Rabbim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Rabbim Twitter

Sultan Fatih kabrinden kalkıp sokaklara baksa “Bu İstanbul bizim İstanbul değil!” planında bize ait şehirde manen işgale uğradı Teala ile olursak Rabbim bize YENİDEN siyasette YAVUZ SELİM,harbiyede BARBAROS,ticarette ABDURRAHMAN B AVF(ra)gibi tacirler ihsan eder..

Ne bahtiyarlık emeğinin karşılığını Rabbim dünyada lutfetti Ali Haydar Efendi hazretleriyle el ele başlattıkları bereketli yolculuğun dünya faslı sabah hitam buldu Baykuş yuvasıyken kurtardığı İsmail Ağa Camii bir ilim şehrahı oldu Hakkın büyük, ödenmez #MahmudEfendiHazretleri.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by mustafarmagan,mustafarmagan on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Hocamızdan Allah razı Meselemize ne kadar güzel ışık tutmuş.. Rabbim varlığımızı, birliğimizi, dirliğimizi muhafaza #Unutturmayacağız #AlparslanHocayaÖzgürlük.

@Selcuk Hayırlı sabahlar nurlu Cumalar kardeşim Allah senden ebeden razı olsun Rabbim sağlık sıhhatli hayırlı uzun ömürler versin inş Sen bizim.

Rabbim ibadetlerimizi makbul, dualarımızı kabul eylesin İnşallah. Selam ve dua ile; Hayırlı Cumalar 🤲.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Emin Özer,Emin Özer on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Yüce Allah’ın rahmeti, mağfireti ve bereketi üzerimize olsun. Rabbim günümüzü hayırlı ve bereketli eylesin, #HayırlıCumalar diliyorum..

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Kerem Ali Sürekli 🇹🇷,Kerem Ali Sürekli 🇹🇷 on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Yâ Rabbim, SEN Devletimizi ve Milletimizi bâki kı Bu uğurda gerçekleştirdiğimiz mücadele de bizi utandı Hayırlı Sabahlar Cuma Günümüz Mübarek.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Öz Baykal Yapı Müh.,Öz Baykal Yapı Müh. on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Serin bir Denizli sabahından herkese günaydın hayırlı cumalar Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin inşallah biz ramazan paşayla alışverişe gidiyoruz #otizm #otizm.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by osmankeser,osmankeser on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Rabbim taşıyamayacağımız yükü yüklemesin yüregimize #guenaydınlar #hayirlicumalar 🙏✍️☺️.

Ve Aleyküm Selâm Verahmetullahi Ve Berekâtuhu amin amin cümlemize inşallah kardeşim Rabbim güzelliklerini artırsın hayırlarla kalın inşaallah kardeşim.

Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin #HayırlıCumalar.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by 61,69 Fatma,61,69 Fatma on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Bir tağut daha gitti rabbim yanmaz kefende toplasın hepsini inşallah çünkü ben hakkımı helal etmiyorum #MahmudEfendiHazretleri.

H.
H.

Valla bu kulaklar öyle şeyler duydu kii. Haset çok güçlü bir şeymiş bunu öğrendim. Rabbim kimsenin kalbinde yeşermesine izin vermesin..

#Esselatuhayrunminennevm Dünyalk sinavlar için uykusz kaldigimiz kadar ahiret sinavinda sorulacak SABAH NAMAZl icin de Uykumuzu bölüyor muyuz? GÜnün ilk seyahatidir Sabah Namazi Yedi kat semadan çağırır kulu Allahin huzuruna yükseltir Rabbim seni uykumdan daha çok seviyorum de.

@Selcuk Maşallah Rabbim yolunuzu açık etsin, ayağınıza taş değdirmesin kardeş Hayrlı 😊.

Amin Amiiiin cümlemizden Rabbim hayırlı hayırlı tekrar kavuşmayı nasip etsin inşallah kardeşim hayırlarla kalın.

@Selcuk Ülkemizin gururusunuz Selçuk bey. Rabbim başarılarınızı daim eylesin. Selam ve dua ile, Gününüz aydin cumanız mübarek olsun..

Sırf cenazeye katılabilmek için bugünü uykusuz geçiriyorum. Rabbim son görevimizi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder inşallah.

İsyanınız nefsinize, İtaatiniz Rabbinize olsun. Rabbim bizi nefsine isyan eden ve Rabbine itaat eden kullarından eylesin inşallah. Hayırlı Cumalar, Allah’ın Selamı ve Rahmeti üzerinize ız mübarek olsun..

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by İsmail ARSLAN,İsmail ARSLAN on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Rabbim,”Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah”.. Cumamız mübarek olsun. #HayırlıCumalar 🕌.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Orhan Kansız🇹🇷🟢,Orhan Kansız🇹🇷🟢 on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Rabbim yerini doldursun. #MahmudEfendiHazretleri.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Sezgin Özbay,Sezgin Özbay on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Allah () yolunda cihad ile feda edilen bir ömür… Geride yüzbinlerce Kur’an ve Sünnet üzere yetişmiş talebeler… Ne güzel bir ömür, ne güzel bir ölüm… #MahmudEfendiHazretleri’ne Rabbim rahmet eylesin, mekanı cennet, makamı âli olsun. Tüm İslâm Âleminin başı sağolsun!.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Berat ZAVALSIZ,Berat ZAVALSIZ on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

Şahidiz. Bu dünyadan ömürünü İslam’a adamış büyük bir Allah dostu geçti. Rabbim cennetinde buluştursun. Ümmet-i Muhammed’in başı sağ olsun. Başımız sağ olsun. Rabbim Peygamber Efendimize (sav) komşu eylesin. #MahmudEfendiHazretleri.

@ErbakanFatih sabah sabah bu haberi almak ne kadar üzdü... Rabbim mekanını cennet eylesin güzel.

@gecedemem bilemem ama inansa paylaşmamaya özen gösterir kendi bileceği iş Rabbim yine de nazarlardan korusun fıstıkları maşallah subhanallah.

@Selcuk Hayırlı Sabahlar Selçuk bey Durmak yok Yola devam inş yolunuzu her daim açık.

En çok sabah namazında belli olur bir kişi, inandığını ne kadar hissederek yaşadığını. İnandığını hissederek yaşayanlardan nasip etsin bizi Rabbim..

Gün gelecek ve rabbim hepinizi bana muhtaç edicek ozaman da ben size sırtımı dönücem arkamı dönüp gidicem Soran olursa BAŞINIZ SAĞOLSUN.

@RTErdogan Mekani cennet olsun inşallah Rabbım rahmet eylesin.

Rabbim Fotoğraf,Rabbim Fotoğraf by Asuman suna,Asuman suna on twitter tweets Rabbim Fotoğraf

@SedatSayimlar Aleyküm selam hayırlı cumalar Rabbim gerçek manada cumayı nasip etsin.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Akdeniz Zarganası
  • Alioski
  • allahyar
  • ALİOSKİ
  • Ankaragücü
  • Antalya