Turkey flag

🕓

#ProblemDeğil Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Attığımız her gol, yıkılmaz sandıkları fildişi kulelerinde kapanmaz gedikler açacak. #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Twitter

#ProblemDeğil Fotoğraf

#ProblemDeğil - Twitter'da en iyi Tweetler

#ProblemDeğil Bizi 7 kişiyle devirmek için bile hakemin penaltısına muhtaç olanlara karşı her daim başımız dik, alnımız ak olacak..

Biz taraftar olarak sizlerin arkasındayız. Yeterki siz dik duruşunuzu, azminizi ve mücadelenizi kaybetmeyin. #ProblemDeğil maçı kazanmamız yada kaybetmemiz. Biz sizlerin azminizi biliyor ve görüyoruz..

#ProblemDeğil Fotoğraf

Türk futbolunda bize karşı yapılan her haksızlığa karşı dimdik karşınızda duracağı Bu ezildiğimizin veya korktumuzun anlamı değil tam tersi onurlu karakterli mücadelemizin karşılığıdı #problemdeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

Ekuban: Hocamızın en beğendiğim özelliği tutkusu. Bence onu diğerlerinden ayıran en önemli özellik bu. Onun yüzüne baktığınızda size samimiyetini ve tutkusunu aktarabiliyor. Farklı diller konuşsanız da bunu anlayabiliyorsunuz. #TrabzonsporFarkı #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

Ekuban: Taraftarlarımız beni genelde Onazi ile karıştırıyor. İlk zamanlar Onazi olmadığımı anlatıyordum ama sonraları hiç bozmadan Onazi gibi davranmaya devam ettim. #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

Bu takım artık üretiyor futbolcu takımdaşlık aidiyet oyun sistemi çevreler tarafından unutulmuş o güzel efendiliği hatırlatıyor futbol nasıl oynanır futbolcu nasıl olur hepsimi herkese öğretiyor böyle devam uşaklar tabelaya takılmayın #problemdeğil @erdalhos sürdürebilir oyun.

Trabzonspor’a olan Sevgimiz hiçbirzaman bitmeyecek.#Problemdegil @GurbetciGencler.

Ümit Öztürk yardımıyla yeneceğimize varsın onurlu #ProblemDeğil.

İhanetin bağrına hançer olup saplandık ve sonunda mükâfat yiğitlikle suçlandık#problemdegil.

Bir BEŞİKTAŞ taraftarı olarak sonuna kadar arkanızdayı Sapına kadar destekliyorum Türk futbolu bu pisliklerden elbet bir gün kurtulacak !!! Hiç #ProblemDeğil ... !!!.

Ne zaman olduğunu bilmediğimiz bir zamanda bitecek bir hayatta, bizi biz yapan şeylerle kol kola, kimin ne düşüneceğinden çok vicdanımızın ne diyeceğini düşünerek ilerliyorsak ve bundan rahatsız olanlar oluyorsa; gülümseyerek ilerlemeye devam edeceğiz. Çünkü #ProblemDeğil..

Oturduğun mekanda masadaki sandalyeyi isteyene #ProblemDeğil alabilirsiniz dediğimde icra memuru gibi hepsini götürmesi masa ve ben kalmamız. Kardeş ben geçseydim oraya çok zahmet verdik sana da tüh!.

#aklımagelmisken Reklam reklam reklam bütün postlarını anasını bellediniz. Bi salın milleti arkadaş ... #ProblemDeğil de diyemiyorum reklamdan postlar görünmüyor bu ne amk ya 🤬.

Resmine bakarak da uykuya dalabilirim. Resmine bakarken kokunu içime çekerek de hayatta kalabilirim. #ProblemDeğil.

Kariyerinin daha ilk zamanlarinda cok onemli bir maça ciktı. Zor bir atmosferde cesurca titremeden oynadı. Bir maçın ne kadar kirli ne kadar adaletsiz ve haksızlığa müsait olduğuna şahit oldu. Ama müthiş bir tecrübe oldu bence de #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

bu kirli düzeni altin yürekli çocuklar degistirecek #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

2010 2011 şampiyonu trabzonspor,şikecisi fenevbahçe,fetöcüsü salatasaray,bu düzenin devam etmesini isteyen AKP dir #ProblemDeğil seçimde ders var.

#problemdeğil Tabiki hemde ağlayabilecek kadar ağlaya bilmek büyük nimet.

Özel Haber: Yusuf Yazıcı ve Arda Akbulut penaltı pozisyonunda ne konuştu. Arda: Abi valla penaltı değ Yusuf: #Problemdegil sen bu formayı giyerek ne kadar iyi olduğunu gö Detaylar>.

#ProblemDeğil Fotoğraf

- Bakmak ve gö Bazen bakarsınız görmezsiniz ama biz gözle ve gönülle görmeye devam edeceğ #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

Av ya da avcı olmak mesele değil. Ben şunu hep savundum; asla avı, avcıya götüren bir köpek olmayacaksın. #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

#ProblemDeğil bizim kayabeytiğimiz 3 puan sizi yarışta tutabilir ancak sene sonu eliniz boş kalacak, Dilerim kupada bizle karşılaşmadan elenmeyin, lig için ne kadar itikleselerde ancak yarışta olursunuz.

Trabzonsporumuz için #ProblemDeğil gerisini siz düşünün!.

Attığımız her gol, yıkılmaz sandıkları fildişi kulelerinde kapanmaz gedikler açacak. #ProblemDeğil.

#ProblemDeğil Fotoğraf

Türk futbolunun içine çöreklenmiş kan emici vampirleride kazıyacağız #problemdeğil.

Turkey En Popüler Eğilimler