Turkey flag

🕓

Rabia Naz Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Rabia Naz, Şule Çet, Şule Sosyal medya neden adalet arayışının adresi oldu?.

Rabia Naz Twitter

Rabia Naz Fotoğraf

Rabia Naz - Twitter'da en iyi Tweetler

@tolga52494261 @VatanSaban Serefsiz it kim siyaset yapıyor burda biz sule çet içinde adalet istiyoruz Rabia naz içinde sen asalak beş kuruş etmez parazitsin.

@sanver72123643 @karabekiroglu_s Ya hiç değilse şu Rabia Naz olayı bile bir şeyler anlatıyor Neyse gözler her zaman göremiyor kulaklar duyamıyor kalpler atamıyor galiba..

@canozum99 @zuhraca Rabia naz diye bi çocuk aslında cinayete kurban gitmiş ama intihar diyorlar babası hak arıyor diye neler ettiler adama google yaz ayrıntı okursun orda.

#YeniProfilResmi Rabia Naz’ın babası @VatanSaban çağrıda bulunmuş ve bir günlüğüne profil resmimizi Rabia Naz yapmamızı talep etmiş. Çağrıya ben kayıtsız kalamadım..

@VatanSaban Katiller yargılanıncaya kadar yılmayacağız bu işin peşini bırakmayacağız Şule Çet Rabia Naz ve daha birçok örtbas edilmek istenen cinayetin faillerinin peşindeyiz..

@Demir123Bahar Inkar edemezlerki şehitler ölmez . Rabia naz melek olarak mücadelesini veriyor . Onun melekligine adice mühür vurmak isteyenlere meleğim annem dediği annesine iftira atilmasinin hesabını soruyor Rabia naaz meleğimiz . Hepimizi savastiriyor çocuk kardeşlerinin de adaleti için ..

Bu Rabia Naz olayının cinayete dönüşmemiş halidir. Rabia Naz cinayeti politikacıların medyaya yansıyan zulümlerinden sadece.

#YeniProfilResmi Rabia Naz’ın babası çağrıda bulunmuş. Bir günlüğüne diyor, profil resminizi Rabia Naz yapın, belki dikkat çeker. Elimden hiçbir şey gelmemesinin utancıyla, en azından bunu yapayım dedim ben de. (@ertugrulbaskan) Ben de katılmak istedim. Elden gelen bu..

Rabia Naz Fotoğraf

Şule, Rabia Naz, Çorlu tren faciası... Göz kör, kulak sağır. Vicdan yer yer bir kuyudur, boğululabilir orada herkes..

Ben mağdur kadınların, çocukların adını takip edemez oldum. Felaketleri takip edemez oldum. Rabia Naz, Şule .......

Bugün Rabia Naz cinayetinin aydınlatılması için, baba Şaban Vatan’ın çağrısıyla profil fotoğraflarımızı Rabia Naz’ın fotoğrafı yapıyoruz. Siz de yapın! Adalet için, vicdan için, sorumluların yargılanması iç.

Faruk Bildirici sordu: Rabia Naz için sus emri gerekir miydi? | Ahval |.

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici yazdı: Rabia Naz için sus emri gerekir miydi?.

Faruk Bildirici sordu: Rabia Naz için sus emri gerekir miydi?.

@dokuz8haber @BY hiç samimi bulmuyorum siyasetinizi ve yaklaşımınızı. Reklam için iftara koşan ancak Rabia naz için çağrılara kulak asmayan siz. Ve başkasının vaatlerine yancı gelip ortak olmak, nasıl bir insanlık bö Allahtan korkun..

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici yazdı: Rabia Naz için sus emri gerekir miydi?.

Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici yazdı: Rabia Naz için sus emri gerekir miydi?.

Rabia Naz Fotoğraf

Rabia Naz, Şule Çet, Şule Sosyal medya neden adalet arayışının adresi oldu?.

Turkey En Popüler Eğilimler