Turkey flag

🕓

#ReisMakineMüh1500Kadro Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Herkes mühendis olur da herkes Makine Mühendisi olamaz. 1500 kisi 80-90 arası puanlarin karsiligi demek. Hakeden hakettigini alsın lütfen. #ReisMakineMüh1500Kadro

#ReisMakineMüh1500Kadro Twitter

#ReisMakineMüh1500Kadro Fotoğraf

#ReisMakineMüh1500Kadro - Twitter'da en iyi Tweetler

Ülkede üretim gücü mühendis atamaları ile, mühendislere gerekli şartların sağlanması ile olur. #ReisMakineMüh1500Kadro.

Kpss ile mühendis olunsaydı, uzaya ilk biz çıkardık. Siz mühendis değil, memur olmak istiyorsunuz. #ReisMakineMüh1500Kadro.

Herkes mühendis olur da herkes Makine Mühendisi olamaz. 1500 kisi 80-90 arası puanlarin karsiligi demek. Hakeden hakettigini alsın lütfen. #ReisMakineMüh1500Kadro.

#ReisMakineMüh1500Kadro Bu kadar da bayağılaşmayın yahu. Dilencilerden farkınız yok. Onurla isteyin ne istiyorsanız. “Reis” diye yağ çekerek kendinizi acınacak zavallılar durumuna düşürmeyin! Sizden mühendis olsa ne olur, olmasa ne olur?.

#ReisMakineMüh1500Kadro bizler hayatımızdaki pratikliği mühendislerimize borçluyuz. Neden yerli markalarımız yerli ürünlerimiz daha da olması insanlar KPSS derecesi yapan başkanım lü.

#müjdesırasıEYTde destek olunda kadro otamatik açılsın #ReisMakineMüh1500Kadro.

Acın bu kapalı açık ceza evlerini. Kapalı ceza evi görmek istemiyorum ülkemde. Onemli bugun terör temizleyecek insanlari icerde bir Akmayın. Ve üstelik seker çay ku Eti püf parası almayın. Efendimiz hazretleri #ReisMakineMüh1500Kadro.

Disardakileti içeri. Icerdekuler dışarı sayın cumhur başkanı. Sayın efendimiz hazretlerimiz. Ne olursunuz . Sıcak ılımlı müslümanlık. Cennetin kapısını açarsınız inşallah. saat bile önemli seneleri giydirdiniz özürlü tekerlekli . #ReisMakineMüh1500Kadro.

#ReisMakineMüh1500Kadro Sayın cumhurbaşkanımız üretim, verimlilik ve teknoloji diyerek makine mühendislerini işaret ediyor. Bizler göreve hazırız #ReisMakineMüh1500Kadro.

Montaj ülkesi olmaktan kurtulup, üreten bir Türkiye için #ReisMakineMüh1500Kadro @RT_Erdogan.

#ReisMakineMüh1500kadro bizler değer verildiğimizi görmek istiyoruz. Özel sektörün merhametine terketmeyin bizi..

#ReisMakineMüh1500Kadro GÜÇLÜ DEVLET ÜRETİMLE, ÜRETİM MAKİNE MÜHENDİSİYLE.

#ReisMakineMüh1500Kadro abd ve ekonomik yaptırımlara karşı yerli üretim için mühendisleri kullanılım.

#ReisMakineMüh1500Kadro Kendi kendimize yetebilmek için,pırıl pırıl çalışkan gençlere fırsat vermek şart❗.

Belediyelerde torpille staj yapanlar aynı torpille kadroya sahip oluyor , ben burdan kadro talep edince vay efendim atama isteyen mühendis mi olurmuş deniyor #ReisMakineMüh1500Kadro.

#ReisMakineMüh1500Kadro Yerli otomobil için Yerli üretim için güçlü sanayi icin ihracat için kısacası daha güçlü TÜRKİYE için 💪. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

#ReisMakineMüh1500Kadro Nueva actualización Mira la película completa de aquaman HD Visita el enlace.

Her yıl yüzlerce mezun veren bir bölüm için takdir edilen atama sayısı yetersiz kalmaktadır. Lütfen bu adaletsizliğe bir el atılsın. #ReisMakineMüh1500Kadro.

Puanları aldık tasarrufun da zamanı atanmamız lazım #ReisMakineMüh1500Kadro.

#ReisMakineMüh1500Kadro @RT_Erdogan Sayın başkanım ülkemizin şu zor zamanlarında başka ülkelere beyin göçü niyetinde değiliz.Ülkemizde kalıp vatanımıza hizmet etmek sadece siz yardım edebilirsiniz sesimizi lütfen duyun.

Birinizde çıkıp makine mühendisleri odasına bişey demiyor işleri güçleri siyaset yapmak bir tane mühendisin derdine çare olmamışlardır. #ReisMakineMüh1500Kadro.

Dilenmek yerine kendinizi gelistirseniz daha iyi olmaz mi? #ReisMakineMüh1500Kadro.

#ReisMakineMüh1500Kadro Ülkemi ne hale getirdiniz ya. Dilenci gibi atama istiyor halk. Başta da övgülerle başlıyor, reis diye diye oldu zaten bu..

Makine mühendisleri de atansın, yıllarca gülmedi yüzümüz siz güldürün, mühendise hakkını siz verin Sayın Cumhurbaşkanım bu yıl da bizim yılımız olsun #ReisMakineMüh1500Kadro @RT_Erdogan.

#ReisMakineMüh1500Kadro piyasada en işsiz iki mühendis türünün makine ve inşaat mühendisleri olduğunu biliyor muydunuz? Çünkü her iki mühendis türünden de ayrı ayrı bu ülkede yüzbinlercesi var. Potansiyel işsiz..