#ProtestoEdiyorum Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ProtestoEdiyorum Twitter

Jelibon başkan, giderek daha çok hadsizleşen geri kafalılar, bir türlü inmeyen fiyatlar, maaşını beğenmeyen vekiller vs… Kimi, neyi, neden #ProtestoEdiyorum diyorsanız yazın, paylaşalım….

Ek bütçe yapıyoruz diyerek ek vergilere maruz bırakanlar, ekonomik krizin sahte olduğunu söyleyenler, dün söylediğinin tersini yapanlar vs… Kimi, neyi, neden #ProtestoEdiyorum diyorsanız yazın, paylaşalım….

Cuma sabahı protesto sabahı. Kimi, neyi, neden #ProtestoEdiyorum diyorsanız yazın, paylaşalım….

Aynaya bakıp şahsının maaşına 40 bin TL zam yaparken halka zamları reva görenleri #ProtestoEdiyorum.

Bir genç adaletsizliği ve liyakatsızlığı o kadar iyi analiz etmiş ki, “Peygamber efendimiz ‘İşi ehline verin’ demiş. Ama bu gün o eğilsem kasıt Mal, Mülk sahibi olanlar…” #NeOlacak #ProtestoEdiyorum.

Öyle bir ülke düşünün ki; Entelektüelleri İslamcıların demokrasi getireceğine inansın. İşte Türkiye öyle bir ülke. Entelektüelleri İslamcıların demokrasi getireceğine inandılar ve toplumu da buna inandırdılar. #ProtestoEdiyorum #asgariucret.

RABBİMİZ Bizleri yapılan zulüm ve haksızlıkları bildiği hâlde kayıtsız kalan kör, sağır ve dilsiz şeytanlardan etme. AMIN 🤲 #Hayırlıcumalar #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Berrin,Berrin on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

ÜÇ GÜNDÜR ASGARİ ÜCRET GÖRÜŞÜYORLAR 25000 TL ALAN BAKAN İLE 35000 TL ALAN SENDİKA BAŞ MECLİSTE 1 VEKİL MAAŞLARI HEPSİNİN OYU İLE % 4O 14 ASGARİ ÜCRET OY VERMEK HARAM #ProtestoEdiyorum.

#asgariücret çalışmaları sürerken dün bir dakika içerisinde tüm partilern ittifakı ile 40 bin lira olan milletvekili maaşları 56 bin liraya yükseltildi #ProtestoEdiyorum Benim Babam 4 ay önce emekli oldu hakkıyla. Emekli işçiye ₺ reva gören yamyamlara 56 bin₺ haram olsun!.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Süsenber ÇAKICI,Süsenber ÇAKICI on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Vekil maaşlarını #ProtestoEdiyorum 😠 #vekilmaaşlarıbütçeyeyük indirilsin Bu ülkede 2500tl maaş alan emekli var… yazıklar olsun.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by fatma,fatma on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Sadece 20 gün önceydi Chp nasılda Batıya teslim olmuştu Neyse ki devleti bunlar yönetmiyor Batı her istedigini alırdı Bu TESLİMİYETÇİ zihniyetten #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Ferhan Demir,Ferhan Demir on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#Survivor2022AllStar ŞAMPİYON NİSA olacağını tahmin ediyordum. Ancak Acun buna cesaret edemez diyordum. Türkçesi bile düzgün olmayan, Türk örf adetlerine uzak birini Şampiyon yapmaz diyordum. RezilSezona RezilŞampiyon #ProtestoEdiyorum.

Durum buyken hükümetten çokta bişey #ProtestoEdiyorum #asgariuecret.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Sedatt,Sedatt on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Anne merhameti almadan büyüyen çocuk otomatikman, onun intikamını şiddet, asosyalite, egoizm vs sonuçlarla Ana Baba ve milletden acı bir şekilde alacaktır. Ebubekir SOFUOĞLU #ProtestoEdiyorum #BuBöyleGitmez.

Litresi 7 lira olması gereken benzine 29 TL,9 Lira olması gereken motorine 30 TL,4 Lira olması gereken LPG ye 11 TL para ödüyoruz zorunuza gitmiyor mu ? #ProtestoEdiyorum #hayirlicumalar.

