Turkey flag

🕓

Rıdvan Dilmen Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçelilik kolay iş değildir. Ali Koç, artık soyadını kullanıp kimi getireceksen, getir. Ersun hoca mı? Bilmem. Conte mi? Fenerbahçe ile makara yaptırma, 15 haftadır insanların canı yanıyor.

Rıdvan Dilmen Twitter

Rıdvan Dilmen Fotoğraf

Rıdvan Dilmen - Twitter'da en iyi Tweetler

Rıdvan Dilmen: Ali Koç otobüsle dönme gibi bir karar aldıysa en öne kendisi oturmalıydı. (NTV).

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçelilik kolay iş değildir. Ali Koç, artık soyadını kullanıp kimi getireceksen, getir. Ersun hoca mı? Bilmem. Conte mi? Fenerbahçe ile makara yaptırma, 15 haftadır insanların canı yanıyor..

Trending In Turkey: #DemirBirinci NedenBöyle Oldu Spor Toto Teşkilat Başkanlığı UEFA Yılın 11 16 Aralık Pazar #yokartık #AskerlikSistemiOnaylansın #AdanaDemirspor

Rıdvan Dilmen: Bir başkan yardımcısı, bir teknik direktörle görüşüyorsa imzalayacak. Herkesin kendine göre takvimi varmış. Bırakın bu takvim işlerini. Fenerbahçe ölmüş ağlayanı yok. Teferruatmış, 1,5 yıllıkmış. Pideci mi burası? 1,5-2,5. ▶️.

Rıdvan Dilmen: Bir başkan yardımcısı, bir teknik direktörle görüşüyorsa imzalayacak. Herkesin kendine göre takvimi varmış. Bırakın bu takvim işlerini. Fenerbahçe ölmüş ağlayanı yok. Teferruatmış, 1,5 yıllıkmış. Pideci mi burası? 1,5-2,5. ▶️ Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: 3-0 maç kaybedilir ancak oyunun tamamında hiç pozisyona girmeden, ezik bir oyunla bu durumlara düşmek çok kötü..

Erman Toroğlu: “Penaltı Alp Pehlivan: “Müdahale var penaltı. Levent Tüzemen: “Penaltı var. İlker Yağcıoğlu: “Linnes düşürülmüş, pozisyon penaltı Zeki Uzundurukan: “Penaltı Oğuz Çetin: “Net penaltı Serkan Korkmaz: “Bence penaltı. Rıdvan Dilmen: “Bence penaltı.

Erman Toroğlu: “Penaltı Alp Pehlivan: “Müdahale var penaltı. Levent Tüzemen: “Penaltı var. İlker Yağcıoğlu: “Linnes düşürülmüş, pozisyon penaltı Zeki Uzundurukan: “Penaltı Oğuz Çetin: “Net penaltı Serkan Korkmaz: “Bence penaltı. Rıdvan Dilmen: “Bence penaltı Fotoğraf

Ekranlarda “Doğuştan Fenerbahçeliyim” diyen ama bugüne kadar Fenerbahçe kulübüne üye olmayan Rıdvan Dilmen, Abdülkerim Durmaz gibi futbolcu eskilerinin kulübe neden üye olmadıklarını sorgulamak gerekir!.

Eskiden Rıdvan Dilmen Hariç hiç bir Futbol yorumcusunu takip etmezdim Şimdi Rıdvan Dilmen ve türevleri hariç Her yorumcuyu takip ediyorum.

Rıdvan Dilmen:  Rize takımının 10 puanı var, 18 golü var. 18 puanı da olabilirdi. Kasımpaşa, Antalya, Akhisar maçlarında skor farklı olabilirdi. 👉.

Rıdvan Dilmen: Ben 8 numaralı Rıdvan olarak teferruat derim. Dedim de. Ersun Yanal da bunu dedi. Madem görüşüldü ve teferruat, işi bitirseydiniz o zaman. Eğer perde arkasındaki gibi 6 aylık, yıllık durumlar varsa teferruatlık durum değildir..

Rıdvan Dilmen: Ben 8 numaralı Rıdvan olarak teferruat derim. Dedim de. Ersun Yanal da bunu dedi. Madem görüşüldü ve teferruat, işi bitirseydiniz o zaman. Eğer perde arkasındaki gibi 6 aylık, yıllık durumlar varsa teferruatlık durum değildir. 📺 NTV.

