Turkey flag

🕓

#rezaletedurdekonya Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Lan yobaz insanlar Konya da o kadar masum kadın kocaları tarafından öldürüldü onu rezalet sayıp şöyle bi hashtag açmadınız ama bi color fest rezalet öyle mi bu üniversite öğrencilerinin eğlencesidir bunları rezalet olarak görmek yobazlıktır. Başka bişey değil #rezaletedurdekonya.

#rezaletedurdekonya Twitter

#rezaletedurdekonya Fotoğraf

#rezaletedurdekonya - Twitter'da en iyi Tweetler

Türkiye iki parça olmuş... Bir tarafı cephede cihad Bir tarafı, pislikten burnu çıkmıyor.! Rabbim şuur nasib eylesin. #rezaletedurdekonya 😡.

Sn. @u_ibrahim_altay Daha önce size muhacır pazarında ki sokak fuhuşu ile ilgili attığım tweete sessiz kalmıştınız. Şimdi yine ümitsiz bir şekilde bunuda bildiriyorum. Ama ümidim yok. Rezalet devam edecek. #rezaletedurdekonya.

Ne saçmalıyorsunuz ya, tiwitte duyar kasıyorsunuz ama hanginiz yemeden içmeden kesildi? Hanginiz çatır çatır sevişmiyorsunuz? Hayat durdu mu sizin için? #rezaletedurdekonya.

Buda başka bir proje gençliği oyalayıp rezilleri ön plana çıkartıp içten vurmaya çalışan şeytanların işi #rezaletedurdekonya.

#rezaletedurdekonya yazıklar olsun mehmetciklerimiz bizim için savaşıyor siz ne derdindesiniz gerçekten söylencek söz bulamıyorum. RABBİM MEHMETCİKLERİMİZ YAR VE YARDIMCISI OLSUN RABBİM KORUSUN.

ulke savaş içindeyken konser duzenlemek nasil bir vatansizliktir ulan, isin daha beteri konya gibi yerde olma ihtimali. yazık. #rezaletedurdekonya.

Bugün Konyalı şehidimizi es geçerek Konyada festival yapıldı ve yetmez gibi ellerinde bira kutuları olan gençler Izmir marşında Yaşa Mustafa Kemal Paşa diye eşlik ediyor. Sorsak vatana can feda derler. Aynen arkadaşlar aynen #pazar #rezaletedurdekonya.

5 yıl konya’da okudum sıradan bir partiye böyle bir tag görünce şaşırdım. konyalıları tanıyınca organizasyona sıradan demek bile hafif kalır. #rezaletedurdekonya.

Dün şehit uğurlayıp bugün festivalde eğlenmek hiç etik değil. #rezaletedurdekonya.

sapıklığa cinsel tercih süsü verip yumusatırsanız, o azgınlık orda kalmaz, çocuklara tecavüze cinayete kadar uzanı bunun bedelini Konya markası üzerinden müslümanlara yüklemeye kalkarsınız #rezaletedurdekonya.

Ensar Vakfında çocuklara tecavüz eden hocalara ses çıkarmayın siz, isteyenin gönüllü olarak katıldığı eğlencenin olduğu etkinliklere saldırın, hep aynı kafa. Hallacı Mansur’un derisini yüzen #rezaletedurdekonya.

@Konyabuyuksehir #rezaletedurdekonya Atalarımız Boşu Boşuna bir şeyler sözlemez. ALTI EREN ÜSTÜ GT. Gerisini ÇOK iyi bilirsiniz. Demek istemezdim Fakat siz bunu kendinize yakıştırıyorsunuz..

#rezaletedurdekonya eee demet akalın konser verip tüm geliri Mehmetçik vakfına vericem dedi ve konser verdi herkes kuran mi okudu konserde ? Eğlendi şarkılar söyledi işte..

#rezaletedurdekonya evet. Rezalete dur diyin. Türkiye de yıllık alkol tukeminin en çok olduğu yer konya. Kayıtlı olarak hayat kadınının en çok çalıştığı yer konya. Bu rezalete dur demenin vakti gelmedi mi konya ?.

#rezaletedurdekonya ben üni okurken hiçböle seyler yoktu mok degısmıssın Konya 9 yılda.

Daha bir önceki festivallerinizden birisi hava şartlarından iptal olmuş telafi edilmemişti diye biliyorum, onda bile böyle delirmemiştiniz. Sizin derdiniz ayrışmak sizin derdiniz bu. Sizden olmaz zaten. Sizler gidin tepinin ya, biz sizden ayrışalım zaten. #rezaletedurdekonya.

Ulan nasıl bir ülke olduk arkadaş; böyle beş para etmezlerin, pisliklerin yaptığı rezalete bak. Milletin resmen sinir uçları ile oynuyorlar. #rezaletedurdekonya.

Bu rezalet konyada başlamadı bu rezillik ilk papanın huzurunda dönemin basbakanı tarafından lgbt lilere dernek acma kanununun emri alınmasıyla başlatı ve yıllar önce kenti bacağından asılan neciz şeyyin konusu il il dolaşmakta kokuşmuş sistem onları koruyor #rezaletedurdekonya.

Konya halkı bu rezalete izin vermez #rezaletedurdekonya.

#rezaletedurdekonya Fotoğraf

#RezaleteDurDeKonya konyada mevlananın yanında böyle şeyler olmamalı. olamaz.

#RezaleteDurDeKonya konyada mevlananın yanında böyle şeyler olamazzzzzzzzzzzz.

HADİ BİZ antalya yız ; KONYA size ne OLUYOR ; modern dünya VE DEMOKRASİ sihirine Siz DE Mİ KANDINIZ ; bizde DENİZ VAR burda İŞLER kolay OLMUYOR ; SİZE noluyor ; TV leri KAPATIP sadece AYAĞA KALKIN ... #rezaletedurdekonya.

Lan yobaz insanlar Konya da o kadar masum kadın kocaları tarafından öldürüldü onu rezalet sayıp şöyle bi hashtag açmadınız ama bi color fest rezalet öyle mi bu üniversite öğrencilerinin eğlencesidir bunları rezalet olarak görmek yobazlıktır. Başka bişey değil #rezaletedurdekonya.

#rezaletedurdekonya evliyalar enbiyalar şehitler yurdu şehrimizden utanmak istemiyoruz sayın başkanım. Lütfen bu rezalete müdahale ediniz, arz ederiz @u_ibrahim_altay.

#rezaletedurdekonya Fotoğraf

@u_ibrahim_altay Başkanım biz Türkiyeyiz . Biz değerlerimizle , dinimizle , inancımızla , şehitlerimize saygımızla Türkiyeyiz. Kampüsteki iğrençliğe dur diyelim #rezaletedurdekonya.

Turkey En Popüler Eğilimler