Rakip 10 Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Rakip 10 Twitter

Partide rakip bırakmasınlar, 11 yılda 10 seçim kaybetsinler, kasetle genel başkan olsunlar, ülkede tehdit etmedikleri kesim kalmasın; ama diktatörü göndereceğiz, öyle mi?! sn eski il bşk @Canan_Kaftanci.

✅hoca taktiksel bilgi gösterdi (rakip 10 kişi kalıp kapanınca cenke oyundan atıl dedi) ✅ghezzal gol attı ✅ersin öne geçer geçmez volkan demirel atlaması yaptı ✅90da kazandık rakiplerin morali bozuldu (taşak geçme twitleri taslaklarda kaldı) ✅yeni forvet skor katkısı yaptı.

Maçın sonucu ne olursa olsun Fenerbahçe için bulunmaz rakip var karşısı Hem çok kötü bir takım savunması hem 10 kişi kalan bir rakip hem de bu kadar geniş alanda ısrar eden yavaş bir Wien maçı öncesi özgüven ve pratik için büyük avantaj. Maç tarihi farka gidiyor..

Evet rakip 10 kişiydi, evet savunması zaaflıydı, evet tam olarak ölçü değil bu maç.. Hepsine katılıyorum. Yukarıdaki tweet bir zihniyet,bir mantaliteyi övmekti. Rakipten bağımsız, futbolcularda özlediğimiz arzunun izleriydi. O açıdan mutluyum..

Amk yok rakip zayifti yok 10 kisi kaldilar yok bu skor sizi aldatmasin kötü oynuyoruz. Bune amk ya sizi ne tatmin eder olm bi anlatın ya, herseye sk sk bi yorumunuz bi negatifliğiniz var. Ne acayipsiniz ya yeminle.

Maçı kazandık ama fark ın uyarıyorum bu beden eğitimi öğretmeni Valerien İsmael’i yarın ım daha ilk maçtan kaos ortamına ne oynuyor belli değ uzatmalar dahil 30 dakika 10 kişi oynadı tek pozisyona giremedik.

@Fenerbahce Tek kale oynadık rakip zayıftı ve 10 kişi kaldı ona rağmen bile 8 gol atamadık bu Beşiktaş nasıl yedi o kadar golü ya.

Beşiktaş neden hiç Rosier’i kullanmayı düşünmüyor. Rakip 10 kişi kaldığından beri bir tane bile bindirme gelmedi o kanattan. Enteresan..

Kasımpaşa fener maçlarında hep halı saha futbolu oynuyor rakip GS olsa 10 kişi kapanırdı inşallah küme düşersin @kasimpasa.

ali
Ali

Maçı tek kale oynadık, rakibin doğru düzgün atağı yok. Direkten dönen, kaçan pozisyonlar. Bir de rakip 80 dk 10 kişi oynadı. Maç 6-0 bitti. Ulan siz 8 tane yemeyi nasıl başardınız aw hala hayret ediyorum. @Besiktas.

Maçı kazandık ama fark etmez. Kim ne oynuyor belli değil. Rakip uzatmalar dahil 30 dakika 10 kişi oynadı tek pozisyona giremedik..

Geçen sezon rakip 10 kişi kalıyordu baskı bile kuramiyoduk biz nasıl bir buhrandan çıkmışız.

😏 Bazı arkadaşlar şey yazıyor Rakip 10 kişi kaldı. Skor aldatmasın ulan daha geçen sezon Fenerbahçe 9 kişilik Karagümrüğü kendi evinde yenemiyordu? O akşam ki oyunu hatırlayınca insan kabus görür. Fenerbahçe budur işte. Rakip fark etmeden baskı yapmalı, gücünü göstermeli..

Rakip 10 Fotoğraf,Rakip 10 Fotoğraf by Emre Erdem ¹⁹⁰⁷ 💫,Emre Erdem ¹⁹⁰⁷ 💫 on twitter tweets Rakip 10 Fotoğraf

Kayserinin minimum 5 net gol pozisyonu var İlk isabetli şut 44 te Devre arası geçmesi gereken 4-4-2 ye , 67de rakip 10 kişi kalmasına rağmen 77 de geçti Şanslıydık ve Rosier Ghezzal Weghorst üçlüsünün bireysel yetenekleri ile 3 puanı son dakika aldık.