Rıdvan Dilmen: Ben 8 numaralı Rıdvan olarak teferruat derim. Dedim de. Ersun Yanal da bunu dedi. Madem görüşüldü ve teferruat, işi bitirseydiniz o zaman. Eğer perde arkasındaki gibi 6 aylık, yıllık durumlar varsa teferruatlık durum değildir. 📺 NTV Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş..

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş. Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş..

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş. Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş.

Rıdvan Dilmen: Pazartesi rejenerasyonu Ersun hoca yaptırsın. Çünkü iş bitmiş. Akhisarspor maçında takımın antrenörü Erwin Koeman değil. Bu iş bitmiş Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Eğer Ersun Yanal ile bir görüşme başladıysa sonuçlanır. Ersun hoca, balıklama atlar.

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş son 4 yılın en vasat kadrosuyla oynuyor. 📺 NTV.

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş son 4 yılın en vasat kadrosuyla oynuyor. 📺 NTV Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş 1-2 haftadır, son 4 yılın en vasat kadrosuyla oynuyor..

Rıdvan Dilmen: Hakem Alper Ulusoy şahane bir maç yönetti. İki takım da oynamaya çalışıyor ancak oynayamıyor..

Rıdvan Dilmen: 3 Büyüklerin kadrosu her geçen sene erimeye devam etti. Fatih hocanın dediği gibi Anadolu takımları çıkışa geçti ama üsttekiler de çöküşe geçti. Maçın 2 güzel hareketi vardı. O pozisyonlar da ofsayt.

― Rıdvan Dilmen: Ben olsam Conte tarzı bir adam getiririm. Conte tarzı bir kişi bulurum. Kimse bu arada Conte gelmez demesin. Burası Fenerbahçe. Yapılanırsan, öyle yapılanırsın. Conte için de Fenerbahçe iyi bir kulüptür.

― Rıdvan Dilmen: Ben olsam Conte tarzı bir adam getiririm. Conte tarzı bir kişi bulurum. Kimse bu arada Conte gelmez demesin. Burası Fenerbahçe. Yapılanırsan, öyle yapılanırsın. Conte için de Fenerbahçe iyi bir kulüptür Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe taraftarlarının artık tahamülü kalmadı. Sabah işe gittiklerinde makara yapılıyor. Başkan, siz artık sahneye çıkacaksınız. Buna mecbursunuz. Eğer sahneye çıkmazsanız bu şansınızı kaybedersiniz. Önünüzde daha 20 hafta var 🔶🔷.

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe taraftarlarının artık tahamülü kalmadı. Sabah işe gittiklerinde makara yapılıyor. Başkan, siz artık sahneye çıkacaksınız. Buna mecbursunuz. Eğer sahneye çıkmazsanız bu şansınızı kaybedersiniz. Önünüzde daha 20 hafta var 🔶🔷 Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe taraftarlarının artık tahamülü kalmadı. Sabah işe gittiklerinde makara yapılıyor. Başkan, siz artık sahneye çıkacaksınız. Buna mecbursunuz. Eğer sahneye çıkmazsanız bu şansınızı kaybedersiniz. Önünüzde daha 20 hafta var 🔶🔷 .

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe taraftarlarının artık tahamülü kalmadı. Sabah işe gittiklerinde makara yapılıyor. Başkan, siz artık sahneye çıkacaksınız. Buna mecbursunuz. Eğer sahneye çıkmazsanız bu şansınızı kaybedersiniz. Önünüzde daha 20 hafta var 🔶🔷  Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe, Conte tarzı bir teknik adamla yoluna devam etmeli.

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe, Conte tarzı bir teknik adamla yoluna devam etmeli Fotoğraf

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe kaleciliği zordur derdik hep. Top az gelir, sürekli konsantre olmak zorundasındır. Ama şimdi aksine, Türkiye Ligi’nde şu an forması en çok kirlenen kaleci Harun’dur. Geldiğinden beri şut manyağı oldu..

📺 Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe maalesef haftaya deplasmanda düşme hattında 1 puan önündeki Akhisarspor ile karşılaşacak. (NTV).

Rıdvan Dilmen: Bugün VAR uygulanmasaydı Galatasaray maçı 1-0 kazanmıştı..