#ReisVeProjeleri Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ReisVeProjeleri Twitter

@Turan_Ordusu53 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE. Dünya Lideri 🇹🇷.

@emr34ali 5-G mi? Onu da biz yaptik 😌 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@Turan_Ordusu53 Sorumluluğunu bilen her vatandaş Tecrübesiz ve vizyonsuz muhalefete fırsat vermez. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE. Dünya Lideri 🇹🇷.

@53R53R53 @Turan_Ordusu53 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE. Dünya Lideri 🇹🇷.

Hayaldi ama gerçek Büyük Türkiye olduğumuzun en büyük kanıtı 👇👇 Sınıfında dünyanın en iyisi olan Bayraktar TB2 için ülkelerden büyük talep var. 21 ülkeye ihraç #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

#ReisVeProjeleri Fotoğraf,#ReisVeProjeleri Fotoğraf by SinemSena3437,SinemSena3437 on twitter tweets #ReisVeProjeleri Fotoğraf

@ylmaz_basaran @Ak_Birliktag #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@DLKgn3 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri @Turan_Ordusu53.

@__mavi__s İslamı Savunduğu İçin derdi vatan olduğu için Recep Tayyip Erdoğan diyorum. ✍️ #ReisVeProjeleri Dünya Lideri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@FSMEHMET__1453 Gençler; Sizin Recep Tayyip Erdogan gibi bir lideriniz var O lider 2023- 2053-2071 vizyonuyla sizlere muhteşem bir gelecek inşa ediyor #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri REİS ZİLLETİ TAKASTA KULLAN.

@DayiBey571_2071 @Ak_Birliktag #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

#ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

#ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 👋 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

İBB Şeysi @ekrem_imamoglu nun aklı başına geldimi ki acep, hiç sanmıyorum yaa 😂 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

#ReisVeProjeleri Fotoğraf,#ReisVeProjeleri Fotoğraf by Saliha Azize,Saliha Azize on twitter tweets #ReisVeProjeleri Fotoğraf

@MaviTim0638 @Turan_Ordusu53 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE ….!!!!!.

@Turan_Ordusu53 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri @Turan_Ordusu53.

@elisa_erdogan @Ak_Birliktag #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@yerli_savunma #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri @Turan_Ordusu53.

TURKEY ‘di 🇹🇷TÜRKİYE🇹🇷 oldu Gerçek milliyetçi benim liderim Yaparsa yine Reis yapar. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

2023 vizyonu bu hükümetin değil devlet projesidir Erdoğan ve Devlet Bahçeli Devletimizin görünen yüzüdür Yarım asırdır yapılan projeler günü ve zamanı geldiğinde sahaya sürülür Devlet uyumaz sadece ölü takldi yapar #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

#ReisVeProjeleri Fotoğraf,#ReisVeProjeleri Fotoğraf by dilekCE🌺,dilekCE🌺 on twitter tweets #ReisVeProjeleri Fotoğraf

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: Hiçbir sömürgeci güç ülkemizi bu bölgede var olduğu tahmin edilen zengin petrol ve doğalgaz kaynaklarından mahrum bırakmaz. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

#ReisVeProjeleri Fotoğraf,#ReisVeProjeleri Fotoğraf by Asel,Asel on twitter tweets #ReisVeProjeleri Fotoğraf

Muhalefetin Bir aşk oyunu, ne kadar ileri gidebilir? #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

👉Her Yer Türkiye! 👉Her Yer Erdoğan! Erdoğan Demek; Vizyon Demek, Hizmet Demek, Çağdaş ve Güçlü Türkiye Demek! Millete Adanmış Bir Ömür Demek! #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Şampiyonlar ligi / final 2023 ❤️ Hayalleri olmayanın projeleri olmaz , Sistem hiç değişmemiştir ,birileri hep dedikoduda kalmış , birileri hep icraat yapmıştır #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Türk ne kadar kuvvetlenirse Müslümanlık da o kadar kuvvet kazanır. Tarih bunun ispatıdır. Bu gerçeği göremeyenler, inkar edenler #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Asil insanların surdan ruhlarına üflenmiş şanı şerefi onuru inancıdır ve kudretidir vesselam. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Asla kendinizi küçük görmeyin. KÜÇÜK BİR OBADAN 3 kıtaya hükmeden cihan imparatorluğu kuran bu Millet bir OLURSA YİNE YAPAR ☝️ #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Muhalefet:Şeytan üçgenimi diyorduk biz bunlara tek projeleri hükümeti yıkıp ağ babalarına (yüz)lü gözü #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 BedrinArslanları 🇹🇷.

Reis icraatler adamı,Zillet yıkımlar projesi aradaki dağlarca far var işte bizim muhalefetteki durum maalesef #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@imanVevatan_S #ReisVeProjeleri ..🇹🇷 CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE. Dünya Lideri.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: Hiçbir sömürgeci güç ülkemizi bu bölgede var olduğu tahmin edilen zengin petrol ve doğalgaz kaynaklarından mahrum bırakmaz. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

#ReisVeProjeleri Fotoğraf,#ReisVeProjeleri Fotoğraf by Ebubekir,Ebubekir on twitter tweets #ReisVeProjeleri Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #EYTninÇilesiMeclisteBitmeli
  • Faroe Adalarına
  • Fethi Şahin
  • Günaydın Melek
  • #GSBYurtları
  • #hacettepe
  • Hamit
  • #hataen