Dün TS taraftatı istanbulspora karşı. Neden ikinci gölü cabuk atamadık, veya fark atamadık diye konuşuyordu. Görün bakın Bjk kendi sahasında son 35. Dakikayı 10. Kişi oynayan Kayseriye karşı. 96. Dakikada bir gölü ancak bulabiliyor, karşınızda bir rakip var. Rakibede saygı..

@sporx Tek kale oynadık rakip zayıftı ve 10 kişi kaldı ona rağmen bile 8 gol atamadık bu Beşiktaş nasıl yedi o kadar golü ya.

@Besiktas Tek kale oynadık rakip zayıftı ve 10 kişi kaldı ona rağmen bile 8 gol atamadık bu Beşiktaş nasıl yedi o kadar golü ya 🤣🤣.

Rakip 10 kişi kaldı, yığdın oyunu, Beşiktaş evinde o golü bir şekilde mutlaka atıyor. Valerien Ismael gibi kabız futbol oynatan hocayla bile atıyor. Taraftara helal olsun valla. Fener taraftarı da örnek alsın. Fener bırak 10 kişiyi, 9 kişiye bile gol atamadığı oldu son yıllarda..

@Alkolikyorumlar 0 abartı bir tane kafa kafaya maçta iyi oynadığını görmedim bu çocuğun. Ne zaman rakip 10 kişi maç 7-0 girip istatistik yapıyor sonra vaovvv 😂😂.

Ya arkadaşlar, 17 yaşında çocuk Fenerbahçe gibi bir takımda 10 numarayı giydiği ilk maçta 2 gol atıyor hala kopmuş rakip falan diyor en son birinizi tutup hakikaten can verene kadar sikicem deli etmeyin beni akşam akşam ya.

Rakip 10 kişiymiş. Ulan biz geçen sene 10 kişi Karamgumruku yenemedik siz ne diyorsunuz.

Rakip takımın pozisyonu yok, maçtan önce küme düşeriz diyenler niye kazanamadık diye sitem ediyor. Takım 10 numara çok beğendim, iyi hazırlanmış.. Ayrıca Cengizhan 150m euro👏👏⚪️🔵 #Erzurumspor.

Maç 3-0 ve rakip 10 kişi hoca, Arda, Burak Kapacak gibi gençlerin önünü açsan ve onlara değer verdiğini göstersen olmaz mı?.

@demarkesports @10ardaguler 0 abartı bir tane kafa kafaya maçta iyi oynadığını görmedim bu çocuğun. Ne zaman rakip 10 kişi maç 7-0 girip istatistik yapıyor sonra vaovvv 😂😂.

Rakip 10 kişi kaldı hücuma çıkamadı.. Defans tandemininin iyi olduğunu sakın düşünmeyin. Ads maçı çok önemli, sağlı sollu kovalar bunlar iyi hazırlanmak lazım. Bence sezonun en zorlayıcı maçı haftaya olacak. 💛💙.

Haftaya rakip Adanademirspor, özellikle stoper de Henrique den kesinlikle vazgeçmeliyiz. Bire bir de ligimiz de bu adamı 10 oyuncudan 9 u yürüye yürüye geçer. @Fenerbahce.

Komik hakem kararları, son 10 dk göt sıkışınca karşılıklı oynanan dan dun hücum futbolu, ahlaksızca fazla verilen uzatma dakikaları, Messi gibi oynayan atletik Anadolu zencisi, maçı izleyen rakip taraftarın Allah kitap sövdüğü kazma Anadolu forveti, işte Süper Lig bu.

MS | Beşiktaş 1-0 Kayserispor Şut ⚪️ Beşiktaş: 6/20 🟡 Kayserispor: 1/5 Gol beklentisi (xG) ⚪️ Beşiktaş: 🟡 Kayserispor: Rakip ceza sahasında topla buluşma ⚪️ Beşiktaş: 42 🟡 Kayserispor: 10 #BJKvKYS.

normalde rakip 10 kişi kalınca oyun sistemimiz bozuluyordu ama şimdi maşallahımız var. beğ.

Rakip zayıftı doğru ✅ 85 dakika 10 kişi oynadılar doğru ✅ Ancak bu yaptığımız iyi şeyleri de gölgelemez. Bugün hocanın takımı iyi hazırladığını ve oyun anlamında tatmin ettiğini söyleyebiliriz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ankara
  • ankaralılar
  • Ankarayı
  • #antalyadakatliamvar
  • austria wien
  • #AWvFB
  • #aşkuğruna
  • #ÇağlayaSorum