#PsikolojikBaraj Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#PsikolojikBaraj Twitter

Bu aksam ki #PsikolojikBaraj adlı tag çalışmasının ilk twitini kişiden daha az kişi beğenmiş, psikoloji camiasında sadece aktif öğrenci sayısı ve daha meslek mensupları ile akademisyenler var, şimdi bu iş nasıl olacak❗️ Mücadele top yekûn olmak zorunda❗️.

Ψ
Ψ

Enerjimizi ve emeğimizi halkı sahte psikologlardan korumak için değil, nitelikli psikoloji hizmetlerini ulaşılabilir kılmak için harcamak istiyoruz. #PsikolojikBaraj.

Her şeyi bir kenara bırakalım psikoloji bilimine, psikoloji bilimine katkıda bulunan kişilere, kuramcılara, değerli meslektaşlarıma ve öğrencilere saygıdan, özveriden ve değerden dolayı #PsikolojikBaraj ‼️.

Psikoloji alanının geleceğini tehdit eden her şeyin karşısındayız ve olmaya devam edeceğiz. Psikoloji bölümünün bir baraj puanına ihtiyacı var, bizler bunun için buradayız. #PsikolojikBaraj.

@AsliGoncuKose Ben nedense gelişim psikolojisi dersinde oldukça zorlanmistim hocam 😅 #PsikolojikBaraj.

#PsikolojikBaraj anlayacağınız dilden konuşuyoruz baraj getirilmelidir,meslek yasası gelmelidir aksi takdirde hic psikolojik değildir.

Açıköğretime gelmiş kadar olacak…Buna rağmen ufak bir kesim umursuyor. #PsikolojikBaraj.

İyi yetişmiş ruh sağlığı profesyonelleri olabilmemiz için baraj getirilmelidir #PsikolojikBaraj.

@AsliGoncuKose Çocuk psikopatolojisi dersiydi. Hocamız oldukça deneyimli bir meslek elemanıydı ve çok ayrıntılı ve kıymetli bir program hazırlamıştı ✨ #psikolojikbaraj.

Seansta danışan için terapist oldukça önemlidir. Öğrendiklerini aktarma becerisi çok önemli. Ağzından çıkan her laf tıptaki bir ilacı temsil eder. Yanlış bir kelime intihara bile götürebilir. Aynı verilen yanlış ilacın zehir olabileceği gibi… #psikolojikbaraj.

Daha kaliteli ve nitelikli hizmet için psikolojiye baraj istiyoruz. #PsikolojikBaraj.

Psikoloji bölümlerinde giderek artan kontenjanlar, ruh sağlığı hizmetlerinin kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. #PsikolojikBaraj.

#PsikolojikBaraj Fotoğraf,#PsikolojikBaraj Fotoğraf by Umut Çağlar Çebi,Umut Çağlar Çebi on twitter tweets #PsikolojikBaraj Fotoğraf

Bireylerin tüm yaşamlarında etkili olan psikoloji, hayatın her alanına sirayet etmektedir. Bölüme baraj getirerek devamlılığı ve sürekliliği sağlayabilirsiniz #PsikolojikBaraj.

“Bölüme gir de gerisi kolay.” şeklinde düşünemeyeceğiniz kadar emek isteyen bir bölüm psikoloji. Yani bölüme girebilmek, o kişilerin bölümden çıkabileceklerini garantilemez. En azından “donanımlı” bir şekilde çıkabileceklerini. :):):) #PsikolojikBaraj.

Açıktan psikoloji okunmasına izin vermedik diye şimdi de acısını mı çıkarıyorsunuz bu şekilde?! #PsikolojikBaraj.

Psikoloji bölümünü hak ettiği kaliteye hep birlikte getireceğiz. İ #PsikolojikBaraj.

Biliyorum, bu travmaları atlatabilmek için hepimizin bir Bilinçaltı Temizliğine ihtiyacı var😂 #PsikolojikBaraj.

@AsliGoncuKose Gelişim psikolojisi Freud, Erikson, Piaget, Kohlberg, Bandura derken çok zorlanmıştım:) #psikolojikbaraj.

Z.
Z.

Psikoloji için baraj istemek haktır, yapılması ve olması gereken budur. #PsikolojikBaraj.

@AsliGoncuKose Bölümü 3 yılda bitirdiğim için hiçbir derste zorlanmamıştım :) #PsikolojikBaraj.

Psikoloji sağdan sola tuzlu su dökmek olmasın diye psikolojiye baraj istiyoruz. #PsikolojikBaraj.

Herkes danışanımız olabilir ama herkes psikolog olamaz ✍🏻 Psikoloji bölümüne baraj koymak hem gereklilik hem zorunluluktur #PsikolojikBaraj @YuksekogretimK @TPDBilgi.

Tamam psikolojide baraj filan okey de terapi eğitimlerinin ücretli olması ve o eğitimleri almanın mümkün olmaması? Bence terapi eğitimleri üniversitede verilsin. Yeni mezun psikologlar yüzlerce bin TL terapi eğitimlerine vermesin. #PsikolojikBaraj.

Psikoloji Bölümlerine baraj, mezun sayısını azaltmak için tek başına maalesef çözüm değil. Kontenjan artışının ve yeni bölüm açılışlarının da engellenmesi, mevcutta hoca ve program niteliğinde sorun olan bölümlere yeni öğrenci alımının durması elzemdir #PsikolojikBaraj.

Başarıyı ölçtüğünü iddia ettiğiniz bir sınavda gerekli başarı kriterini sağlamayan öğrencileri, psikoloji gibi bir bölüme sokmanın mantığı nedir? #PsikolojikBaraj.

@AsliGoncuKose Fizyolojik Psikoloji. İkinci yükseltme sonucu AA ile verilmiştir komutanım. 😅👍🏻 #PsikolojikBaraj.

Yan dal,çift dal ,açıköğretim planları,bir milyonuncuyu yerleştirmek,ne gerek var! 81 milyona psikoloji diploması ver gitsin. #PsikolojikBaraj Sağlık için.

Halihazırda yeterince psikolog bulunmakta ve var olan kontenjanlar bile fazla iken daha da artan kontenjanlar işsiz kitlenin artamasına neden olacaktır. #PsikolojikBaraj.

Z.
Z.

Bölüme ve bölüm çalışanlarına saygı için, bölümün geleceği için, insanların ruh sağlığı için, bölüm çalışanlarının hakkı için psikolojide baraj şarttır. #PsikolojikBaraj.

Başarı sıralaması ve kontenjan düzenlemesi bir zorunluluk. Alanla teması olan çoğu kişinin görüşü bu yöndedir. Umarım bir düzenleme gelir. #PsikolojikBaraj.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Mucize
  • Muhsin Yazıcıoğlu
  • Mutsuz
  • NATO
  • #nedemek
  • nutella
  • #ogretmenlersahada
  • Putin