdük 10 kişi kalınca nasıl gol atacaktın bu 1 ikincisi pozisyon net ofsayt, ofsaytın yorumu mu olur önde adam işte ne zırvalıyorsun!.

@cneyttjk Boşuna demiyoruz kurgu Beşiktaş üzerine kurulu. Beşiktaş kazanmasın, kupa almasında kim alırsa alsın. Aynı pozisyon bizde olsa tereddüt etmeden kırmızı çıkar. Bunların hepsi karaktersiz..

@AlexBelozoglu @resatcan_ozbdak Oldu tüm maç otursun orda 2 tane pas atsın biz 15 pozisyon yiyelim.

@Berrardii ligi erteleyelim play off çıkaralım bu hakemlerle bu lig yürümez derlerdi ayno hareket osaayinin ayağına böyle bassa boş yapmayın bu pozisyon net oğlu net kırmızı hakem de tam çıkarıyordu müdahele ettiler vardan.

@_AslanPencesi_ Lale orta mhk başkanımız kamu oyu acıklama bekliyor bu pozisyon hakkında.

@WirtzTurkiye @epikmessianlari 4 tane net pozisyon kaçırdı.1 Tanesi harcanamayacak kadar özeldi.

@night05prox @GlarungYeni Abi bahsettiğin pozisyon net ofsayt zaten neyin sarısını istiyorsun?.

@alpcemyesil Bu kadar mı ruhsuz olurlar koskocaman bir ilk yarı ofsayt pozisyon a kaldık oda golmu goldeğilmi diye bakıyoruz yazık sıradan takım haline getirdi vizyon başkan Ali Koç.

@ertemsener O pozisyon nasıl kırmızı ya , adam bilerek basmıyor ve o kadar da şiddetli değil abartmayın,, etkileşim alacaksınız diye bu böyle şeyler paylaşmayın yakışmıyor sizin gibi futbol insanına.

Bu ofsayt çizgileri halis mi? Stat içerisinde kaç tane kameranız var kritik bir pozisyon için tek görüntü alabiliyorsunuz. Kaçıncı yüzyıldayız aga biz? Bu ligde VAR sistemi varsa adam akıllı yönetin de pozisyonları herkes görsün kimse kimsenin günahını almasın. #ALYvFB.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çare Terim
  • Çağlar
  • #çarşamba
  • Barış Alper
  • Batuhan
  • Bavulunu
  • #BeştepedenStajÇıksın
  • Bitti