🗣Türkiye Komünist Partisi: Bir tarikat şeyhinin cenazesiyle birlikte laikliğin de cenaze namazı kılındı. demiş.. Laikliğin namazı kılınmaz, Ancak cesedi yakılır Paris lağımına dökülü #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Ramazan Yıldız 🇹🇷,Ramazan Yıldız 🇹🇷 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Aaa unuttum 6lı masada olma şerefine nail olup da dün geberen adama gani gani rahmet eyleyenleri ayrıca #ProtestoEdiyorum.

1997, Trabzon Uzungöl 2022, Bugün Uzungöl. Twit bu kadar ... #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by bahar demir💙💛,bahar demir💙💛 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#ProtestoEdiyorum Vekil maaşlarına gelen zammı oy birliği ile kabul edilmesini #ProtestoEdiyorum.

Demir çelik piyasasını manipüle ederek fiyat istikrarını bozan, konut sektöründe fiyat artışına sebep olanlara devlet balyozu Çapulistler neden sesiniz çıkmıyor? 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 #ProtestoEdiyorum #DünyaReisiErdoğan.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by 𝓜𝓮𝓻𝔂𝓮𝓶,𝓜𝓮𝓻𝔂𝓮𝓶 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#Survivor2022AllStar Acun tiyatrosuna giden tüm yarışmacıların elleri mahkum. Hiç biri hakkını arayamaz. Fırça da yerler, haklarını da yedirirler. Tv8 de çok acı bir tiyatro kurulmuş. Elden birşey gelmez. ŞAMPİYON NİSA Adem reis üzülme. RezilSezona RezilŞampiyon #ProtestoEdiyorum.

En kalitesiz kumaş olan polyesterden olmasına rağmen etiket fiyatı 800lira, denetimsizlikten başka bişey değil sadece ev kiralarını sınırlamak yetmiyor TÜM PİYASAYA DENETİM ŞART #ProtestoEdiyorum #ZAM2022.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by ZAHİDE53🌸🌴,ZAHİDE53🌸🌴 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#ProtestoEdiyorum Millete kansiz diyen,et yemesinler diyen memlekete tek bir faydası olmayan biri vekillik yaptığıni düşünüyor maaş yetmiyormuş o maasi ne yapiyorsun diye sorarlar insana #istifaet vekillik yapmiyorsun zaten.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Elif,Elif on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#KHK dan dolayı görevinden insanları aldılar. Onulu memurları göreve almayanları #ProtestoEdiyorum.

@nihatsirdar 1 yıl çalışıp tatile 3 gün tatile gidememeyi #protestoediyorum 🤦🏼‍♀️.

Her öğrenciden 340 tl sınav için para alıp salondaki bir öğrencinin maaliyetini 3 saat orada gözetmenlik yapan öğretmene vermeyen #ösym yi #ProtestoEdiyorum 210 tl nedir ya mazota ancak yeter!!!.

Hayatımızın bir parçası olan risk, hedeflerin belirlenen zaman dilimleri içinde kayba uğrama ve zarar etme olasılığıdır. Risk gelecek zamana bağlı olduğundan, oluşabilecek tehlike ve tehditlerin kayıplar yaşanmadan atlatabilmesi için riske hükmet zorundayı #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Baki Toraman,Baki Toraman on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

#ProtestoEdiyorum 9 bin zam Emekliye 1bin TL Adaletiniz mehametimiz batsın Sizleri seçenn halk Halk olmasa hiç bir hiçsiniz.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Kral Şakir 🇹🇷🇹🇷,Kral Şakir 🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

İnan Chp zihniyetinden başka daha gerici v geride bırakan bir zihniyet yok yaboz Maarrem .. #ProtestoEdiyorum #DünyaReisiErdoğan.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Ay☆️,Ay☆️ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

56 bin Türk lirası maaş alıp uyuyanları #ProtestoEdiyorum.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çağrı
  • #ÇözümBasit
  • Ümraniye
  • Başakşehir
  • Bağımsızlık Günü
  • BedelliCezası DenklikHakkı