Turkey flag

🕓

Reisten TarımaAtamaOnayı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

@RT_Erdogan Biz gıda mühendisleri olarak her gün karşımıza çıkan gıda usulsüzlüklerine ve zehirlenmelerine bu işin eğitimini almış bireyler olarak dur demek istiyoruz. İzin verin görevimizi yapalım!! #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı

Reisten TarımaAtamaOnayı Twitter

Reisten TarımaAtamaOnayı Fotoğraf

Reisten TarımaAtamaOnayı - Twitter'da en iyi Tweetler

@RT_Erdogan Genç beyinler güçlü Türkiye için atama bekliyor #ziraatmuhendisleriatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Ülkemizde mühendislere yeterince değer verilmemekte bu da bizleri üzmektedir. Unutulmamalıdır ki mühendisler ülkemizin geleceğidir. #Tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi @RT_Erdogan Reisten TarımaAtamaOnayı).

@RT_Erdogan Biz gıda mühendisleri olarak her gün karşımıza çıkan gıda usulsüzlüklerine ve zehirlenmelerine bu işin eğitimini almış bireyler olarak dur demek istiyoruz. İzin verin görevimizi yapalım!! #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Gıda Mühendisleri yüksek Kpss puanları ile atama kuyruklarında bekletilirken her gün başka bir ilden zehirlenme haberleri almaya gönlümüz razı değil siz de buna rıza göstermeyin. #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan TARIMDA TIMARA TARIM BAKANLIĞI ATAMA Reisten TarımaAtamaOnayı #ziraatmüh5000.

@RT_Erdogan Gıda güvenliğinin omurgasi Gıda Mühendisleridir Devlette Gıda Mühendisliği istihdamı arttırılmalidir #5bingidamuhendisi #tarımbakanligiatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı”.

@RT_Erdogan Güvenilir gıda için gıda mühendisleri desteğinizi bekliyor sayın başkanım #5bingidamuhendisi #Tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Gıda denetimini ZABITALAR DEĞİL işin ehli GIDA MÜHENDISLERI YAPMALIDIR.! #Tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi @RT_Erdogan Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan 150 bin işsiz Zm için 2014 650 2016 874 2018 0 Devletin ihtiyacı var iken atamalar niye bu kadar az ve bu kadar sancılı bir süreç yaşatılıyor bizlere. Devletimizin bize sahip çıkmasını mağduriyetimizin son bulmasını istiyoruz Reisten TarımaAtamaOnayı 1.

@RT_Erdogan 20 aylık bekleyiş mutlu sonla bitsin #ziraatmuhendisleriatamabekliyor #Tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Zabıta gıda denetiminden anlamaz. Gıda denetimi gramaj kontrolünden ibaret değildir. Gıda analizleri laboratuvar ve teknik bilgi gerektirir. Bu bilgi Gıda Mühendislerinde fazlasıyla mevcuttur. , #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Gıda denetimini ZABITALAR DEĞİL işin ehli GIDA MÜHENDISLERI YAPMALIDIR. #Tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi @RT_Erdogan Reisten TarımaAtamaOnayı ;;.

@RT_Erdogan Gıda denetimini ZABITALAR DEĞİL işin ehli GIDA MÜHENDISLERI YAPMALIDIR., #Tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi @RT_Erdogan Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Zabıta gıda denetiminden anlamaz. Gıda denetimi gramaj kontrolünden ibaret değildir. Gıda analizleri laboratuvar ve teknik bilgi gerektirir. Bu bilgi Gıda Mühendislerinde fazlasıyla mevcuttur.! #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Gıda Mühendisleri yüksek Kpss puanları ile atama kuyruklarında bekletilirken her gün başka bir ilden zehirlenme haberleri almaya gönlümüz razı değil siz de buna rıza göstermeyin.! #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Mikrobiyolojik yönden tehlikeli ürünler her geçen gün piyasaya sürülmektedir. Bu tip ürünlerin kontrolü önemlidir! #tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Gıda güvenliğinin omurgasi Gıda Mühendisleridir Devlette Gıda Mühendisliği istihdamı arttırılmalidir! #5bingidamuhendisi #tarımbakanligiatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Biz gıda mühendisleri olarak her gün karşımıza çıkan gıda usulsüzlüklerine ve zehirlenmelerine bu işin eğitimini almış bireyler olarak dur demek istiyoruz. İzin verin görevimizi yapalım. #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Neden ülkemizde mühendislere hak ettikleri değer verilmiyor? Binlerce mühendis işsiz. Özel sektörün şartları ise çalışılamayacak derecede kötü. Sayın yetkililer artık bir düzenleme yapmanın zamanı gelmedi mi? #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan GIDA MÜHENDİSİ YOKSA SAĞLIKSIZ GIDA VARDIR. 1,5 yıldır atama bekliyoruz. SESİMİZİ DUYUN LÜTFEN. #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Lütfen artık bize de atama haberleri verin. Tükendik ve dayanacak gücümüz kalmadı yıllardır atanacağımız günün hayali ile yaşıyoruz. Daha ne kadar görmezden gelineceğiz? #tarımbakanlatamabekliyor #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Mikrobiyolojik yönden tehlikeli ürünler her geçen gün piyasaya sürülmektedir. Bu tip ürünlerin kontrolü önemlidir #tarımbakanlığıatamabekliyor #5bingidamuhendisi Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Hâlâ GIDA MÜHENDİSİ olmayan denetim birimleri varken GÜVENİLİR GIDA tüketimi nasıl sağlanacak? GIDA MÜHENDİSLERİ ATAMA BEKLİYOR. #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Zabıta gıda denetiminden anlamaz. Gıda denetimi gramaj kontrolünden ibaret değildir. Gıda analizleri laboratuvar ve teknik bilgi gerektirir. Bu bilgi Gıda Mühendislerinde fazlasıyla mevcuttur. #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

@RT_Erdogan Bu ülkenin öğretmene, polisine, sağlıkçısına ihtiyacı olduğu kadar Gıda Mühendislerine de ihtiyacı vardır. Lütfen kamuya istihdamımızı bir an önce yapın. #5bingidamuhendisi #tarımbakanlığıatamabekliyor Reisten TarımaAtamaOnayı.

Turkey En Popüler Eğilimler