#ProtestoEdiyorum Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ProtestoEdiyorum Twitter

Yalakalıkta sınır ve ayakkabı tanımayanlar, en ucuz çorba 30-40 liraya satılırken Meclis’te 6 liraya çorba içip sindirebilenler vs… Kimi, neyi, neden #ProtestoEdiyorum diyorsanız yazın, paylaşalım….

Cuma sabahı, protesto sabahı. Kimi, neyi, neden #ProtestoEdiyorum diyorsanız yazın, paylaşalım….

Timeline da Selda Bağcan Millet İttifakı Alpay Maliye Bakanlığı Venüs Balık Sera Kadıgil Ahmet Hakan Muharrem İnce Burcu Esmersoy #ProtestoEdiyorum Gündemleri. Troller algı kasadursun, AKP li 22 Yıl sonunda Alım Gücünün geldiği noktanın en net özeti..

Balık tutmayı sihhikdir et, bana balık #ProtestoEdiyorum #HayırlıCumalar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by HAYIRETDİN YOLYABDI 🕊️,HAYIRETDİN YOLYABDI 🕊️ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

“KYK borçları silinsin” teklifinin 550 çeşit yemeği 3 kuruşa yiyen milletvekilleri tarafından reddedilmesini #ProtestoEdiyorum.

📌 Yine Başladılar içi boş vaatlerini sıralamaya 📌 Yine başladılar yaptıkları rüşvetleri, hırsızları ve pisliklerini örtbas etmek için onu yaptık bunu yaptık demeye 📌Yine başladılar bizim allahımız var ya onları 📌Ve yine başladılar iftira atmalara #ProtestoEdiyorum #dolar.

İşçiden, maaşı cebine girmeden vergisi kesilirken, patronlar beyanlaeı üzerinden vergilendiriliyor. Sendikaların vergi dilimi %10 ile sabitlensin talebini duymazdan gelen hükümet,beyan ettiklerini dahi ödemeyen patronlara af getiriyor. Patrona Var İşciye Yok‼️ #protestoediyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by UMUT ✪ ✊✌️,UMUT ✪ ✊✌️ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Ne zaman adam oluruz biliyor musunuz? Bir koli yumurtaya sahip olabilmek için seni o yumurtaya muhtaç edenlerin kölesi olmayı reddettiğimiz #ProtestoEdiyorum #HayırlıCumalar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by HAYIRETDİN YOLYABDI 🕊️,HAYIRETDİN YOLYABDI 🕊️ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Bu şekilde peynir satılmasına sebep olanlari #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by öz fenerbahçeli ⭐⭐⭐⭐⭐,öz fenerbahçeli ⭐⭐⭐⭐⭐ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Aradan 9 seneden fazla süre geçmesine rağmen bir arpa boyu yol alınamamasını, hatta vize başvurularımızın reddedilmesini #protestoediyorum @nihatsirdar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Dolu Metrobüs🚎,Dolu Metrobüs🚎 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

@nihatsirdar Türk halkının bir tatlı olarak çok sevdiği baklavayı, yapılan zamlarla isot acı biberine çeviren bu sistemi #ProtestoEdiyorum ekonomistler uyuyor mu?!!!!!.

@nihatsirdar Memleketimin her bir karış toprağının talan ediliyor olmasını #ProtestoEdiyorum.

@nihatsirdar Çöl bedevisi karşısında koca bir ülkeyi Medine Dilencisi durumuna düşürenleri #ProtestoEdiyorum..

@nihatsirdar #GSS yani yazı ile ‘zorunlu’ ‘Genel sağlık sigortası’ aylık prim ödemelerine gelen %50 zammı #ProtestoEdiyorum.

@nihatsirdar Çocuklara tecavüzü engellemeyip, Çocuklara tecavüz haberlerini engelleyenleri #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

Bir nesli kaybediyoruz 😡😡😡 #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Hakan Topal,Hakan Topal on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Bu rezilliği #ProtestoEdiyorum kadınları , kızlarımızı rahat bırakın . @nihatsirdar acilen bu iklim değişmeli.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Seyfi özırmaktepe. 𓅪 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️,Seyfi özırmaktepe. 𓅪 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

@nihatsirdar Alti yaşinda ki çocuğu gelin edenleri, allayıp pullayip adamın koynuna sokanlari, bunu bilip duyup susanları, bu olayi yalanlayip yobazlari aklamaya çalısanlari kim varsa baştan sona #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

@nihatsirdar 20 yıldır ülkeyi tek başına yöneten ve herşeyin sorumlusu olanların 2023 de ülkeyi düzelteceğini söyleyen ve buna inanan kafayı #ProtestoEdiyorum @kafaradyo #NihatlaMuhabbet.

@nihatsirdar Ben hala karanlık sabahlarda yol almayı #ProtestoEdiyorum.

@nihatsirdar Tüm eğitimsizleri #protestoediyorum @nihatsirdar bir kerecik ahaber izlemek çok mu zordu ?.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Aslı 🕊,Aslı 🕊 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Alaska’da 1 adet somon 1 dolar #ProtestoEdiyorum Amerika çöküyor Alaska üstün de Türkiye uçuyor.

Kızıma sordum, Ekonomiyi #ProtestoEdiyorum dedi. Bu yaştaki çocuğa bunu söyleten herkesin ABV. @nihatsirdar.

@nihatsirdar Günlük zaruri ihtiyaçlarımıza bile yetmeyen aylık bütçemizi #ProtestoEdiyorum.

@nihatsirdar AKP MYK toplantısında 17 çeşit yemek verilmiş. Listeye bakınca insan biraz vizyon arıyor doğrusu. Hani ejder meyveli smoothie nerede? Zencefilli somonlu suşi nerede? Olmamış 😏 #ProtestoEdiyorum.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by Misis Emma Peel 🐬,Misis Emma Peel 🐬 on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Marketlerin et süt reyonlarini kapatmasına sebep olanlari #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by öz fenerbahçeli ⭐⭐⭐⭐⭐,öz fenerbahçeli ⭐⭐⭐⭐⭐ on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

@nihatsirdar Ülkemizin geleceğini inşaa eden öğretmenlerimizi üzen ve fikirlerini yok sayan herkesi #ProtestoEdiyorum @nihatsirdar.

Bedelli askerlik yapan kisiyi, kara harp okulu dekanı yapmalarını #protestoediyorum @nihatsirdar.

@nihatsirdar ‘Devleti’ #ProtestoEdiyorum (!)(Karikatür: 1.Özer Aydoğan, 2.İlker Altungök, ğit Özgür).

#ProtestoEdiyorum Fotoğraf,#ProtestoEdiyorum Fotoğraf by A. Korkmaz; (PhD= 5.5),A. Korkmaz; (PhD= 5.5) on twitter tweets #ProtestoEdiyorum Fotoğraf

Bir tarih oncesini 43 sonrasini 60 yasta emekli edilmesine, buna da adalet denilmesine #ProtestoEdiyorum Adil, çalışma şartlarına uygun ve kademeli emeklilik yaşı istiyoruz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Azerbaycan
  • #babaeski
  • BAL GİBİ DE ADAY
  • #Beşiktaş
  • #BJKvALY
  • #BugünGünlerdenGALATASARAY
  • Cüneyt
  • Cenk